Psichotronika (2)

 1. Ką persekioja

Kitas klausimas yra ką persekioja. Tai suprasti svarbu, nes gebant kategorizuoti galima numatyti metodus, kurie parenkami priklausomai nuo to, kas yra taikinys. Aš bandau apžvelgti visumą, tie kas domisi konkrečiu atveju, turi toje visumoje surasti to atvejo vietą. Manau, kad tokiam kategorizavimui, bent pradžiai, geriausiai tinka du kriterijai – amžius ir socialinis statusas. Pagal amžių yra tokios grupės:

 1. 14 – 28 laikotarpis kai kuriama karjera ir pagrindinis tikslas tam sutrukdyti,
 2. 28 – 45 karjera būna sukurta ir šio laikotarpio tikslas yra anuliuoti pasiekimus,
 3. 45 – 70 aukščiausios įmanomos valdžios amžius ir tikslas yra išstumti iš valdžios,
 4. virš 70, tai amžius, kuriame visos intrigos būna pasibaigusios, bet tai būna „bausmių“ laikotarpis.

Pirmos dvi kategorijos, kai amžius dar gana jaunas ir žmogus pats dar nebūna spėjęs „prisidirbti“, dažniausiai tapimo taikiniu priežastis būna tėvų problemos, nes vaikų kankinimas yra būdas šantažuoti tėvus. Vėlesniame amžiuje žmogus jau nukenčia tiesiogiai nuo savo veiklos. Šias kategorijas galima naudoti dviem būdais: pirmas, nustatant kada prasidėjo persekiojimas, o jis gali prasidėti visais šiais tarpsniais; antras, vertinant kokios bus kitos formos, jeigu persekiojimas trunka ilgai ir aprėpia kelis tarpsnius, nes kiekviena kategorija turi savo persekiojimo formas.

Toliau nesiplėsdamas pereisiu prie kito kriterijaus, kuris yra socialinis statusas. Čia galima naudoti jau žinomą gėlės žiedo sistemą, kur centre yra 0) Gardas, darbininkų klasė, ir iš kraštų yra organizacijų žiedlapiai, turintys tokius lapus:

 1. politika,
 2. valdininkija,
 3. mokslas,
 4. verslas,
 5. religija.

Šiose kategorijose galima užimti gana aukštas pareigas ir būti integruotu tik pačiame žemiausiame lygmenyje. Yra tokios taisyklės: taikiniais gali tapti bet koks rangas išskyrus patį aukščiausią; priklausomai nuo rango naudojamos persekiojimo formos.

Kuo aukštesnes pareigas užimi, tuo finansinė ir socialinė padėtis stabilesnė, tačiau būna daug kompromato ir pavojus kristi iš didelio aukščio. Taip pat, viešiems asmenims labai svarbi vieša reputacija, kurią, turint daug kompromato, lengva sugadinti, todėl viešus asmenis kontroliuoti labai nesunku, nes jie turi daug prarasti ir valdant propagandos sistemas, tai padaryti labai nesunku. Kita vertus, gardo gyventojo socialinė ir finansinė padėtis būna labai silpna, bet dažnai nebūna jokio kompromato ir tokiam žmogui nėra tokia svarbi reputacija. Bet gali grasinti išmetimu iš darbo ir įsidarbinimo galimybių ribojimu, taip pat, siuvama psichiatrinė diagnozė.

Kaip pavyzdį galima imti mano situaciją. Mano persekiojimas prasidėjo pirmame amžiaus tarpsnyje, kuris didžiąją dalį būna mokyklinis, kur labai svarbūs intelektualiniai pasiekimai, mokymasis. Šio laikotarpio tikslas būna sugriauti karjerą, neleisti išsikovoti aukšto statuso darbo rinkoje, išstumti iš pelningų vietų. O jeigu ir esi priimamas į sistemą, šioje sistemoje dalyvauji turėdamas žemiausius reitingus, pavyzdžiui, universitete. Kai po tokio traiškymo pereinama į kitą etapą, bandoma sunaikinti viską, ką sugebėjai pasiekti, anuliuoti pasiekimus, diplomus, specialybes ir neleisti įsitvirtinti profesinėje karjeroje.

Pagal antrą kriterijų priklausau Gardo kategorijai, nes abu mano tėvai yra darbininkai. Vadinasi mano socialinė ir finansinė padėtis visą tą laiką buvo labai silpną, bet persekiotojai prieš mane nesurinko jokio kompromato, nes niekada nedalyvavau jokiuose nešvariuose reikaluose, ir man mano reputacija kaip neviešam asmeniui, beveik nereikalinga. Todėl vienintelės problemos, kurias galima man sukelti, neleisti užsitikrinti pajamas pragyvenimui, ir grasinti diagnozėmis.

Be abejo, į klausimą ką persekioja, įeina ne tik objektas bet ir priežastis. Tai daugiau panagrinėsiu kitame skyrelyje, bet čia galima padaryti kelis pastebėjimus. Aukštesniame statuse persekiojimas dažniau būna konkurencinis arba turtinis, tai reiškia, konkuruojama dėl valdžios ir nepasidalinama resursais, o apatiniame sluoksnyje, Garde tai daugiau sanitarinis persekiojimas, kuris organizuojamas visuomenėje vykdant „valymus“. Tuo pasinaudojant, galima vykdyti ir šalutinius projektus, tokius kaip bandymai ir eksperimentai, apmokymai ir treniruotės ar paprasčiausia pramoga ir tyčiojimasis. Bet su „rimtais“ žmonėmis nerimtos priežastys būną ganėtinai retos. Ten, piramidžių aukščiausiuose ešelonuose, vyksta konkurencinė kova ir stumdymasis dėl įtakingų valdžios postų. Iš kitos pusės, čia viskas daug delikačiau, žmogus matantis, kad turi reikalą su galingesne jėga dažnai pasitraukia gražiuoju, tam, kad apsaugotų savo reputaciją ir neprarastų socialinio statuso. Tokiu atveju jo grupuotė suranda kitą vietą, kuri iš esmės ne daug kuo skiriasi nuo buvusios.

 1. Kodėl persekioja

Šį klausimą irgi paaiškinsiu paprastai, panaudodamas viename filme girdėtą schemą. Yra trys pagrindinės priežastys, dėl kurių gali ką nors dominti: dėl to a) kas esi, b) ką žinai ir c) ką turi. Būti, pavyzdžiui, gali kieno nors konkurentu, gali būti disidentu, maištininku ir revoliucionieriumi ir pan. Gali žinoti kieno nors paslaptis, būti vertingos intelektualinės nuosavybės autorius, turėti kitos vertingos informacijos, kuri svarbi politiškai arba komerciškai. Ir paskutinė priežastis, ką turi – tai turtai, resursai, vertingi daiktai. Šiuos kriterijus galima sujungti su prieš tai paminėtais. Sanitarinis persekiojimas priklauso kategorijai kas esi, nes valomi nereikalingi, beverčiai ar neparankūs žmonės. Taip pat valomi revoliucionieriai, maištininkai ir disidentai. Iš dalies su tuo galima sieti ir konkurencinį principą, nes gali būti ne tik „atlieka“, bet ir konkurentas. Turtinis klausimas susijęs su kategorija ką turi, kai kiti dėl to varvina seilę ir siekia tavo turtus ir resursus užvaldyti. Nepaminėta buvo tik ką žinai; informacija neretai taip pat būna labai vertingas turtas ir korta, kuria galima sėkmingai sulošti.

Vėlgi imkime mano atvejį. Kiek sugebėjau išsiaiškinti, aš tapau taikiniu dėl to, ką turiu. Mano galvoje yra psichotroninis žvalgybinis modulis, susietas su žvalgybiniu kompiuteriu. Šis kompiuteris buvo užgrobtas, ir tuo pačiu nori kartu su kompiuteriu gauti modulį. Tačiau dėl kažkokių priežasčių tiesioginis likvidavimas buvo neįmanomas. Vienas paaiškinimas – nežino  modulio kodų ir negali prie jo prisijungti, todėl, kol to negaus, manęs pašalinti neįmanoma. Integruotas esu visą gyvenimą, todėl persekiojimas, ar bent jau ruošimasis jam prasidėjo labai, anksti. Tai pažeidžiamas laikotarpis, kuriame dedamas pamatas visam gyvenimui. Persekiotojai pasirūpino, kad jis būtų sugriautas.

Išvardintos kategorijos gali atrodyti nepilnos, nes trūksta vienos priežasties, kodėl taikiniais tampa labai jauno amžiaus žmonės. Be mano atvejo yra dar vienas variantas, o būtent – tėvų problemos. Vaikai taikiniais tampa todėl, kad tėvai yra taikiniai ir vaikai yra būdas šantažuoti ir kankinti tėvus. Taip pat problemų perkėlimas vaikams būna bausmė, kuri apima visą giminę. Tai galima dar labiau išplėsti ir priminti paskutinį amžiaus tarpsnį, virš 70 metų, kai būna bausmių laikotarpis. Viena iš tokių bausmių senatvėje ir problemų sukėlimas anūkams ir proanūkiams, kurios būna su užuomina seneliams, kurie vieninteliai ją supranta, bet ne visada vaikams nori sakyti. Tai yra vienas iš būdų juos kankinti senatvėje. Toks amžius retai kada būna tapimo taikiniu pradžia, dažnai į senatvę žmonės problemas atsineša iš jaunesnio amžiaus, bet senatvėje dažnai būna baudžiami įvairiomis sadistinėmis priemonėmis – psichologinėmis, fizinėmis, finansinėmis ir pan.

Vertinant mano situaciją, man pasakyti gana sunku ar problemos su žvalgyba buvo perkeltos dėl to, kad tėvai  irgi buvo taikiniai. To jie man niekada nesakė, bet priežastis gali būti ta, kad paprasčiausiai nori apsaugoti ir apsisaugoti, jeigu tam tikra dalimi mano problemų priežastis yra jie. Sunku būtų patikėti, kad vaikystėje toks implantavimas gali vykti be tėvų sutikimo ir žinios. Galbūt galvojo, kad man to geriau nežinoti. Nežinojimas, aišku, manęs netenkina, todėl aiškinuosi viską pats ir tuo pačiu renku vertingą informaciją kitiems žmonėms, siekdamas jiems pagelbėti pasidalindamas metodais. Tuo ši dalis baigiama, kitos bus daugiau orientuotos į praktiką ir konkretiką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s