Sievos/sietyno projektas

Nors „Filognozų asociacija“ dar nėra pritraukusi tiesioginio susidomėjimo ir nėra prisijungti norinčių žmonių, pradinės mokyklos bendroji programa jau paruošta ir pateiktą informaciją galima studijuoti savarankiškai. Pradinė mokykla sudaryta iš dviejų pakopų – mokinių ir vyresniųjų mokinių, kurie išlaikę egzaminą gali gauti jaunesniojo mokytojo arba mokytojo kvalifikaciją. Mokytojas yra žmogus, norintis ir sugebantis aiškinti žmonėms filognozijos principus. Mokytojas gali priklausyti filognozų asociacijai, o gali ir nepriklausyti.

Šiuo metu pagrindinis „Filognozų asociacijos“ darbo projektas yra užsiimti knygų leidyba ir platinimu ir vystyti Sievos-Sietyno modelį sątvarologijoje. Naujausias sievos modelis yra patobulintas „burės“ variantas, į kurį įtrauktas gnostinio implanto atsišakojimas. Tokiu būdu sąmonėje turime tokias pagrindines kryptis: A – asmuo, B – protas, C – jausmai, D – priekinės sąmonės sumatas, E – kūno pojūčių sumatai, F – gnostinis implantas į transcendenciją, kuri yra anapus visu raidinių sumatų-sumantų. Visa tai atrodo taip:

Šiame modelyje kiekviena kryptis turi psichoforminę dalį, kurioje yra psichiniai sumatai ir sumantai. Filognozijos tikslas – sukurti visų sąmonėje įmanomų sumatų katalogus ir pagrindinių sievų šiame kataloge modelius. Sievos yra kelių sumatų psichovektorinės varančiosios struktūros, kurios aprašo vidinę šviesos arkos erdvę. Lingvoformos tikslas – sukurti visiems katalogo atvejamas naujus pavadinimus, plėsti kalbos galimybės reikalingas sievų aprašymui. Tam turi būti kuriami nauji žodžiai, tobulinama gramatika. Naujų žodžių pavyzdžiai yra šlėkas, skrytelė, spūrinis, stielis ir pan.

Taip pat yra svarbus gnostinio implanto tyrimo principas, kur matome F krypties santykį su atvertaja transcendencija, tiriant AF, BF, CF, DF, EF konstrukcijas. Svarbiausias atvejis yra DF, kuris turi tris spindulius – energetinę gaublę – EDF, informacinė gaublę – IDF, ir kuriančiąją gaublę – KDF. Gnostinio implanto žymėjimo principas yra informacinis plotas, kuris yra dalys iš tūkstančio. EDF – 1/1000, KDF – 1/1000 ir taip toliau. Nesunku suprasti, kad Baltasis drakonas yra 100 proc. psichoformos katalogų, 100 proc. lingvoformos galimybių ir 100 proc. DF struktūros.

Tačiau akivaizdu, kad be teisingo sievos/sietyno subalansavimo, Baltojo drakono galimybės pavojingos, todėl svarbus yra etikos įdiegimas į sievą, kurios pagrindinė formulė – laisvė, neagresija ir teisingumas. Svarbus sievos sunormalizavimo metodas, iš subjekto (sumanto) svorio centrą perkelti į objektą, kuris yra D sumate ir F gnostiniame implante į transcendenciją, kuris daromas visakrypčio gėrio šaltiniu transcendencijoje.

Sievos/sietyno savianalizė įdomus užsiėmimas, ir kiekvienas žmogus galėtų užsiimti ja pažintiniu arba terapiniu tikslu, suformuluodamas savo pagrindines sievos logikas ir jeigu jos netinkamos – pabandydamas jas ištaisyti. Kitiems gali būti įdomu kurti katalogus ir pavadinimus naujai atrastiems sumatams. Taip pat galima užsiimti teorijomis kuriomis bandoma paaiškinti energingoji subjekto dalis arba pasyvioji objekto, kuri yra išorinė energija, todėl subjektyviai nešreikšta.

5 tomas kol kas nerašomas, jo pavadinimas pagal planą yra „Rėika“ ir skirtas kuriančiajai gaublei. Pagal įprastinį mokslą tai biologijos tema, kurioje yra pagrindiniai genetikos ir Darvinio evoliucijos teorijos. Todėl čia turėtume parodyti alternatyvą Darvinui, kuri yra Baltojo drakono civilizacijos modelio pagrindas. Tai būtų sumatai ir KDF gnostinių implantų struktūra, peržengianti šiuolaikinio biologijos filosofijos mokslo rėmus, įtraukiant tokias naujas transhumanizmo temas, kaip dirbtinė gyvybė, DI, robotika.

Tai yra reanizmas, kurio formulė yra žinojimas – 100 proc., dirbtinės realybės – 8 proc. O kol kas pradinėje mokykloje studijuojami pirmi 4 tomai: 1) Naujo metodo principai, D. Mockus; 2) Amūrinė vizija, D. Mockus; 3) Vaivorykščių vasara, D. Mockus; 4) Juodasis drakonas, D. Mockus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s