Senoji dinastija, 11 tomas

“Filognozijos pradmenų“ projektas juda į priekį, ir šiuo metu ruošiamasi pradėti rinkti ir analizuoti medžiagą, skirtą 11 tomui, kuris vadinsis “Senoji dinastija“. Šis tomas skirtas gyvybės teorijai, pirmiausiai antidarvinizmui, genealogijai ir genetikai. Knygoje kaip pavyzdį naudosiu savo genetinius tyrimus, kuriuos atlikau įvairiose genetikos paslaugas teikiančiose firmose.

Joje turės išaiškėti, kas yra žmogus genetikos požiūriu ir kokia planetoje santvarka žiūrint iš genetikos perspektyvos. Principas turėtų būti elementarus, pradedant nuo pirmoj vyro, Adomo ir pirmos moters, Ievos. Tarus, kad jie gyveno apie 200 000 metų prieš mūsų laikus, o 1000 metų sudaro 40 kartų, nuo jų mus skiria apie 8000 kartų žmonių. Jeigu dabartis genealogijoje būtų 100 metų, kurioje vienu metu gyvena 4 kartos, yra praėję 2000 “dabarčių“.

Tai gali atrodyti ilgas laiko tarpas, bet tik iš žmogaus sąmonės perspektyvos, o gamtoje, skaičiuojančioje šimtus milijonų metų – tai labai nedaug. O tai reiškia, kad žmonių išsivystymas – labai naujas poslinkis, kurio ilgus tūkstanmečius nebuvo jokių požymių ir gyvenimas buvo gamtinis, laukinis.

Taigi, šioje knygoje bus bandoma atsakyti į klausimus, kas yra žmogus, kas yra biologinė rūšis, kas yra gyvūnas, iš kur jis atėjo ir koks jo laukia likimas. Tai reiškia, kad pavadinimą reikia suprasti nebūtinai kaip giminės dinastija – šis žodis iš tikro apima visą rūšį.

Pagal mano vertinimą, rūšį galima skirstyti į du porūšius: homo sapiens (sumanusis žmogus) ir homo rationalis (protingasis žmogus). Todėl viena iš temų, koks laukia porūšių likimas civilizacijai perėjus į technoceno civilizaciją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s