Planų korekcija

Kaip jau rašiau, nuo 2022 metų ketinu pradėti leisti savo “Psichotronikos“ archyvą, kuris apima tinklaraščių įrašus nuo 2007 iki 2016, tai yra, apie 9 metus. Tai mano kaip aktyvisto ir disidento veiklos pradžia, ir šio pirmo etapo idėjų branduolio koncepcija, kuri ėjo iki “Filognozijos“ etapo, prasidėjusio 2018 ir trunkančio iki 2022 metų. Archyvas jau dalinai buvo viešintas, kaip integruota į filognoziją dalis, ypač “Vaivorykščių vasaroje“, 3 tomas (2020), ir knygoje “Tikrovė, protas ir laisvė“ (2020). Dabar ketinu archyvą paviešinti pilną, “Psichotronikos“ formate, pagal pradinį sumanymą, kuris yra mano idėjų pirma forma. Bus tokios knygos:

  1. D. Mockus. Psichotronika I (2007 – 2011). 2022
  2. D. Mockus. Psichotronika II (2007 – 2011). 2022
  3. D. Mockus. Psichotronika III (2012 – 2014). 2023
  4. D. Mockus. Psichotronika IV (2012 – 2014). 2023
  5. D. Mockus. Psichotronika V (2015 – 2016). 2024
  6. D. Mockus. Psichotronika VI (2015 – 2016). 2024
  7. D. Mockus. Psichotronika VII (2015 – 2016). 2024

Šiose knygose informacija susiteminta, tačiau ji buvo kaupiama chronologine tvarka, internetinio dienoraščio forma, kurios pagrindinė tema – proto kontrolė, gaujinis pjudymas, valstybės spec. tarnybų vykdomas persekiojimas, kaip prieš tai kovoti, kaip įrodyti, kaip stiprinti protą ir sielą, norint atsilaikyti prieš nusikaltėlių terorą. Naudoju ne emocinį, bet racionalų stilių, pateikiu informaciją, analizuoju, kuriu kovos būdus ir metodikas, kurios įdomios ir gali praversti visiems, kas gyvenime atsiduria tokioje situacijoje.

Vėlesnis etapas, nuo 2018 iki 2022 metų, buvo perėjimas į aukštesnį teorinį lygį, kuriant filosofinį žmogaus ir tikrovės modelį, kurio tikslas – paruošti pamatą sugrįžimui prie “psichotronikos“ problematikos, bet dar galingesniu būdu, gavus tikrą, išbaigtą metodą, ant kurio galima statyti psichotronikos atskleidimą, ant paruošto pamato. Taigi, jeigu psichotronikų publikavimas sužtruks iki 2025 metų, tai tikro smūgio Lietuvoje galima laukti pradedant nuo šių metų ir toliau, kuriuo prasidės antras, pagilintas “Psichotronikos“ etapas. Žinoma, tai nereiškia, kad “Filognozijos“ projektas atidedamas į šalį – jis taip pat bus tęsiamas, sukuriant dar aukštesnį lygį, reikalingą suprasti, kaip veikia valstybės “Psichotronikos eroje“, kuri prasidėjo dvidešimto amžiaus antroje pusėje. 2050 metai, bus pirmas psichotronikos šimtmetis, pakeitęs valstybės valdymo priemonių arsenalą, transformavęs visuomenę į žmonių internetus ir įvedęs totalinę minčių kontrolę ir vergovę.

Tauta turi įsisąmoninti šią transformaciją, ir suvokti, kodėl tiek ilgai nebuvo atskleidžiamas šis valstybės spec. tarnybų metodas. Tam reikia a) pilnai išvystyti ir ištobulinti technologiją, b) užgrobti 100 proc. visuomenės. Tik tada bus įvykdytas pilnas atskleidimas, kuris, manau bus padarytas iki 2050 metų, kai valdžia pripažins psichotroninę prievartą, ypač psichiatrijos ir teisėsaugos sistemose. Mano tikslas, kad neoficialus atskleidimas įvyktų iki 2030 metų, ir ne propagandinis ir reklaminis, kaip daro Elon Musk, bet su visa kriminaline sistema ir įvykdytais psichotroniniais nusikaltimas, kurių mastas – stulbinantis savo išsigimimu.

Nors dabar esu įsipavidalinęs kaip http://www.filognozija.com, vis dar esu tas pats http://www.mindcontrol.blogas.lt, http://www.filosofija.blogas.lt, http://www.psichotronika.info, http://www.psichotronika.wordpress.com, http://www.psytechnologijos.lt, nuo 2007 iki 2022 metų. Norint rasti dar daugiau darkweb’o informacijos, reikia žiūrėti puslapio http://www.anomalija.lt forumą, kur aš rašau “klajuno“ pseudonimu nuo 2015-11-16. Ten daug diskusijų, įdomių temų, tiek “Psichotronikos“, tiek “Filognozijos“ rėmuose. Šiuose klausimuose viešumoje, internete esu jau 14 metų, dabat eina penkiolkti. Šio aktyvizmo ir disidentinės veiklos tikslas – psichotroninių nusikaltimų atskleidimas Lietuvoje ir pasaulyje, kurį vykdo CŽV, kolaboruodami su vietinėmis valdžios grupuotėmis.

Pergalė jau pasiekta, belieka padėti riebų tašką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s