10 metų pertrauka

Filognozų asociacijos pradmenų projektas daro 10 metų pertrauką ir 5 tomas, vadinamas “Gyvybės magija“ kitais metais nepasirodys. Bet bus perleista trečio tomo dalis “Kaip atrasti savo kelią?“. 10 metų tikslas, pažiūrėti kaip įsisavinama filognozijos idėja, ar ji reikalinga, ar ne? Filognozija yra atskleidimo projekto dalis, kuriam reikia žmonių dalyvavimo. Jeigu nėra dalyvavimo, nėra atskleidimo.

Bus išleistas visų tomų santraukos rinkinys, kuris bus neregsitruotas ISBN, nebus bibliotekose ir bus pažymėtas atsiskyrusios civilizacijos insignijomis. Knygą bus galima gauti tik tiesiogiai iš manęs visiems, kas domisi atskleidimu. Knygos apimtis apie 800 psl., visi skyriai apsaugoti autorinių teisių. Norintiems įsigyti, ji kainuos 100 eur. Tam, kad po 10 metų būtų pratęstas projektas ir parašytas antras tomas, turi būti mažiausiai 1000 egzempliorių susidomėjimas. Jeigu susidomėjimo nebus, antras tomas nebus rašomas, atskleidimo projektas Lietuvoje bus uždaromas.

Tomas vadinsis kaip “Filognozijos pradmenų“, 4 knyga, “Juodasis drakonas“.

Darius Mockus. Juodasis drakonas. 1 tomas. Baltojo drakono civilizacija (Atsiskyrusi civilizacija). 00000 (2021). 800 psl., kieti viršeliai.

Tiems, kas domisi atskleidimu, užsisakyti galima jau dabar, įsirašant į norinčiųjų sąrašą. Kreiptis el. paštu mockus_darius@yahoo.com

Reikalinga informacija:

a) vardas ir pavardė; b) el. paštas; c) telefono numeris.

Kai knyga bus baigta, susisieksiu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s