Artėjančios integracijos principai

Terminas ezoterika asocijuojasi su maginiais ir mistiniais dalykais, kurių išmanymas prieinamas tik išskirtiniams žmonėms. Tai, kad magija ir mistika vadinamos ezoterinėmis reiškia tik tai, kad jos yra slaptos sistemos, kurios neskirtos viešam skleidimui. Vadinasi viešinimas prieštarauja šiam pavadinimui. Tačiau internetinėje erdvėje šis žodis yra įgavęs visai kitą prasmę ir reiškia ne tai, ko pašaliniai neturi žinoti, bet tai, kas buvo slaptinama, o dabar pateikiama visuomenei. Atlikus atskleidimo veiksmą, žinių ezoteriškumas dingsta, nes jos nėra jokia paslaptis, lieka tik grynos sistemos ir mokymai atiduoti į viešą erdvę ir tapę egzoteriniais. Kitaip sakant, įprasta painioti šiuos du terminus „ezoterika“ ir „egzoterika“, nes to kas viešinam ezoterika laikyti negalima, kadangi išviešinta paslaptis jau nebėra paslaptis. Dar vienas atvejis yra nusikalstamas ir neteisėtas paslapčių išviešinimas, kai atskleidžiama neturint leidimo. Tada tai vieša ezoterika, kuri virsta į savo priešybę. Tai, ką aš viešinu yra tarpinis kelias tarp ezoterikos ir egzoterikos, nes aš leidimą turiu, o žinios, kurias perteikiu yra pereinamojo pobūdžio – dar visai neseniai jos buvo slaptos, bet dabar jau prieita tokia riba, kada šis slaptumas kenksmingas. Todėl tai, ką aš skleidžiu yra egzoterika, informacija skirta viešinimui.

Mano ezoterinis/egzoterinis modelis buvo paviešintas įraše „Ezoterinė sistema“ ir „Hipostratinė žvalgyba“. Buvo ir daugiau svarbių tekstų, bet šiuose perteiktos santraukos ir apibendrinimai. Pirmame straipsnyje yra atskleista visa slapto pasaulio organizacinė struktūra, kurioje parodyta rangų sistema ir kuo vienas rangas skiriasi nuo kito. Šis skirstymas gali pasirodyti tradicinis, nes jame matosi trys įprastinės klasės, nuo žemiausios trečios iki aukščiausios pirmos. Tačiau jų prasmė yra visai kitokia, nes čia skirstoma pagal tikrovės suvokimą ir informacijos valdymo lygį. Iš viso yra devyni rangai, kurie išdalinti į dar smulkesnes kategorijas, priklausomai nuo integracijos į sistemą laipsnį. Suvokimo lygiai vadinami horizontų pavadinimu, kuris atitinka kiekvieną iš trijų klasių. Aukščiausia pirma klasė yra trečias gelminis horizontas, kuris sugeba aprėpti vidinę žmogaus pasaulio kryptį tiek fakto, tiek galimybės požiūriu.

Kitame straipsnyje, pavadinimu „Hipostratinė žvalgyba“, parodžiau šią rangų lentelę iš kitos perspektyvos, daugiau remdamasis žmogaus psichikos sandara, kurioje išskiriami trys echolokatoriai, kuriais surenkama faktinė informacija, kuri psichikoje formuojama į sensoriumą arba pasaulio paveiksliuką. Echolokacija yra informacijos surinkimo būdas, kai gaudomos informacinės bangos, kurios gali būti aktyviai siunčiamos į aplinką, o po to surenkamas atspindys, ir kita galimybė – pasyvi echolokacija, kai signalą siunčia kitas objektas, o žmogaus echolokatorius tik surenka signalą. Signalai turi įvairias savybes, gali į tikrovę įsiskverbti įvairiu gyliu, parodyti vidinę ir išorinę jos sandarą. Pavyzdžiui, rega yra pasyvi elektromagnetinė echolokacija, kai surenkama Saulės išspinduliuota šviesa ir pagal ją formuojamas supančio pasaulio vaizdas. Nematomi pasauliai šitaip surenkami, kitais, išplėstais echolokatoriais. Tokias galimybes turintys žmonės vadinami ekstrasensais.

Kiekvieno gylio echolokatoriųs, su kuriuo parodomos stratos ir hipostratos, turi atitinkamą vidinę psichikos dalį, mano vadinamą laksatu. Jeigu yra trys echolokatoriai ir trys sensoriumai, tai turi būti ir trys šiose tikrovėse dirbantys protai, kuriuose apdorojama, apibendrinama ir modeliuojama atitinkamo gylio informacija. Sensoriumas nuo laksato skiriasi tuo, kad pirmas visada susijęs su faktais, su tikra užfiksuota informacija, o vidinė dalis, protas, arba tuos faktus apdoroja, jais manipuliuoja, arba modeliuoja galimybes. Galimybinė sąmonė visada platesnė už faktų sąmonę, bet faktai yra inkaras, kuris fantazijas prišvartuoja prie tikro pasaulio. Vien savo fantazijų pasaulyje būti tikru ekstrasensu neįmanoma ir reikia turėti galimybę gauti tikrą, faktinę informaciją. Tie, kas tokios galimybės neturi, bet vaizduoja „ezoterikus“ tėra temos žinovai ir gerbėjai, o jeigu demonstruoja kokius nors triukus – šarlatanai. Tačiau reikia neužmiršti, kad yra ir tikros galimybės, kurios iš dalies pagrįstos žmogaus sugebėjimais, iš dalies – technologijomis.

Aš pats nesu echolokacinis ekstrasensas, nes aš papildomų išorinių sensoriumų kol kas neturiu. Mano galimybės pagrįstos ne echolokacija, ne aplinkos skenavimu, bet transiverio galimybėmis. Bet prieš pereidamas prie paaiškinimo kas tas transiveris yra, noriu sąžiningai parodyti savo rangą pateiktoje lentelėje. Lentelė dabar šiek tiek modifikuota, bet viso to logiką paaiškinsiu kitą kartą. Geriausia rangus vertinti pagal klases, kiekvienoje klasėje pasakant savo lygį. Taigi pirmo horizonto laksato – ketvirta kategorija, pirmo ekstensyvumo – pirma kategorija, nulinio ekstensyvumo – trečia kategorija. Antro horizonto, laksatas – penktos kategorijos, pirmas ekstensyvumas – antros kategorijos. Nulinio ekstensyvumo, sensorinių galimybių, tiesioginės ekstrasensorikos – neturiu. pirmo ekstensyvumo antra kategorija yra ne dėl nulinio ekstensyvumo tiesioginio pajautimo, bet integracijos laipsnio, dėka kurio galiu naudotis elektromagnetiniu transiveriu.

Dabar pereiname prie tiesioginio klausimo – kas yra transiveris. Šis žodis nelietuviškas, todėl gali atrodyti nesuprantamas. Tai dviejų žodžių sandūra – transmitter – siųstuvas ir receiver – imtuvas. Transiveriai yra sistema, kuri naudojama komunikacijai, ryšiui, bendravimui. Tarkime žmonių rūšiai įprastinis yra akustinis transiveris, kuris vadinamas kalba. Siųstuvas yra burna, kuri siunčia garso virpesius, o imtuvas yra ausis, kuri virpesius surenka ir iššifruoja į garso suvokimą. Šitaip su transiveriu moduliuojant signalą galima perduoti informaciją. Be akustinio transiverio dar egzistuoja slaptos transiverių sistemos, kurios integruotos su sąmone ir gali informaciją perduoti kitais kanalais. Toks yra elektromagnetinis transiveris, kuris sudaro elektromagnetinės telepatijos pagrindą ir gnostinis transiveris, kuris remiasi viešai nežinoma sąmonės fizika. Kitaip sakant yra natūralus komunikavimas ir technologinis.

Pagal šiuos trys lygius, kurie atitinka prieš tai minėtus horizontus, žmogus gali būti integruotas ir neintegruotas. Pagal akustinį transiverį integruoti visi, išskyrus kurčnebylius. Pagal elektromagnetinį trasniverį integruotų žmonių yra daug mažiau, tačiau jų taip pat netrūksta. Tik ne visi integruoti į palankiai nusiteikusias sistemas ir toks „pajungimas“ gali būti naudojamas prieš žmogų, pavyzdžiui eksperimentų darymui arba paprasčiausiai pramogai, jeigu žmogų nusiperka kokia nors satanistų organizacija. Pagal trečią transiverio tipą aktyviai integruotas tik aukščiausias planetos rangas, pasyviai – jų tarnai. Norėdamas įnešti daugiau grafinio vaizdingumo, nubraižiau tam, ką čia paaiškinau schemą:

transiverisMano vieta schemoje parodyta mėlyna žvaigždute, tai reiškia, kad esu integruotas antrame transiveryje, pirmos kategorijos integracija, kuri reiškia, kad kol kas ši integracija yra pasyvi. Aktyvumas visada reiškiasi iš viršaus į apačią, ir jeigu turi aktyvią telepatiją, tai yra, gali ne tik priimti, bet ir aktyviai siųsti ir svarbiausia matyti bendrapasaulį, reiškia, kad esi aukštesnio nei pirmo rango. Dar vienas niuansas – integracijos tipas gali priklausyti ir nuo konkretaus žmogaus, nebūti globalinis. Matome, kad su akustiniu transiveriu – integruoti visi, nes tai natūralus sugebėjimas, o aukštesnė integracija priklauso nuo žmogaus rango poreikių.

Transiveris sujungtas su echolokacijos sistema ir žmogaus sandara, parodo pasaulio, kuriame gyvename paslaptį, todėl dar visai neseniai tai buvo ezoterika. Tačiau buvo nuspręsta, kad ši ezoterika turi būti paviešinta, atskleidžiant principą visam pasauliui. Kodėl tai daroma – suprasti nesunku – ruošiamasi visuotinei viešai integracijai (dešimtmečio eigoje). Visi aišku aukščiausių rangų negaus, tačiau atsivers daug naujų galimybių, kurios padarys perversmą kiekvieno žmogaus gyvenime. Gyvenimas jau niekada nebus toks, koks buvo iki to, todėl žmonės naujovei turi ruoštis iš anksto. Gyvensime pasaulyje, kuriame nebus paslapčių. Jeigu kas nors kam nors bus paslaptis, tai rodys tik žemą integraciją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s