Trečiosios žvaigždės era

Filognoziją pirmiausiai suprantu kaip gelmininko metodą, kurio tikslas yra atverti transcendentinius klodus, kurie driekiasi kosminėje erdvėje anapus sąmonės lauko. Šie klodai yra visų joje atveriamų reiškinių šaltinis, tačiau daug kartų pranokstantis tai, kas yra vidinėje erčioje, vadinamoje šviesos arka. Gelmininko tikslas paimti klodo substanciją, iškelti ją į sąmonės šviesą, padaryti regima ir valdoma. Kuo gilesnis klodas iškeltas, tuo jis svarbesnis ir brangesnis, ypač vadinamieji taurieji klodai, kurie šiek tiek panašūs į tauriuosius metalus ir brangakmenius. Tai reiškia, kad jie duoti ir prieinami ne visiems, juos turi tik elite išrinktųjų kasta, vadinamieji klodų sergėtojai. Įprastiniai klodai šiuo metu atiduoti visiems ir jie yra eksploatuojami, tuo tarpu taurieji klodai saugomi šventyklose, kurios turi to klodo atverčiai arba pasėmimui reikalingą gralį. Tauriesiems klodams priklauso gyvybės klodai ir dvasios klodai, taip pat svarbesnių archontinių technologijų klodai, kurie sutechninami tik minimaliai, elitiniam naudojimui, kad nebūtų apkrauta hipostrata. Aukščiausia kategorija, žinoma, yra dieviškas gralis, kuris laiko visą kosminę realybę ir yra kūrinijos pagrindas, todėl – neliečiamas. Tai yra baltojo drakono civilizacijos įstatymas, kuriam nepaklusus gresia išnykimas.

Žemesnieji graliai nėra taurieji, tad jie naudojami juodojo drakono civilizacijoje arba antrosios žvaigždės baltojo drakono civilizacijoje, kuri dar silpnai išsivysčiusi ir neįėjusi į tikrą civilizacinį olimpą. Šioje civilizacijoje yra tik vienas taurusis gralis, vadinamasis DNR, kuris yra gyvybės pagrindas. Tačiau šiuo metu DNR teorija mokslo dar neišvystyta, tad jie nesuvokia su kokiu graliu turi reikalą ir transhumanizme ir pohumanizme naudoja banditiniuose projektuose, tokiuose kaip genų inžinerija ir klonavimas. Tad šiame įžanginiame, šioje temoje, skyrelyje pirmiausiai pristatysiu, kas yra gralis ir kas yra gralių žvaigždė. Schema yra tokia:

Pirmos žvaigždės era:

1 gralis – žemė, kuri kaip stichija turi tokias svarbias formas: metalai, kristalai ir molis; šioje šventykloje klesti metalurgija, keramika, auksakalystė, juvelyrika.

2 gralis – vanduo, kuris kaip stichija sutelktas vandenynuose ir upėse, naudoti kelionėms, kaip jėgainės ir pan.

3 gralis – oras, kaip stichija susijusi su vėjo energijos eksploatavimu, oro dinamika transportui.

4 gralis – ugnis, kaip stichija skirta šilumai ir šviesai kurti, taip pat garbinta šventyklose kaip taurusis klodas.

5 gralis – dvasia, kaip stichija irgi yra taurusis klodas, kuris įeina į gyvybės branduolį. Garbinta kaip šventas klodas, kuris pasireiškia per išrinktus žmones.

Antros žvaigždės era:

6 gralis yra šviesos klodas, kurio pagrindinis atributas yra saulė, arba ugnis; tai taurusis klodas, susijęs su saulės ir ugnies kultais, tačiau šiuolaikinėje eroje nutaurintas, sukūrus dirbtinę šviesą, vadinamą „lempa“. Genijus – J. Maxwell.

7 gralis yra elektros klodas, kurio pagrindinis atributas yra su metalais susijęs dalelių judėjimas, kurį įtechnino vienas iš šio gralio genijų N. Tesla.

8 gralis yra molekulės, kurios buvo paaiškintos D. Mendelejevo, sukūrusio Mendelejevo lentelę. Tai chemijos gralis, kuris išsivystė iš alchemijos ir metalurgijos.

9 gralis yra atomai, kurie buvo ištyrinėti iki subatominio lygio ir yra chemijos pagrindas; šio klodo pagrindinis pritaikymas – branduolinė energetika.

10 gralis yra DNR molekulė, laikoma ląstelinės gyvybės pagrindu, rodoma tik molekulinės genetikos lygmenyje ir yra nepilna teorija. Šis klodas, kaip ir dvasia, priklauso tauriojo klodo kategorijai ir turi, pilnoje teorijoje, būti saugomas dešimto gralio šventykloje, tauriojo klodo sergėtojų.

Trečios žvaigždės era:

11 gralis

12 gralis

13 gralis

14 gralis

15 gralis

Pastaroji era dar neįsibėgėjusi ir laukia savo genijų, kurie sukurs penkias trečiojo tūkstantmečio gralių priemones, kuriomis bus galima įpaviršinti tauriuosius giluminius klodus, susijusius su dvasia anapus žmogaus, gyvybe anapus žmogaus, kosmoso tauriaisiais klodais, kurie laiko didžiojoje sievoje sujungtą visą substancijų tinklą, grįsdami mūsų realybę.

Vienas iš svarbesnių gralių ankstyvosiose epochose buvo dvasios gralis, kuris kuria sąmoningą gyvybę ir yra vieta, kurioje atsiveria dvasia iš vidaus, sąmonės erčioje. Šios vietos viena iš doktrinų yra filosofija, kuri skirta žmogaus dvasinio gralio ugdymui, kuris turi išsivystyti į dvasinę pažengusią asmenybę, kad jam būtų atverti išorinio pasaulio klodai. Todėl šio, 5 gralio centrinė doktrina yra filosofų rankose, kurie turi saugoti dvasią nuo paklydimų ir klystkelių, nuo taurumo praradimo ir pavirtimo netauriuoju klodu, vadinamaisiais „moliniais asočiais“. Taurieji klodai yra tam tikri metalai, brangakmeniai, kristalai, ugnis, šviesa, tad dvasia turi orientuotis į šias stichijas, kad netaptu skambančiu moliu, esančiu pačiame atverties paviršiuje, žemėje, kurio išgavimui nereikia didelių pastangų, o suformavimui – gebėjimų. Tokioje sąmonės kokybėje pakvietimas į tauriųjų gralių šventyklas – neįmanomas, kur klodai skirti ne eksploatuoti, bet saugoti. Eksploatavimo beprotybė ypač būdinga antrosios žvaigždės eroje, kur netaurieji klodai buvo paversti mafijų ir klanų galios šaltiniais, ir tam, kad taptų dievais jie pradėjo gvieštis taip pat ir tauriųjų klodų. Todėl vyksta žvalgyba, špionažas, šmeižtas ir provokacijos, kad galėtų prieiti prie norimos gralio technologijos ir ją užvaldyti. Kol kas jiems tai nepavyko, ir šėtono sektos užsiima tik savęs garbinimu ir primityvių technologijų progreso. Nepaisant to, transhumanizme ir pohumanizme jie vis tiek jau peržengė leistiną ribą. Filognozijoje imamasi visų saugumo priemonių, kad nebūtų atskleisti tauriųjų klodų graliai ir proveržis būtų tik minimalus, transporto srityje. Todėl daugiausiai vystomas 5 gralis filognozijos metodo forma ir įvedami kai kurie atskleidimai, reikalingi naujovių paviešinimui.

Bet kokiu atveju, trečias tūkstantmetis, kuris jau prasidėjo, yra trečios žvaigždės era, tada laikui bėgant, einant vienam šimtmečiui po kito, galimas kai kurių tauriųjų ir šventųjų gralių atskleidimas, kuris pakeis civilizacijos eigą tūkstantmečiams. Kokie tie graliai, jau buvo padarytos užuominos kalbant apie esencijas ir juodąją liepsną, tačiau kaip jie konkrečiai įvardijami, kokios jų archetipinės savybės – bus parodyta tolesnėje ateityje. Kaip žinia, yra praėjęs pirmo šimtmečio trečiame tūkstantmetyje penktadalis, ir jau dabar pradeda ryškėti kai kurios tendencijos, kurios yra didelių permainų ateityje ženklai. Kam šis vaidmuo bus patikėtas – suprasti nesunku: tai bus penkto gralio lyderiai, kurie turi filosofijoje išvystę dvasią ir yra geriausia, ką turi paviršiaus civilizacijos, neįleistos į atsiskyrusią civilizaciją, žmonija. Todėl filosofija, kuriai yra apie 2500 metų, yra gana perspektyvus dalykas tiems, kas turi pašaukimą ir kas turi užsitarnavęs žiniuonio arba išminčiaus statusą. Yra ir netikri filosofai, vadinamieji mokslininkai, kurie vykdo šaltinių tyrimus ir neinicijuoti į auštąją civilizaciją. Jų darbas nukreiptas ne į viršų, bet į apačią ir yra mokytojai, ideologai, politologai, propagandistai bei psyopo specialistai. Šioje vietoje kalbu ne apie tokius filosofus. Tiems, kas domisi tikrąja filosofija, turėtų atsiriboti nuo tokių populiarių jos variantų, taip pat nuo filosofijos mokslo, nes jis nieko neduoda, jeigu nenori dirbti valstybei. Tad tikroji filosofija, žiūrint iš netinkamos perspektyvos, gali apsirodyti kaip ezoterika ar okultizmas, įgaunantis teosofines formas, kurios pasako daug esminio, tačiau taip pat, neperžengus per paviršiaus sluoksnį, nieko įdomaus nepasako ir yra tik skaitymo ar informacijos pramoga.

Tuo tarpu tai, ką vykdau aš filognozijoje yra tikrovė, o tai reiškia, kad ji nereikalinga netinkamiems žmonėms, vadinamiesiems „moliniams asočiams“, kurie neturi išvystytos dvasios ir įgimto taurumo, kuris būtų tinkamas susipažinimui su tauriųjų gralių doktrinomis, saugomomis archontų šventyklose. Ir ypač tam netinka valdžioje esanti subanditėjusių žudikėlių mafija, kuri irgi siekia tapti inicijuotais. To jie, žinoma, neturėtų tikėtis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s