Dar kartą apie lobotomiją

Apie psichotroninę lobotomiją jau esu rašęs, bet šis klausimas toks svarbus, kad norėčiau dar kartą prie jo sugrįžti.

Rašiau, kad pagrindinis lobotomijos principas yra srovių trikdymas neuronuose. Neurono dydis yra 4/1000 milimetro ir išoriniu elektromagnetiniu lauku sutrikdyti sroves tam tikrame smegenų žievės plote – labai lengva.

lobotomija

Elektromagnetinis srovių trikdymas skiriasi nuo kitų lobotomijos priemonių tuo, kad ši lobotomija nėra negrįžtama kaip, pavyzdžiui, chirurginė lobotomija, kuri sužaloja neuronus nepataisomai. Psichotroninės lobotomijos sistema yra „gudresnė“, nes su ja galima žmogui parodyti jo gabumus, o paskui vėl užblokuoti, siekiant jį šantažuoti ir reikalauti visiško paklusnumo, jeigu nenori, kad būtų sugriautas gyvenimas. Manau, kad tai yra labai didelės dalies žmonių paslaptis ir būtent dėl šios priežasties jie net cyptelėti bijo prieš valdžią, kurios rankose yra šios visuomenės valdymo priemonės. Jie šiai valdžiai uoliai tarnauja ir vykdo visus įsakymus, savo gyvenime vaidindami spektaklį, iš tikro būdami agentūros dalimi.

Šitaip blokuoti smegenų proto zonas galima su implantais arba galima taikyti nuotolines priemones. Jeigu nebuvo padaryta revoliucinių atradimų fizikos moksle, tai vienintelis laukas, kurį galima pritaikyti šiam tikslui yra elektromagnetinis tam tikro dažnio laukas, kuris gali sugriauti sinchronizuotus veiksmo potencialus vykdomuosiuose neuronuose arba stimuliuoja blokavimo neuronus, kurie reguliuoja signalo plitimą žievėje. Amerikiečiai, turi palydovinę RNM (remote neural monitoring – nuotolinis smegenų valdymas) sistemą, su kuria galima valdyti smegenų žievės žemėlapius per atstumą, iš palydovų ir jų neįmanoma niekaip susekti ir įrodyti, o uolūs tarnai ant žemės susidoroja su žmogumi agentūrinėmis priemonėmis, skleisdami diskredituojančią informaciją, abejonę, nepatiklumą tokia informacija. Šitaip siekiama absoliučios valdžios, iš kurios letenų negali išsprūsti nė vienas žmogus.

Globalistų valdžia nepalieka ramybėje nė vieno žmogaus ir tu gali būti tik arba tarnas, arba sunaikinimui skirtas priešas. Tačiau priešus atvirai naikina tik išskirtinėse situacijose arba tada, kai visuomenei būna praplautos smegenys ir žmogus, grupė arba nepaklusni valstybinė valdžia yra žodžiais ir propagandiniais atvaizdais paverčiami „teisėtu taikiniu“. Vyksta žaidimas, nes globalistų valdžia, siekdami išsaugoti savo iš pažiūros padorų veidą, pirmiausiai apdrabsto purvais savo auką, o po to susidoroja kaip „moraliniai nugalėtojai“. Tai visų valstybės organizacijų principas. Priešai naikinami ne bet kaip, bet metodiškai ir būtinai siekiant išsaugoti savo „moralinį veidą“, nors jie yra tikrų tikriausi monstrai.

Šitaip nelieka laisvų žmonių ir visi įspraudžiami į kampą. Tikėdamiesi „malonės“ turi stovėti prieš tokią valdžią ant blakstienų. Šitaip laisvos žmonijos upė suvaroma į dirbtinai iškastą kanalą, kurio paskirtis yra sukti globalistų valdomą mašiną. Pagal jų įsivaizdavimą – tai yra vienintelė žmogaus paskirtis, be kurios jis yra niekas, „niekam“ nereikalingas, nes ši globalistų valdžia įsivaizduoja, kad jie yra „viskas“. Tai jau akivaizdus bandymas susidievinti, kuris pagrįstas totaline iliuzija savo pačių ir savo valdžios atžvilgiu.

Ar yra būdų savo sąmonėje surasti požymių, kad nuo mokyklos laikų buvo vykdoma socialinė inžinerija naudojant lobotomiją, jeigu vaikas kilęs iš „neprivilegijuotos“ kastos. Reikia labai atidžiai stebėti savo mąstymą ir bandyti surasti įrodymų, kad kišamasi į sąmonės veiklą iš išorės.

Pirmiausiai gali būti ištrintos tam tikros mąstymo rūšys. Mąstyti žmogus gali trimis mąstymo rūšimis: a) žodžiais, arba žodžių vaizduote (tai yra vidinis šnekėjimas su savimi), b) sąvokomis, arba semantiniu mąstymu, kuris atribotas nuo garsinės žodžio formos, ir c) schemomis, tai mąstymas susijęs su vaizduote, kurioje suvokiamos įvairios vizualizuotos struktūros arba formos. Jeigu kokio nors mąstymo nėra, tai ne todėl, kad jo genetiškai „nepaveldėjote“, bet todėl, kad jis yra užblokuotas su psichotronine lobotomija. Tokio blokavimo tikslas yra socialinė inžinerija, su kuria formuojama valstybės organizacijos sistema, nuo lobotominių vergų juodadarbių iki „elito“, kuris turi visas savo smegenis, nors priversti tarnauti globalistų valdžiai.

Dar vienas ženklas, kad valdomas protas yra „pauzės“ vieta. Šiaip normaliose neužgrobtose smegenyse, mąstymas ir vaizduotė turi srauto formą, kurį žmogaus sąmonė gali greitinti arba lėtinti savo valios pastangomis. Tačiau, kad žmogaus sugebėjimai būtų mažesni, naudojamas „pauzės“ metodas, kai tas srautas kelioms sekundėms užblokuojamas ir šitas mąstymo srautas nutrūksta. Pagal tai, kaip žmogus šneka, galima nesunkiai nustatyti ar jis priklauso agentūrai, ar ne. Be pauzės šneka tik slapti agentai, o visiems kitiems uždedamas ilgesnis arba trumpesnis blokas, kad tam tikrais periodais mąstymas nutrūktų. Tai gali būti keli sakiniai arba net viso labo keli žodžiai. Visi šie socialinės inžinerijos metodai pradedami taikyti dar mokykloje ir tokiomis priemonėmis yra reguliuojamos karjeros galimybės.

Dar vienas subtilesnis lobotomijos būdas valdo pačią sąmonę, arba tiksliau sensorinės sąmonės suvokimo apimtį. Suvokimo apimtį parodo kiek vienu žvilgsniu regimoji sąmonė, o tuo pačiu ir vaizduotė, apima žodžių nejudinant akių. Kuo akys daugiau žodžių aprėpia, tuo greičiau gali įsisavinti informaciją. Tai gali būti vienas, du ar trys žodžiai, jeigu žodžių daugiau, tai galima atpažinti, kad žmogus buvo išrinktas valdžios „vertingesniam“ vaidmeniui. Aukščiausias rangas skaito tekstus eilutėmis ir pastraipomis iš viršaus į apačią, o ne iš kairės į dešinę. Greitojo skaitymo išmokti neįmanoma. Tai „dovana“, už kurią atidirbinėti paskui žmogus turi visą likusį savo gyvenimą. Norint nustatyti, kaip visą gyvenimą reikės atidirbinėti valdžiai, užtenka nukreipti žvilgsnį į eilutės vidurį ir pažiūrėti kiek žodžių aprėpia sensorinė sąmonė. Du ar trys žodžiai yra žemiausias užagentūrinis lygis. Atkreipkite dėmesį į tuos, kurie skaito greičiau, galbūt eilutę, o galbūt dar daugiau. Šimtaprocentinis požymis kam dirba.

Kuo daugiau žmonių suvoks tokius valstybės organizacijos socialinės inžinerijos principus – tuo geriau, nes atsiras galimybių priešintis tokiam nesąžiningos konkurencijos principui. Šio principo tikslas yra formuoti kastų sistemą, kai realiai konkuruojama tik kastos viduje, o tarp kastų apykaita yra labai menka. Tačiau kastų sistema yra tik valdančios klikos užgaida, kuri neturi jokios realios vertės išskyrus tiems, kas parazituoja žemesnių kastą sąskaita. Jie nori sau labai lengvo gyvenimo pasiėmę sau visą turtą ir protą.

Indijoje kastų sistema veikė tūkstančius metų, bet jokie supermenai aukščiausiose kastose neatsirado. Tai tik kai kurių grupių noras pasitvarkyti sau labai patogų gyvenimą – mūsų visų sąskaita.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s