Baltojo drakono civilizacija

Baigus “Filognozijos pradmenų“ 6 tomą, galima pereiti prie kito projekto, kuris turi, pagal pradinį sumanymą, trukti kelis metus. Šis projektas vadinsis “Baltojo drakono civilizacija“, kurį sudarys du tomai: “Mažoji sieva“, 1 tomas ir “Didžioji sieva“, 2 tomas. Apie tai, ką reiškia šis terminas, galima sužinoti vadovėlyje “Sievos teorija“, išleistame 2020 metais. “Baltojo drakono civilizacija“ planuojamas kaip centrinis veikalas, kuriame apibendrinu visas idėjas, išdėstytas ankstesnėse knygose, pakeldamas į aukštesnį koncepcinį lygį, susistemindamas. Rašydamas šį veikalą turėsiu omenyje tokias knygas kaip Kanto “Grynojo proto kritika“, Hegelio “Dvasios fenomenologija“, Heideggerio “Būtis ir laikas“, Šliogerio “Niekis ir Esmas“ ir pan. Glausta idėjos santrauka yra pateikta minėtoje knygoje – “Sievos teorija“. Šis opus magnum bus naujos eros pradžia Lietuvos filosofijoje, kuri po truputi turi virsti filognozija, arba pažinimo meile, kurios tikslas – išvystyti žmonėse “drakono akį“, arba gebėjimą tikrovėje regėti ne tik akimis, bet ir protu, ne tik kas matoma juslėmis, bet ir tai, kas nejusliška.

Planas toks:

D. Mockus “Baltojo drakono civilizacija“

I tomas: “Mažoji sieva“, 2023

II tomas “Didžioji sieva“, 2024

Kadangi jokio naujo gnostinio implanto, atveriančio hipostratos klodus, neturiu, “Didžioji sieva“ daugiau naudos ekstensyvų principą, nes jos teorinė koncepcija yra “galaktinė civilizacija“, kuri yra baltųjų drakonų tikslas. Tai nėra mokslinė fantastika, tai naujas filosofijos principas, kuriame metafizika jungiama su mokslu, gaunant iš junginio filognoziją. Tikslas – ne tik aprašyti norus arba ambicijas, bet ir prisidėti prie naujo ontologijos modelio, kuris būtų sujungtas su kosmologija, ruošiantis artėjančiai kosminei civilizacijai.

Schemoje “Sievos teorijoje“ tai buvo pažymėta tokia schema:

O šiuo metu, kol kas, tęsiasi atostogos ir baigiama knyga “Ateities istorija“, kuri pasirodys mėnesio eigoje. Liko redagavimas ir spausdinimas.

“Baltojo drakono civilziacija“ dalinai bus viešinama tinklaraštyje, kaip tinklaknygė. Po to bus atspausdinta, kad kopiją turėtų ir bibliotekos.

1 mintis apie “Baltojo drakono civilizacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s