“MK brigadų“ struktūra ir operacijos

Žadėjau atskleisti dalį informacijos apie valstybės organizacijoje veikiančias „MK brigadas“ ir jų vykdomas neteisėtas juodąsias operacijas. Tai yra pirmas toks žingsnis, kuriuo pradedu tesėti savo pažadą. Visos informacijos pateikti negaliu, bet šis straipsnis tegul būna savotišku įvadu į temų ciklą, apie kurias dar niekas Lietuvoje nėra rašęs.

Žmonėms gali kilti klausimų ką gi reiškia šis pavadinimas. Jo reikšmė labai paprasta: „MK“ reiškia „mind control“, lietuviškai „sąmonės valdymas“. Yra asociacijų su CŽV vykdyta operacija MK ULTRA, kurios tikslas – surasti tinkamas sąmonės užgrobimo ir valdymo priemones, ir vykdyta 1950 – 1970. Žodis „brigados“ akivaizdus – tai organizuotos grupės, kurios vykdo tiesioginį sąmonės užgrobimą.

Toliau įdedamoje schemoje aiškinu visą sistemą ir struktūrą kaip tos brigados valstybės organizacijoje yra valdomos. Turiu paaiškinti šios sistemos esminį principą: valstybėje yra vieša sistema, kurią sudaro priedangos organizacijos ir šešėlinė neformali struktūra. MK brigados priklauso kaip tik šitai šešėliniai pusei, nes naudoja neteisėtus metodus ir stovi šalia įstatymų. Tačiau kadangi veikla yra tarpžinybinė, tai visus neteisėtus metodus labai lengva realizuoti priedangos organizacijose, tokiose kaip policija, prokuratūra arba psichiatrija.

brigados

Kadangi ir priedangos sistema, ir šešėlinės struktūros išeina iš prezidentūros, nes ši pagal įstatymus skiria savus kišeninius žmones į vadovaujamus postus, tai MK brigadų organizavimas yra prezidento uždavinys. Tačiau kadangi tai ne priedangos prezidentūra, bet šešėlinė neformali struktūra, tai jos sandara šiek tiek kitokia. Tai yra slaptas kolektyvinis kontrolės organas, kuris vadinamas kodiniu pavadinimu „Žalgiris“. Iš šios struktūros išeina visos mafijinės gijos, kurios apraizgiusios visą visuomenę ir priedangos organizaciją per MK brigadas.

Visi valdininkai turi dvigubą veiklos pobūdį. Viena vertus, jie dirba priedangos organizacijoje viešą darbą, bet tuo pačiu turi savo rolę šešėlinėje sistemoje ir arba aptarnauja MK brigadas, arba jomis naudojasi. Ši sistema sudaro visą valstybės organizacijos neoperatyvinę agentūrą. Operatyvinė agentūra susijusi su teisėsauga – tiek priedangos, tiek šešėline jos puse. Pagrindinis agentūrų uždavinys, žvalgyba laisvoje visuomenėje, jos kontrolė, iš rėmų išėjusių individų persekiojimas ir susidorojimas su jais per MK brigadų sistemą.

Tačiau tai ne viskas, nes neformali klika, kuri valdo visą valstybės organizaciją yra nukopijuota nuo Amerikos, kuri čia vadinama „cabal“. Todėl tai ne tik kontrolės įrankis, bet visų pirma okultinė, nusikalstama grupuotė, kurios veikla yra priešinga visuomenės interesams. Čia praktikuojamas iliuminatų ritualinis satanizmas, iškrypimai ir valdymo sistema, kuri pagrįsta traumos psichologija. Savo aukas ši slapta valstybės grupuotė traumuoja tol, kol jie sutinka vykdyti visus įsakymus.

Lietuvos „Žalgiris“ tiesiogiai susijęs su globaline satanistų mafija ir šios mafijos visoje planetoje vykdomais nusikaltimais. Tam jie gavę specialios psichotroninės technikos, su kuria galvoje galima demonstruoti įvairias psichodramas ir atlikinėti savo satanistinius ritualus. Ši okultinė organizacija ypač aktyviai savo veiklai pridengti naudoja psichiatriją ir teisėsaugą (teisėgriovą), nors tikslai grynai okultiniai. To įrodymas, užgrobimo metu naudojama technika, su kuria per televizorių pradeda demonstruoti „velnio kanalą“ arba psichiatrinėje ligoninėje uždaro į „velnio skyrių“. Viso to paslėpta prasmė yra satanistiniai ritualai, kurių tikslas yra sugniuždyti užpultą žmogų psichologiškai.

Tai vienas iš pagrindinių MK brigadų metodų, kuris naudojamas žmogaus užvaldymo metu.

Tačiau žiauriausia dalis ne ta. MK brigados organizuoja žiaurius nusikaltimus savo sistemos rėmuose, kurių metu pakišami niekuo dėti žmonės. Tokių juodųjų operacijų yra keli tipai, kai valdydami motorinį centrą daro žaibo nusikaltimą, tam tikrą žmogų ruošę ilgesnį laiką arba žmogui siuva MK brigadų padarytus nusikaltimus, apdorodami smegenis kelis dešimtmečius – tai ilgalaikis persekiojimas. Tai padaroma per propagandos sistemą paskleidžiant žmogaus suklastotą biografiją, kuri būna parašyta filologų kūrybiniu principu. Iš tikrųjų MK brigadų veiklos formos labai įvairios, bet čia nurodau tik pagrindines.

Kaip viskas konkrečiai vyksta ir kokie metodai naudojami, parašysiu kituose įrašuose, nes čia yra tik įžanga.

Tenoriu dar atkreipti dėmesį į kai kurias labiau pagarsėjusias MK brigadų operacijas, kurių metu ši grupuotė įvykdė žiaurius nusikaltimus ir pakišo niekuo dėtus žmones.

 1. P. Pečiulio nužudymas 2008 m., Šiauliuose, kuriuo buvo apkaltintas sūnus – MK brigadų taikinys. Sūnus teigia, kad nusikaltimo vykdymo metu jo „dvasia atsiskyrė nuo kūno“ ir jis negalėjo valdyti savo veiksmų. Tai yra tipiškas psichotroninio valdymo požymis, kurio žmogus paverčiamas operatorių valdomu biorobotu. Įdomu tai, kad važiuojant iš laidotuvių į oro uostą, taip pat MK brigadų buvo nužudyta V. Pečiulio sesuo, kuri žinojo savo brolio paslaptį. V. Pečiuliui buvo paskirtas priverstinis psichiatrinis gydymas.
 2. Kita MK brigadų operacija, gimnazistės nužudymas 2011 m., Šiauliuose, kuriuo buvo apkaltintos jos pažįstamos draugės V. Vaitiekaitytė ir V. Lietuvninkaitė. Jos irgi buvo MK brigadų įvykdytos sąmonės užgrobimo atakos aukos. T. y., jos tą veiksmą vykdė, bet vykdė įtakojamos psichotroninio poveikio. Kadangi nebuvo laisvos valios, nėra kaltės. Į kalėjimą pasodintos nekaltos. Už įvykdytą nusikaltimą atsako MK brigados.
 3. Dar viena MK brigadų operacija, kurią noriu paminėti, yra šachmatų čempiono V. Šlapiko sudorojimas Ukmergėje, 2014 m., kuris buvo apkaltintas savo žmonos nužudymu, nors jo ranka buvo valdoma užgrobiant motorinį centrą smegenyse ir sukuriant sąmonėje afekto būseną su psichotronine technika. Kaip praneša spauda, po nusikaltimo jį išvežė policija kartojantį vieną frazę „aš genijus“, „aš genijus“… tai yra sąmonės valdymo požymis, kuris parodo ilgai vykusią vidinę psichodramą, arba tai paprasčiausias forced speech. V. Šlapikas uždarytas psichiatriniam gydymui.

MK brigados yra padariusios daug nusikaltimų, bet visiems jiems yra sukurtos priedangos. Tai padaryti nesunku, nes tokioms operacijoms stogą daro visa valstybės organizacija. Visi šie nusikaltimai suorganizuoti okultiniu principu, kaip satanistinės ritualinės dvigubos žmogžudystės, kai nužudoma auka ir tuo pačiu paaukojamas Šėtonui nusikaltimo vykdytojas. Šių okultinių ritualų organizatoriai priklauso „Žalgirio“ klikai, kuri per MK brigadas vykdo nusikaltimus. Jos liaudyje dar vadinamos „saugumu“…

Ateityje bus tęsinys, čia tebuvo trumpas įvadas.

1 mintis apie ““MK brigadų“ struktūra ir operacijos

 1. Zavistanovičius (prieš kaimo išžudymą ant laikraščio užrašė, kad matė daug dievuliukų)

  Mindaugas Daunoras gabus mokinys iš biržų rajono užcementavęs savo tėvus

  Pijokelis kražiuose išžudęs socialines darbuotojas

  Alma Bružaitė Jonaitienė ( kogero turi multiple personality disorder- taip megstamą mk ultrist’ų)

  Maniakas Jonaitis

  Šiaip visi rezonansiniai nusikaltimai turi “poveikio iš pašalies“ požymių

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s