Kaip atrasti savo kelią?

Šiuos metus užbaigsiu savo šalutiniu projektu, kuris yra trečio “Filognozijos pradmenų“ tomo dalies perleidimas kaip atskiros knygos, kuri vadinasis “Kaip atrasti savo kelią?“, D. Mockus, 2020 m. Ši knyga bus pradinės mokyklos įvadu, kuris yra pirmas iš trijų mano turimų knygučių:

  1. D. Mockus. Mintiregos metodai. 2019
  2. D. Mockus. Sievos teorija. 2020
  3. D. Mockus. Kaip atrasti savo kelią? 2020

Visi norintys suprasti mano Filognozijos pradmenų projektą, turi pradėti nuo šių tekstų, kurios yra įvadas į “Baltojo drakono draugijos“ ezoterinės sistemos teoriją.

Tada galima studijuoti “Filognozijos pradmenis“, kurie yra pagilintas filognozijos variantas, kurio pilna apimtis yra mano viso gyvenimo darbas. Kol kas yra 4 tomai ir rengiamas 5 tomas.

Knygoje “Kaip atrasti savo kelią?“ supažindinama su laisvės doktrina, be kurios neįmanoma drakono akis ir baltojo drakono civilizacija. Knygoje “Sievos teorija“ pateikiama sątvarologijos ir substratologijos santrauka. O “Mintiregos metodai“ supažindina su psichožvalgybos įrankiais, kurie yra telepatinės baltojo drakono civilizacijos elementorius.

Mokomasi savarankiškai, turint norą galima susisiekti per FB pasikonsultuoti. Tikruoju “Filognozų asociacijos“ nariu tapti daug sunkiau ir ši programa šiuo metu neveikia. O pradinė mokykla yra įvadų ir filognozijos savarankiškas studijavimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s