Filognozija praėjusiais ir ateinančiais metais

Interneto puslapis www.filognozija.com skirtas filognozijos idėjų platinimui Lietuvoje, kuri yra nauja sąmonės forma skirta pagerinti proto kokybę ir skatinti pažangių metodų įsisavinimą, kurie užtikrintų augančią gerovę. Tai yra vadinamosios pradinės „Filognozų asociacijos“ mokyklos programa, skirta pagrindų padėjimui ir prielaidų suformavimui pereiti į aukštesnį, universitetinį lygmenį. Kol kas, kol esame pradinės mokyklos lygyje, – universiteto programos nebus, greičiausiai iki 2030 m. Tačiau tai nereiškia, kad pateikiama informacija – elementoriaus lygio, nes pradinė mokykla suprantama ne amžiaus tarpsnių prasme, tai yra, ji neskirta vaikams.

Šis puslapis publikuotas prieš du metus 2019 m. gruodžio mėnesį, ir per šį laiką nuveikta nemažai darbų, kuriuos ir apibendrinsiu. Informacija pratęsia veiklą, kuri buvo puslapiuose www.psytechnologijos.lt ir www.psichotronika.wordpress.com, kurie neveikiantys, nes serveriai buvo nepakankamai saugūs ir patikimi, todėl informacija buvo perkelta į www.filognozija.com, kuris skirtas „Filognozų asociacijos“ programai. „Psichotronikos“ problemomis užsiimu nuo 2007 m. ir prieš tai buvo dar ankstesni puslapiai, kurie yra sudėti į archyvą.

Puslapio lankomumas nebuvo labai didelis, per du metus buvo 3450 unikalių lankytojų, arba maždaug 150 lankytojų per mėnesį. Tai nėra nuostabu, žinant koks informacijos pobūdis – ji nėra populiari pramoga, bet skirta specifinei auditorijai. Taip pat, kadangi nenaudojama reklama, o paieškos varikliuose turinys gali būti filtruojamas ir neprieinamas tikslinei auditorijai, jo pasiekiamumas sumažintas dirbtinai. Nepaisant to, yra pastovūs lankytojai, kurie seka informaciją ir domisi. Tai ypač matosi pagal tai, kiek yra per du metus elektroninių knygų parsisiuntimų, kur yra apibendrinta visa filognozijos pradinės mokyklos programos informacija.

1) D. Mockus. Naujo metodo principai. 2019, 1 tomas – 46 parsisiuntimai

2) D. Mockus. Amūrinė vizija. 2019, 2 tomas – 45 parsisiuntimai

3) D. Mockus. Vaivorykščių vasara. 2020, 3 tomas – 110 parsisiuntimų

4) D. Mockus. Juodasis drakonas. 2020, 4 tomas – 50 parsisiuntimų

5) D. Mockus. Gyvybės magija. 2021, 5 tomas – 52 parsisiuntimai

6) D. Mockus. Ateities istorija. 2021, 6 tomas – 28 parsisiuntimai

7) D. Mockus. Sievos teorija. 2020 – 66 parsisiuntimai

8) D. Mockus. Mintiregos metodai. 2020 – 51 parsisiuntimas

Kaip matome visų knygų parsisiųsta apie 440 kartų, o siuntusių žmonių turėtų būti keli šimtai, turint omenyje pakartotinius parsisiuntimus. Galima tikėtis, kad bus bent keli žmonės, kurie perskaitę viską ir įsisavinę visą paviešintą pradinės mokyklos programą, kurią gali naudoti kaip praktinį analitinį metodą savo gyvenime ir veikloje. Filognozijos informacija turi filosofinį pobūdį, tik gal kiek daugiau orientuota į praktinį pritaikymą per psichologijos priemones, psichožvalgybą, mintiregą, santvarkos analizę ir modeliavimą bei civilizacijos lygio supratimus. Tai svarbu kuriant savo gyvenimo projektą, vystant įvairią visuomeninę ir politinę veiklą ir pan. Mano pateikiama informacija nėra ezoterika, nesiūlo ateities prognozių ir pranašysčių, neskirta nei fiziniam, nei dvasiniam gydymui – daugiau švietimui, naujo požiūrio į Lietuvos tikrovę formavimui, kuris padeda pamatyti platesnį horizontą, pasirinkti norimą arba geresnę ateitį.

Nelaikau, kad „Filognozų asociacijos“ veikla yra nesėkmė ir jos nutraukti artimiausiais metais nesiruošiu. O puslapis jeigu ir neišliks istorijoje, tai visas knygas bus galima rasti M. Mažvydo bibliotekoje tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu variantu. Tai reiškia, kad filognozijos sklaidos statistika pagal puslapio duomenų analizę netiksli, nes ji neparodo, koks knygų populiarumas bibliotekose, ir kiek elektroninės knygos skaitytos bibliotekos puslapyje.

Šiuo metu daug aktualių klausimų kasdieniame gyvenime dėl dviejų metų pandemijos ir karantino. Gali atrodyti, kad mano temos neįdomios ir neaktualios, nes nutolusios nuo kasdienės realybės ir aktualijų. Tačiau pandemija neamžina, virusas anksčiau ar vėliau bus įveiktas ir viskas sugrįš į įprastinę vagą. Filognozija kuriama taip, kad ji nepraeitų ir aktuali būtų ilgus dešimtmečius – šviesdama sąmones ir rodydama kelią vis naujai žmonių kartai. „Filognozų asciacija“ nekovoja dėl valdžios, nesiekia politinių tikslų, o parama laisvės idėjai daugiau ne politinės ideologijos prasme, bet filosofijos ir egzistencijos prasme. Filosofijoje kalbama ne apie politinę, bet apie prigimtinę laisvę, kurios partijos negali nei sukurti, nei atšaukti. Taip pat kalbama ir apie prigimtinę tautos laisvę, kurios negali paneigti jokia imperinė savivalė, kurianti invazines technologijas į gyvenimą ir į sąmones.

Paskutinis filognozijos teorijos variantas yra pateiktas tome „Drakono akis“, 2021, kuri puslapyje bus paviešinta kitų metų sausio mėnesį. Ji bus nuperkama lulu.com knygyne, parsisiunčiama šiame puslapyje arba skaitoma M. Mažvydo bibliotekoje, elektroninė ir popierinė. Įprastiniuose internetiniuose knygynuose knyga neplatinama, nes siekiama nepriklausyti nuo jokių komercinių ir nekomercinių kontrolės institucijų, projektu nesiekiant jokio pelno, neturint niekam teikti jokių finansinių ataskaitų. Idėjos yra pilnai nepriklausomos, nenupirktos ir neparduodamos. Manau taip turi gyventi tikra filosofija, už verslo grupuočių ir institucijų kontrolės. Tiesa yra visuotinis turtas, jos gėris nesuteptas ir šviesus.

Belieka tarti kelis žodžius apie ateitį, kas numatoma 2022-2025 metais. Visko atskleisti nenoriu, ir net ne viską pats turiu suplanavęs. Tačiau greičiausiai septintas „Filognozijos pradmenų“ tomas bus paskutinis prieš ilgesnę pertrauką, ir aštunto tomo, kuris pagal sumanymą yra vadinamas „Angelų diena“, reikės palaukti. Tačiau planuose yra kitas ciklas, kurio tikslas paviešinti ankstyvų tinklaraščių įrašų archyvą, pavadinimu „Psichotronika“. Manau, kad turiu informacijos maždaug penkiems tomams, kurie šiais metais, per metus išleidžiant apie du, ir bus leidžiami. Gal būt bus įkvėpimas kokiam nors ne ciklo sudėtyje esančiam sisteminiam apibendrinimui, kaip „Sievos teorija“ ir „Mintiregos metodai“. Buvo planuojama „Baltojo drakono civilizacija“, kurią galima pabandyti pasiūlyti leidyklai ir padaryti priklausomu projektu.

Daugiau nenusimato nieko, nes informacijos pakankama, ją reikia įsisavinti ir paversti tikra sąmonės ir veiksmo kokybe. Visa ši informacija yra mano asmeninio gyvenimo kelio apibendrinantis dokumentas, kuris atitinka 9VD principus ir nekuria piramidžių, neorganizuoja, niekam neragina, nieko nereikalauja, nekuria istorinio proceso, bet padeda optimaliu būdu praeiti savo gyvenimo kelionę, kurioje turi būti saugomasi nuo iliuzinių sąmonių, patekimo į ideologinius kalėjimus, pasiklydimo savaime susiformavusiais ar dirbtinai suformuotais sievos sindromais. Kaip numatė A. Šliogeris, šiuo metu labiausiai siautėja hologramos sindromas, vadinamojoje šv. Ekrano bažnyčioje, kurioje organizuojami sąjūdžiai, buriami judėjimai, keliami turtiniai, ideologiniai ar politiniai uždaviniai. Filognozija yra anapus viso šito, gal todėl ne tokia įtaigi ir populiari įtakodaroje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s