Artimiausi FA planai

Paskutinis įrašas puslapyje buvo prieš mėnesį, todėl pats laikas padaryti pranešimą, kuriame supažindinsiu su paskutinėmis „Filognozų asociacijos“ naujienomis. Šiuo metu užsiimu savo pirmos knygos, surinktos 2011 m., leidyba, kuri sudaryta iš įrašų tinklaraštyje filosofija.blogas.lt 2008-2011 m. Knyga vadinasi „Tikrovė, protas ir laisvė“, 2020 m. ir pasirodys mėnesio eigoje. Šioje knygoje matoma filognozijos priešistorė, daugelio mano idėjų pirmas variantas. Ji naudinga norint suprasti mano idėjų pradžią ir vėliau išryškėjusių struktūrų užuomazgas. Taip pat vystomas projektas „Sievos teorija“, kuris pagal planą daug rimtesnis, įeina į „Filognozų asociacijos“ pradinės mokyklos bazinį kursą ir yra sątvarologijos pamatas. Ši knyga, greičiausiai, pasirodys 2021 metais.

Prisimenant antrą tomą, kuris vadinasi „Amūrinė vizija“, Filognozų asociacijos projektas sudarytas iš prezidiumo, pirmininko, tarybos, į kurią turi įeiti visi filognozų asociacijos nariai, priklausantys aukštosios mokyklos sistemai. Aukštoji mokykla turi sątvarologijos korpusą ir substratologijos korpusus, kurie užsiima transcendencijos tyrimu. Žemesnė, filialinė dalis yra Ordo Draconis Blanci (Baltojo Drakono ordinas), pradinės mokyklos, duomenų centrai/bibliotekos. Pradinės mokyklos projektas pirmiausiai susijęs su knygų leidyba, kurie yra vadovėliai, skirti supažindinti su filognozijos pagrindais. BDO kol kas neorganizuojamas, bet planuose yra pabandyti sukurti kažką panašaus į internetinio archyvo/bibliotekos prototipą, kad būtų galima platinti filognozų asociacijai aktualią informaciją. Tai gana sudėtingas klausimas, nes turime nepažeidinėti autorinių teisių, tačiau net esant kliūtims, jos nėra neįveikiamos.

O kol kas siūlau domėtis jau išleistomis knygomis, kurios yra

  1. „Naujo metodo principai“, D. Mockus, 1 tomas, 2019;
  2. „Amūrinė vizija“, D. Mockus, 2 tomas, 2019;
  3. „Vaivorykščių vasara“, D. Mockus, 3 tomas, 2020;
  4. „Juodasis drakonas“, D. Mockus, 4 tomas, 2020;
  5. „Mintiregos metodai“, D. Mockus, 2020;
  6. „Tikrovė, protas ir laisvė“, D. Mockus, 2020;
  7. „Sievos teorija“, D. Mockus, 2021.

Visas knygas galima nusipirkti knygyne, lulu.com, įvedus pavardę arba skaityti Mažvydo bibliotekos puslapyje parsisiuntus nemokamus failus. Paieška taip pat pagal pavardę. Šios knygos nėra pramoga ir nėra propaganda, jose reikia dirbti su savimi, savo protu ir tikrove. Svarbiausias ateinantis projektas yra sievos teorija, kuriame bus galima susipažinti su filognozų asociacijoje atskleista tikrovės samprata. Kol kas konkretus turinys neatskleidžiamas, nes šiuo metu tai yra pasirinkimo dalykas, priklausomai nuo to, kaip iškris sigilai.

D. Mockus, 2020-07

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s