“Magijos“ teorija filognozijoje

Šiame skyrelyje pratęsiu sątvaro filognozinę analizę, kurioje pateiksiu sumatoriaus, sumanto ir sumato terminų platesnį paaiškinimą, su konkrečiais pavyzdžiais. Šis aiškinimas bus šiek tiek sudėtingesnis, todėl suprantamas tik įsigilinusiems į mano iškeltas filognozijos problemas. Kitiems skaitymas greičiausiai neduos jokios naudos, nes sudėtingas koncepcijas galima suprasti tik gerai įsisavinus pradmenis. Dėl šios priežasties laukiančius lengvo ezoterinio pasiskaitymo turėsiu nuvilti. Kiti, galbūt, turintys šiek tiek labiau išlavintą protą, net nesusipažinę su ankstesniais klausimais, esmę sugebės suprasti.

Tiems, kam sunku įsivaizduoti ką reiškia žodis laksatinis ekranas, kuris yra pagrindinė filognozijos aprašymui naudojama konstrukcija, siūlau į terminą pasižiūrėti paprasčiau, matematiniu žvilgsniu. Paprastą laksatinį ekraną galima įsivaizduoti kaip koordinačių sistemą, kur vertikali ašis žymi erdvę, x, o horizontali – laiką, t. Tai pats paprasčiausias atvejis, iki šiol naudojamas moksle, kurį laikau neteisingu, nes anapus sumatoriaus tokių dėmenų, kaip x ir t nėra. Naujas laksatinis ekranas yra toks, kuriame klasikiniai dėmenys, atvaizduojami ašyse, pakeisti naujais. Tai nėra taip paprasta, nes iš savo prigimtinių suvokimo formų išlipti labai sunku.

Taigi ašys x ir t yra dėmenys, paimti iš sumanto darybinių elementų, kurie veikia kaip formos, į kurias psichikoje įstatoma sumatas, arba pats objektyvus atvaizdas. Šioje koordinačių sistemoje sumatas būtų atvaizduojamas kreive grafike. Tarkime tai elementas, judantis tam tikru greičiu, kuris nustatomas naudojant ant ašių atsirandantį skirtumą liniuotės projekcijose. Taip kuriant formules, sumaišomos sumato ir sumanto savybės, objektas suvokiamas iš gaublės perspektyvos sąmonėje, kur gaublė sudaro savotišką objekto vertinimo atskaitos sistemą.

Kaip šį modelį pakeisti į tikroviškesnį? Turime sumanto subjektyvius dėmenis pakeisti tikrais, iš pirmapradės tikrovės paimtais dėmenimis. Tai ne taip paprasta, nes ši realybė sumatoriuje nepasirodo, todėl ją turime sukurti savo prote. Manau, kad kiekvieną procesą geriausia analizuoti jo aplinkoje, o ne abstrakčių kontinuumų liniuotėse, kurie tikrovėje neegzistuoja. Todėl paprastą erdvę x pakeičiame į statišką sumato aplinką, kuri yra sudėtingas struktūrinis multipleksas, išreiškiamas sudėtinga formule; tą patį padarome su t, kuris irgi yra tam sudėtinga, dinamiška sumato aplinka, daranti aktyvų poveikį tiriamai sistemai. Kaip šioje aplinkoje apskaičiuoti sumato judėjimo greitį akivaizdu: paimame judėjimo paprastą formulę ir surandame visą sudėtingą judėjimo struktūrą, kuri skaičiuojama ne statiško kontinuumo, bet daugiadimensinės aplinkos atžvilgiu. Formulės šablonas būtų toks v = x (multiplex)/ t (multiplex).

Šitaip paprastas tiesines ašis pakeičiame sudėtingų multipleksų sandūra, kur kiekvienas taškas ant ašies išreiškiamas sudėtinga formule, kuri yra aplinkos, darančios įtaką procesui aprašymas. Tačiau atskleistas modelis tuo neišsisemia, nes yra galimybė į sistemą įvesti daugiau sumanto darybinių elementų tariant, kad tie elementai gali daryti poveikį objektyviai sumato sistemai. Arba, kitaip sakant, yra tikinčių, kad galima tikrovei daryti poveikį mintimis, o tai reikštų, kad šių poveikio subjektyvių būsenų neįrašę į formules, turėsime neteisingą objektyvios sistemos evoliucijos atvaizdavimą. Tai svarbu magijoje, ezoterikoje, tuo netgi buvo bandoma įsitikinti slaptuose projektuose, tokiuose kaip „Stargate“ Amerikoje. Buvo į tam tikrą talpą įdedamas objektas, kurį operatorius turėjo pabandyti paveikti savo mintimis ir buvo matuojama kaip keičiasi to objekto fizinės savybės. Taip buvo bandoma įsitikinti ar veikia magija.

Filognozijos modelis rodo, kad šis klausimas gali būti sprendžiamas dviejuose lygmenyse: sumatoriaus lygmenyje, kai poveikis tik sumanto būsenų projekcija į sumatą, su kuria pats objektas užgožiamas, užblokuojamas ir į pirmą planą iškeliamas emocinis, vertinamasis, įsivaizduojamsis sumantas. Vadinasi sumato valdymas reiškia tik jo pakeitimą sumantu, įsivaizduojama realybe. Tai ypač sustiprėja tada, kai šis poveikis mintimis selektyviai pereina į atmintį, kur sumato objektyvus elgesys užtamsinamas, išstumiamas, o įsimenamos tik sumanto būsenos. Taip kaupiamojoje sąmonėje susiformuoja neteisingos įvykių versijos, ir atsimenant magui ir ezoterikui atrodo, kad sumatas iš tikro buvo valdomas mintimis. Tuo galima įtikinti save, tuo galima pabandyti įtikinti ir kitus, atitraukiant žmogų į subjektyvių įsivaizdavimų teritoriją ir priverčiant procesus stebėti iš šios perspektyvos. Taip gaunamos iliuzijos, kuriose atrodo, kad mintimis valdoma tikrovė, galima formuoti debesis, kontroliuoti orus, nužiūrėti, prakeikti, sukelti vėžį.

Tačiau mes jau žinome, kad žmogus nesibaigia vien fasado paveiksliuku ir kad turi sudėtingą hipostratinių kūnų sistemą, kurie yra sudėtingi substancijų dariniai, kuriuose vyksta sudėtingi procesai. Todėl klausimas ar įmanoma mintimis veikti tikrovę išlieka. Hipostratiniai kūnai yra atviros energetinės sistemos, tiesiogiai sąveikaujančios su aplinka. Pasikeitus organizmo antenos būsenai, pasikeičia ir į aplinką spinduliuojama energija, kuri gali daryti jai poveikį. Nuo ko tas poveikis priklauso? Nuo hipostratiniame kūne vykstančio proceso intensyvumo, nuo proceso masto ir nuo sąveikos su kitais objektais galimybės. Akivaizdu, kad šis hipostratinis procesas yra atsietas nuo to, kas vyksta sumatoriuje tarp sumato ir sumanto, nes ši apatinė sąveika čia niekaip neatvaizduojama. Mes nematome kaip mes veikiame aplinką.

Kita vertus akivaizdu, kad pakeitus mintis, emocijas, sąmonės būsenas, substrate keičiame tik energijos lygį, kuris aplinką veikia ne veiksmingiau negu radiatorius, skleidžiantis šilumą. Tad akivaizdu, kad nuo minčių ir kitų hipostratinių darinių turi sklisti kažkas panašaus į šilumą, bet ta šiluma suorganizuoti sudėtingesnio proceso negali, nes tam reikalingos labai sudėtingos manipuliacijos kognityviniais ir valių pasauliais. O tai greičiausiai įmanoma tik kitai, aukštesnei valiai, kuria yra kiti žmonės. Vadinasi panorėjus neįmanoma nieko susargdinti vėžiu, laimėti loterijoje milijoną ar padaryti stulbinamą karjerą. Tai gali suorganizuoti tik planetos valdžia, pamačiusi norų sąraše norą ir nusprendę, kad žmogus vertas dovanos. Dažnas žmogus net nesuvokia kaip valdomas ir kontroliuojamas šis pasaulis, ir kiek gyvenimo scenarijai ir trajektorijos surežisuotos matricos.

Mano manymu, meilė sumatoriuje ir meilė substrate nėra tas pats. Meile apvilkti žmones ir pasaulį galime tik savo galvoje. Kitas žmogus tai mato, jaučia ir atsako tuo pačiu. Tačiau kas vyksta pirmapradžiame kūne turi būti tyrinėjama hipstratinių simetronų lygmenyje, vertinant visas realias tikrovės sąveikas, esančias anapus suvokimo. Juk minties tikra hipostratinė energija gali būt labai mažo intensyvumo ir veikti tik kaip nedidelis radiatorius, kuris neturi jokios įvykių aplinkoje kontrolės galimybės. Ir šitaip šildydami intensyviu mentaliniu procesu per sielos substanciją, galbūt, nieko reikšmingo nepasiekiame, o galvoje susikuriame iliuziją, sumatą užgoždami emociniu sumantu ir įrašydami tai į savo atmintį kaip veikiančią technologiją. Konkretų žmogų psichologiškai tai, akivaizdu, veikia, bet filognozija nėra vieta, kurioje kuriami metodai svaigintis iliuzijų pasauliuose. Filognozija siekia tikro žinojimo, o jį pasiekti galima tik ištyrus tikrovę.

Per visą hipostratinių kūnų spektrą sąveika akivaizdi, nes čia informacija, būsenos, procesai juda pirmyn ir atgal iš priekinio ir galinio spektro galo. Todėl mintys gali būti net susirgimų ir sutrikimų priežastis. Kaip tai vyksta – dar turi būti tiriama, nes norint tai pilnai suprasti, reikia išsiaiškinti visą žmogaus hipostratinę sandarą. Taip pat verta tirti ir kūno sąveiką su aplinka, ir ne tik fasadinio paveiksliuko, bet tikro pirmapradžio kūno. Magai įsivaizduoja, kad jų hipostratinius kūnus galima paversti savotiškomis antenomis, kuriomis spinduliuojama į aplinką negatyvi energija, kuri gali sukelti vėžį, kitas ligas, nelaimes. Bet akivaizdu, kad turimos ir daug efektyvesnės priemonės už mago kūną, kurios yra įvairios švitinimo radarų technologijos, kuriomis vėžį sukelti švitinant žmogų per hipostratas galima šimtu procentų. Todėl iš dalies magija ir ezoterika gali būti naudojama kaip nusikalstamų technologijų priedanga ir psyopas.

Ir pabaigai apibendrintas brėžinys, kurį turėsite pasistudijuoti patys. Reikia žinoti kas yra statiško kontinuumo deformacija, užpildas, multipleksas, sumatorius, sumantas, sumatas, pirmapradis kūnas ir kaip visus šiuos dėmenis surišti į vieną sistemą. Tai turėtumėte sugebėti padaryti savo galvoje. Tiems kas nesugeba, siūlau studijuoti „Filognozijos pradmenis“ ir mano tinklaraščio įrašus.

magija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s