Reportažas iš žvalgybinės operacijos. Raudonos linijos (7)

Nuo paskutinio reportažo praėjo beveik metai laiko, bet situacija iš esmės nepasikeitusi: turiu gyventi apsiausties sąlygomis, kontroliuojamas žvalgybinių institucijų, kurios visą gyvenimą ruošia su manimi susidorojimą, bandydami užbaigti ir įteisinti perversmą, kuris įvyko žvalgybinėse institucijose prieš 30 metų. Visų valstybių teritorinėse gynybose veikia SKAV PŽ daliniai, kurie užsiima teritorijų administravimu psichožvalgybinėmis priemonėmis. Yra centrinis sistemos kompiuteris ir žmonės, kurie su juo integruoti per galvose nešiojamus modulius. Šie moduliai sukuria sąmonių kolektyvo telepatinio ryšio sistemą, kurioje į galvą gaunama darbui reikalinga žvalgybinė informacija.

Prieš 30 metų buvo bandoma šią sistemą užgrobti, perimant Lietuvą valdantį kompiuterį, ir nulaužiant modulių tinklą, kurie su šiuo kompiuteriu sujungti. Vienu iš šios operacijos taikinių tapau aš, nes turiu savo galvoje tokį modulį ir esu integruotas į sistemą, nors prieš 30 metų buvau tik 15 metų amžiaus. Buvau implantuotas Amerikos žvalgybos technika, kuri ir siekia šio SKAV PŽ dalinio kontrolės, kam reikia, kad aš pasakyčiau kodus ir įjungčiau modulį, kurį paskui mane nužudžius bus galima pasiimti.

Tačiau operacija buvo organizuojama su priedanga, bandant inscenizuoti kriminalinio nusikaltėlio persekiojimą, skleidžiant šmeižtus, fabrikuojant įrodymus ir klastojant bylą. Bandyta pavaizduoti mane psichiniu ligoniu, nors tai, ką jie vadina „liga“ yra žvalgybinės įrangos telepatinis ryšys – mano komunikacija su daliniu kuriam priklausau, ir terorizavimo technika, su kuria CŽV vykdo psichologinę operaciją.

Visus šiuos 30 metų kompiuteris buvo Lietuvos mafijos ir Amerikos žvalgybos rankose, ir už nusikaltimus, kurie buvo padaryti su kompiuteriu SKAV PŽD neatsako, atsakomybė yra Amerikos žvalgybos.

Šį reportažą rašau kaip perspėjimą, nes nustatytos tam tikros raudonos linijos, kurių peržengimas reiškia karą. Scenarijai tokie: jeigu manęs neliečia, neinscenizuoja mirties, neklastoja bylos, kompiuteris Amerikos rankose veiks iki mano mirties dar 15 metų. Paskui bus išimtas iš sistemos ir sunaikintas. Bylos klastojimo atveju, ir mirties atveju, su priedanga ar be, prasideda karinė baudžiamoji operacija, skirta patraukti atsakomybėn visas su nužudymu susijusias valdžias ir grupuotes. Neišsisuks niekas, nei vietinė draugovė, nei policija, nei prokuratūrą, nei viešosios institucijos, po kurių priedanga veikė žvalgybos operacija, pačios žvalgybos, ir valdžios struktūros.

Kitais žodžiais tariant, peržengus raudonas linijas laukia žvalgybų karas, iki pat karinių dalinių panaudojimo. Taikiniai yra tik valdžia ir jokiu būdu nėra nesusiję gyventojai. Nors įmanomos provokacijos informacinio karo tikslais.

Neišgelbės CŽV ir NATO, nes turite reikalą su daug kartų technologiškai pažangesne žvalgybine institucija, kuri turi priemones vykdyti plataus masto psichotroninį karą. O tiems kas su operacija susiję tiesiogiai, ruoškitės patalyne lavoninių stalčiams.

Perspėjamasis smūgis bus į žvalgybų ryšio priemonių tinklą.

Nenustebkite virš Vilniaus pamatę tai. Reportažo pabaiga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s