Archyvo paviešinimas

Nusprendžiau, kad laikas paviešinti visą mano internete sukauptą archyvą nuo 2007 m. knygos forma. Projektas vadinsis

A. D. Mockus. Juodosios operacijos: psichotroninis pjudymas. 1 tomas. 2021

B. D. Mockus. Juodosios operacijos: gynyba. 2 tomas. 2021

Šios knygos apima visą atskleidimo projektą, vykdytą 2007-2020 m., išskyrus “Filognozijos pradmenis“. Kiekviena operacija, nukreipta prieš kokį nors konkretų taikinį, turi dvi perspektyvas – agresiją ir gynybą. Operacijos vykdomos naudojant organizaciją, ideologiją ir technologijas – tai yra svertai abiem kryptimis. Todėl kovojant prieš psichotroninį pjudymą, reikia naudoti demaskavimo, dekonstrukcijos ir kontrpuolimo taktikas, kurios yra nukreiptos prieš šiuos operacijos pavidalus.

Apie tai per 13 metų turiu surinkęs nemažai informacijos, todėl noriu pasidalinti su visais ne tik savo puslapyje, bet ir knygoje – nes tokių operacijų ateityje ne mažės, bet tik daugės. Pasipriešinimo psichotroniniam pjudymui Lietuvoje mastas minimalus, aktyvizmu užsiima tik keli žmonės ir manau, kad mano indėlis į šią sritį yra gana svarus.

Užsienyje pjudomi žmonės vadinami Targeted Individuals ir pasipriešinimas įvairiomis formomis labai išplitęs. Tuo tarpu Lietuviai visi pasislėpę tyliai kenčia ir bijo protestuoti prieš neteisėtų technologijų operacijose naudojimą.

Todėl savo nauja knyga pabandysiu pralaužti ledus, kad žmonės įgytų daugiau drąsos ir nebijotų pademonstruoti savo pasipriešinimą ir protestą. Knygą bus galima įsigyti 2021 m. pavasarį. Galimas ir pratęsimas, nes rašau remdamasis autentiška patirtimi ir viskas priklausys nuo to, kaip pasisuks prieš mane vykdoma operacija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s