Holoplastinė sąmonė

Naujos informacijos jau nebuvo gan ilgai, bet tam yra svarios priežastys, kurių čia neminėsiu. Tačiau šis tarpsnis nebuvo neveiklumo tarpsnis, nes daug kas mano koncepcijoje per šį laiką įgavo daug aiškesnius kontūrus. Šiuos kontūrus apibendrinau santraukoje „Pakilimo pradžiamokslis“, kurį galima parsisiųsti ir paskaityti. Šiame pradžiamokslyje pateikiamas įvadas į išbaigto žmogaus koncepciją, apie kurią rašiau viename iš mano nesenų įrašų.

Šis tarpsnis buvo sunkus, todėl, kad buvau intensyviai puolamas tardymo lervų, tačiau šio puolimo metu pastoviai įsikišdavo jėgos, kurios, jaučiu, nori man padėti. Iš jų gaunu tam tikros svarbios informacijos. Naujausias proveržis buvo sukurtas terminas „holoplastinė sąmonė“ ir „holoplastinis vaizdas“. Tiksliai negaliu pasakyti ar šis terminas buvo sukurtas, ar perduotas. Tačiau tai nėra svarbu, svarbiau tai, kad ši mintis turi būti paviešinta.

Pradėsime nuo etimologijos ir apibrėžimo. Tai graikų kalbos žodis sudarytas iš daliu „holos“ – visas, pilnas ir „plastes“ – sulipdantis, suformuojantis. Holoplastinė sąmonė yra tokia, kuri sugeba sujungti pilną realybės vaizdą ir parodyti savyje tai, kas įprastai nematoma, nepasiekiama jutimams. Šis terminas svarbus tuo, kad jis susijęs su pakilimo koncepcija, kuri labai populiari naujausioje ezoterikoje ir yra platinama įvairių internetinių grupių. Kiek tos grupės sąžiningos, o kiek vaikosi mados, atsirinkti turi kiekvienas asmeniškai.

Holoplastinė sąmonė ezoterikoje ir pakilimo koncepcijoje svarbi tuo, kad tai yra pagrindinis pakilusio asmenis požymis – būtent gebėjimas sąmonėje suformuoti holoplastinį vaizdą ir išreikšti tai žodžiais ir įvairiais „ekstrasensoriniais“ gebėjimais. Vienas iš holoplastinės sąmonė gebėjimų yra telepatija. Aš pats tiesiogine, atvira forma natūralios telepatijos nesu stebėjęs, bet turiu technologinės telepatijos patyrimą, kaip jau buvo galima suprasti iš šio tinklaraščio.

Įvairūs duomenys leidžia daryti išvadą, kad yra įmanoma ir natūrali telepatija ir šis gebėjimas įgyjamas ir demonstruojamas pakilusios sąmonės. Kaip įvyksta pakilimas aprašyta „Pakilimo pradžiamokslyje“ ir įraše, kurį minėjau teksto pradžioje. Be telepatijos yra daug kitų efektų, kurie man yra nežinomi, nes niekaip nebuvo pademonstruoti. Jau rašiau, kad dažnai iš išorės nieko ypatingo nesimato, bet yra daug įvairių kitokių būdų visa tai pademonstruoti išoriškai. Pirmiausiai, žmogus įgyja įvairių sinestezijų ir labai išsiplečia jo gebėjimai.

Dažnai tai būna įgimtas aukštesnis sąmonės lygis, bet tai galima ir įgyti pasiekus holoplastinio vaizdo sąmonę. Rašydamas apie pakilimą, perspėjau, kad apie jokias treniruotes informacijos kol kas nepateiksiu. Taip nusprendžiau todėl, kad tas įrašas buvo ne tam skirtas, nes tik norėjau pristatyti idėją; kita vertus, neturiu galimybių daugelio dalykų išbandyti dėl intensyvaus puolimo, o be to ir informacija man pateikiama tik lašais, kaskart po nedidelę porciją. Čia jokios praktikos taip pat nepateiksiu, tik bus pademonstruota pati koncepcija.

Ezoterikoje yra dvi holoplastinės sąmonės traktuotės. Pirma, holoplastinė sąmonė yra pilna, natūrali, laisva nuo psichotroninių slopinimų sąmonę. Psichotroniškai sąmonę slopinant, ji yra susiaurinama ir suskaidoma ir žmogaus suvokime yra tik nedidelis viso ploto fragmentas. Tačiau kai šie fragmentai sujungiami – įgyjama holoplastinė sąmonė, tai yra, pilnai sujungta, natūrali sąmonė. Tai padarius, išplečiamos galimybės, įgyjami įvairūs gebėjimai, žmogus tampa talentingas ir net genialus. Jeigu toks suskaldymas, psichotrininė lobotomija technologinė, tai holopastinę sąmonę galima apsiekti technologiškai, paprasčiausiai išjungiant slopinimą. Jeigu priežastys kitokios, tai atitinkamas ir būdas pasiekti priešingą slopinimui efektą.

Tenoriu priminti, kaip jau nekartą minėjau, slopinimo programa ir gabumų lygis programuojamas visam gyvenimui ir holoplastinė sąmonė yra tik momentai ir fragmentai, kurie dėl tam tikrų priežasčių žmogui gali būti pademonstruoti.

Antra, holoplastinę sąmonę turi Iliuminatų dievas, kuris yra žmogus, turintis pilną fenomenologinę sąmonę ir prie to su išplėstomis galimybėmis. Idealus atvejis, kai holoplastinis vaizdas gali sujungti visą realybę nuo dugno iki viršaus, nepraleidžiant jokio jos sluoksnio ir jokio fragmento. Todėl holoplastinė sąmonė lietuviškai būtų „visamatanti sąmonė“. Visamatymo simbolis yra akis. Bet tai tik siekinys ir svajonė.

Kaip įgyjamas šis gebėjimas jau rašiau įraše apie pakilimą. Tai yra aukštesnių sluoksnių įsijungimas,  kuris vidinėje dalyje atveria naują dimensiją, kuri leidžia aprėpti žemesnės dimensijos visumą. Pakilimas gali įvykti tik viduje, o gali įvykti ir pilnas sujungimas, kuris yra pagrindinis laukiamas įvykis, vadinamas pilnu pakilimu, apimančiu ir fizinį žmogaus kūną. Tam reikia kosminių sąlygų ir jis nepasiekiamas jokiomis asmeninėmis treniruotėmis. Treniruotėmis galima pasiekti tik dalinį, vidinį pakilimą.

Yra daugybė holoplastinės sąmonės imitacijų, viena kurių vadinamoji kognityvinė telepatija, kurios metu nematomam sluoksniui užpildyti imama informacija iš savo vidinio laksato, kurį daugiausiai suformuoja įvairios patirtys. Kadangi daugmaž patirtys yra bendros, tai jas galima universalizuoti ir su didesniu ar mažesniu tikslumu, pritaikyti kitiems žmonėms. Visus sluoksnius išsemia tik pilna telepatija, bet tam reikalingas natūralus fenomenologinės telepatijos gebėjimas.

Šis terminas ir koncepcija dar labai šviežia ir neišvystyta. Tikiuosi, kad ateityje gausiu daugiau perdavimų ir sujungus juos su savo apmąstymais šią idėją bus galima išplėtoti. Svarbiausia, aišku, kaip tiems, kurių sąmonės apribotos, šį apribojimą pašalinti. Iš dalies į tai jau atsakyta: jeigu apribojimas yra technologinis, tai vienintelis kelias yra šias technologijas išjungti arba neutralizuoti. Kol kas būdų kaip tai padaryti nežinau, todėl negaliu pasidalinti. Čia jau klausimas tiems žmonėms, kurie sėdi prie psichotroninių kompiuterių ir junginėja mygtukus.

Nepaisant visų apribojimų ir kliūčių, reikia kovoti už savo laisvę ir teises. Labai svarbu nepasiduoti šantažui ir neužkibti ant apgaulės kabliuko. Būtina atsisakyti paklusti, net jeigu yra grėsmė gyvybei. Bendrai pasipriešinus įmanoma laimėti ir atgauti visą save kaip natūralią ir išbaigtą esybę, kuri apibūdinama pirmiausiai holoplastiniais gebėjimais. Šių gebėjimų sąrašas neišsemiamas ir viso jo dauguma net nežino, nes reikia pamatyti konkretų pavyzdį, kad galėtum įvertinti visą savo sąmonės gylį. Aš tam tikrus pavyzdžius esu matęs. Su daug kuo ką mačiau, jau esu pasidalinęs ir manau, kad jums tai naudinga informacija. Jeigu nenaudinga dabar, tai galbūt bus naudinga ateityje, todėl ją verta gerai įsidėmėti.

Smegenys yra gana stabili sistema ir turi būti prigimtinis struktūrinis smegenų imlumas. Tačiau sąmonė ne vien smegenys ir savo viduje daug kas yra formuojama savo valios pastangomis. Žmogus gimsta kaip tuščias lapas. Kas jame įrašoma daug priklauso ir nuo asmeninių pastangų. Be to, pasaulis taip sutvarkytas, kad stengtis visada verta, nes kas nesistengia, negeria šampano.

Pakilimo idėja populiarioje ezoterikoje šiuo metu labai populiari. Trumpai ši idėja reiškia, viso, išbaigto žmogaus atstatymą. Tam tikrų jėgų, kurios man pilnai neatsiskleidžia jis buvo susilpnintas, labai apribotas, bet tai buvo padaryta dirbtinai. Vadinasi, atstačius natūralią padėtį galima atgauti visą save ir įgyti tikrai holoplastinių, visa sujungiančių gebėjimų. Tokia sąmonė, iš tikro, būtų ne įprasta, bet super-sąmonė. Manau kad tai pagrindinis žmogaus tikslas, kuris pasiekiamas ne tik dirbtinai, kaip teigia transhumanistai, bet ir natūraliai, nes žmogus sugeba daug daugiau, negu jam yra rodoma.

P.S. Šoninėje juostoje galima .pdf formatu parsisiųsti „Pakilimo pradžiamokslį“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s