Apie

Kai kurie žmogaus sąmonės gebėjimai, net tie, kurie paprastai vadinami fantastiniais, dažnai turi labai paprastą, racionalų paaiškinimą. Jie netikri atrodo todėl, kad žmogus neteisingai supranta savo sąmonės prigimtį, kodėl ta prigimtis dažnai būna užmaskuota ir nesireiškia. Tačiau supratęs esminius žmogaus ir pasaulio pažinimo principus, atveri akis, pamatai save visiškai kitoje šviesoje. Šio puslapio tikslas ir yra toks sąmonės atvėrimas, kuris žmogui leidžia suvokti, kas jis iš tikro yra ir įvaldyti galimybes, kurios labiau atitinką šį išlaisvintą vidinį potencialą. Visa tai bandoma parodyti racionaliai, teoriškai, per pavyzdžius ir praktikas. Tikiuosi, kad pasidomėjus šio puslapio temomis, nekils šypsenų išgirdus žodžius telepatija, aiškiaregystė, mentalizmas, prognozavimas, ezoterinė analitika ir pan. Ezoterinė analitika, pavyzdžiui, reiškia, kad interpretuojama ir ta žmogaus dalis, kurios oficialus mokslas nepripažįsta. Kita vertus, su mokslu jokio konflikto nėra, nes mokslas yra laikomas tik vienu iš įrankių šalia kitų. Viena iš pagrindinių puslapio temų yra sąmonės teorija, kuri pateikiama moksliniu, filosofiniu ir religiniu požiūriu. Be šios yra daugybė kitų, kurių ratas neišsemiamas, nes žmogų tyrinėti galima iš labai įvairių perspektyvų.

11 komentarų “Apie

 1. Geresnio puslapio nesu mačius. Viskas aiškiai , trumpai ir įdomiai pateikta 🙂 jaučiuos dėkinga autoriui, taigi didelis ačiū už žinias,kurias sunku nustot skaityt:)

  Patinka

 2. Laba diena. Norėčiau paklausti, jei prieš žmogų yra naudojama psichotronika, tai kaip žmogus, jo ausys ir pan… gaudo tą signalą? Ar žmogui būna implantuotas koks implantas ar kaip?

  Patinka

 3. Žmogus gali būti implantuotas nanoimplantais, kurie suleidžiami į kraują ir susikaupia smegenyse.
  Kita technologija yra ultragarso spindulys, kuris virš girdimo diapazono, bet tinkamai moduliuotas pereina į akustinį dažnį. Ir trečias variantas yra mikrobangų akustinis efektas, dar vadinamas Frėjaus efektu.

  Šios technologijos užpatentuotos, pagal patentus sukurti prietaisai, kurie naudojami slaptose operacijose.

  Patinka

 4. Sveiki,
  matosi lankytojų susidomėjimas filognozų asociacija, susiburkim į realų susitikimą, žmonių kurios domina ši tema ar patiria PsyOps spaudimą. Reikia kovoti su PsyOps. Vienas laukia ne karys, reikia palaikymo.
  Jau ketverius metus patiriu PsyOps spaudimą, pirmieji keli metai buvo sunkiausi, dabar ir gi nelengviau, reikia su tuo KOVOTI!!!

  Patinka

 5. Mano liudijimas apie tai, kaip tapau „Illuminati“ nariu. Noriu žmonėms, norintiems prisijungti prie didžiųjų iliuminatų, žinoti, kaip man padėjo puikus „Illuminati“ narys. Jo vardas yra lordas Morganas. Padeda man susigrąžinti savo gyvenimą nuo mirties stadijos. Atsistatydino po maždaug 5 metų ir šešių mėnesių. Po to, kai juos išdavė tiek daug iliuminatų narių. Bėgant metams buvau beviltiška ir finansiškai pagrįsta. Tačiau vieną dieną naršydamas internete radau Didžiojo iliuminato nario lordo Morgano įrašą, sakydamas, kad jei būtumėte Didžiųjų iliuminatų narys, galite būti garsus, turtingas ir sėkmingas gyvenime. Iš karto susisiekiau ir aš jam viską paaiškinau, jis man patarė ir padėjo, o aš sumokėjau už narystės registracijos formą, kuri buvo panaudota man inicijuoti, ir aš buvau inicijuotas didžiosios naujos iliuminatų pasaulio tvarkos. Tada jie man davė visas gaires ir pasakė, kad visi nauji nariai po iniciacijos bus apdovanoti 1 000 000 USD grynaisiais. Padedant lordui Morganui. Buvau visiškai inicijuotas kaip tikras „Illuminati“ narys. Jei anksčiau jums nepavyko su sukčiais ar ieškote, kas padėtų jums prisijungti, patariu pabandyti Lordui Morganui. Tai yra jūsų geriausia galimybė tapti tuo, ko norite savo būsimame gyvenime. Susisiekite su juo el. Paštu: Illuminatiofficial565@gmail.com arba „WhatsApp“ +1 (202) 443-3754.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s