Vaivorykščių vasara

Leidybos prasme 2019 m. buvo produktyviausi metai nuo mano veiklos pradžios 2007 m. Atskleidimo projektui šiuo metu yra 12 metų, o filognozija gimė prieš 7 metus, 2012. Šiuo metu yra išleisti 2 tomai “Filognozijos pradmenų“, papildymas “Mintiregos metodai“ ir paskutinis papildymas bus išleistas šių metų pabaigoje ir vadinsis “Filognozijos pradmenys. Vaivorykščių vasara“. Tuo mano leidyba ir užsibaigs, nors iš viso turi būti 115 tomų. Iš jų atskleidžiami tik šie (jau minėjau bet pakartosiu dar kartą):

 1. Filognozijos pradmenys. Genesis, 1 tomas (Pradžia) Išleista
 2. Filognozijos pradmenys. Amūrinė vizija, 2 tomas (Meilės tomas) Išleista
 3. Filognozijos pradmenys. Miegantis drakonas, 3 tomas (Transcendencijos tomas)
 4.  …
 5. Filognozijos pradmenys. Rėika, 5 tomas (Gyvybės ideologija)
 6.  …
 7. Filognozijos pradmenys. Kaja, 7 tomas (Filognozų asociacija)
 8.  …
 9.  …
 10.  …
 11.  …
 12. Filognozijos pradmenys. Sato, 12 tomas (Fizika)
 13.  …
 14.  …
 15.  …

115. Filognozijos pradmenys. Baltasis drakonas, 115 tomas (Holoplastinė sąmonė)

Taip pat papildymai:

 1. Mintiregos metodai (Kognityvinės empatijos sistema) Išleista
 2. Vaivorykščių vasara (Archyvinis rinkinys, papildymas) Išleista

vasara

Tuo 2019 metai ir užsibaigs, simboliniais skaičiais 12, 6 ir 3. 2019 – 2007 = 12 (Sato); 2019 = 2 + 1 + 9 = 12; 2012 (Kaja) (Filognozijos gimimo metai); 12 = 1 + 2 = 3; 3 + 3 = 6 (Begalybės apskritimas)

Visa tai, kas paskelbta buvo Aukštųjų dovana. Jų vardas Baltieji drakonai, arba Iliuminatai.

18 minčių apie “Vaivorykščių vasara

 1. 12 metu didelis darbas/ pomegis / laisvo laiko praleidimas/ pinigų išleidimas/ benamystes filosofijos skleidimas . $ nekvepia, išgyvenimu nekvepia…tik sujaukti protai/gyvenimai

  Patinka

 2. Po 20 metu vietoj sujaukto gyvenimo/ sujaukto proto atvyks kitas protai/gyvenimai is kito pasaulio krašto … ir tik tada ateis suvokimas ir Kam visa tai buvo daryta / pomegiauta ir gyventa. Ramybes ir suvokimo 12 metu “darbui “ iš labai finansiškai ir protiškai išsivystyto krašto

  Patinka

  1. Mano “darbas“ tik informacijos pateikimas. Tiems, kas nemoka informacija pasinaudoti padėti negaliu. Jeigu reikia pinigų ne informacijos, galiu padovanoti, atsiųskite sąskaitą. Protas po mano teksto, jeigu tikrai skaitytas, ne jaukiasi, bet tvarkosi – tai tiems, kam reikia galvose tvarkos. O tiems, kas tvarką kvepiančią doleriu jau turi, skaityti niekas prievarta nesiūlo. Kokios jūsų problemos? Trūksta dolerių? Kodėl lankotės mano puslapyje? Jeigu skaitant kyla kokių nors problemų, reikia konsultuotis su autoriumi, kad sutvarkytų. Nemokamai.

   Patinka

   1. Sinchroninis metodas. €,$,¥,£,SG$, NOK kvapas skirtingose pasaulio kampeliuose kitoks. Jei traktuoti visa tai 12 metu darbu ir už tai gauti energijos išgyvenimui tai darbas už minimumą (minimali energija)…beprasmis laiko švaistymas…ir tiesiog 40 metų Šokti baltų chalatų muzikoje, kurios ritmas pasikeitė net tris kartus. Tai kuom aš galiu būti naudinga? Lavonu po savo mirties

    Patinka

   2. Aš prasmę suprantu kaip rasmę. Jeigu gyveni ir švaistai laiką be (p)rasmių, tai gyveni tuščiai. Ir akivaizdu, kad kai ieškai randi, jeigu neieškai – nerandi. Jeigu randi – turi ir šoki pergalės šokį. Kur rasti (p)rasmę, nepasakysiu – bet žinau, kad ne išgyvenime. Taip pat, įdomi teorija, kad lavonas vertingesnis ir naudingesnis už gyvoną, nebent esi maistinė – ‘y to chleb’, tai daug geriau negu kai kurie kiti atvejai. Tuomet patariu valgyti daugiau pipirų, kad patektum į ‘pikantiškų’ kategoriją.

    Patinka

   3. Gyvlavonių apstu, kurie gali pasitarnauti čia ir dabar…
    o naudingų lavonų po savo mirties didelis trūkumas, atleiskite, kad išdrįsau tik taip pasitarnauti pasauliui. Skrosdami mano lavoną , tyrinėdami kiekvieną mano kūno lopinėlį ir kievieną mano nervo ląstelę jaunieji gydytojai tikrai supras kaip reikia gydyti žmoniją…
    Dėkui už patarimą, daugiau Jūsų puslapio nebeskaitysiu ir bandysiu nebereguoti į provokacijas. Ramybės ir sėkmės Jums

    Patinka

   4. Puslapis jau turėjo būti įsisavintas ir liks tik kaip archyvinis dokumentas. Todėl skaityti bus galima tik tai, kas jau perskaityta. Naujų tekstų nenusimato, todėl vargu ar jums čia bus ką veikti. AŠ savo darbą padariau, o ar skaitytojai padarė turi įsivertinti patys. Buvo galima išsivežti gana nemažai, jeigu nieko neišsivežate, nemokėjote pasiimti. Jeigu išeinate tuščiomis, tai mūsų pralaimėjimas ir sugaištas laikas.

    Patinka

 3. Dariau, o Tau neatrodo, kad po ilgu tyrinejimu mano “lavono“ jaunieji gydytojai net nebenores gyventi?…..taip, as nemokejau pasiimti… prasto auklejimo pasekmes….ir as pati prasta….

  Patinka

 4. Stebina, kad vis dar ieškote vietoje, kurioje nėra ką rasti. Ar užsukote pažiūrėti ar dar gyvas? Tai visų džiaugsmui taip, esu gyvas, ir tikiuosi jūs rašote ne iš anapus, tai kam tas kalbėjimas apie “lavonus“. O savo knygomis nusikaltau tik tiek, kad pasakiau daug tiesos, kai kam gal per daug… Tiesa jaukia protą tik vienu atveju, jeigu protas skendi tamsoje, gynybinėje ar įgimtoje.

  Patinka

 5. Tik norėjau pasidžiaugti, kad aš vis dar gyva ir Jūs gyvas. Ar aš nusikaltau, kad mane piktdžiugiškai suprojektavo prastą?

  Patinka

 6. Kas kaltas – netinkamas klausimas. Aš kaltų neieškau? Ieškau žmonių, kuriems įdomu tai, ką darau. Ar čia užuomina, kad jeigu niekam neįdomu, tai pats kaltas? Gaunasi sukimasis psichiatriniam rate. Bet kai gyvenimą supranti tokiu gyliu, kokia prasmė? Aš ne Nietzsche.

  Patinka

 7. Nuo vaikų darželio laikų man buvo labai įdomus vyriškasis pasaulis….tik po ilgų studijų aš pradedu suvokti kokiame psichiatriniame rate Lietuvos vyrai sukasi…. kokie daugumos pasirinkimai…. kaip einama per vienų moterų galvas su kalaviju, idant jų nepakankamai dėkingi / darbštūs “tualetai“ būtų išpuoselėti. prasmės yra tikrai labai daug….

  Patinka

  1. Nemanau, kad “lietuvos vyrai“ tokie sudėtingi, kad jiems suprasti reikia ilgų studijų. O be to, tema “lietuvos vyrai“ ir mano filosofinės knygutės neturi jokio ryšio. Jos iškeliančios iš šios realybės, kaip ir įprasta filosofijai. Tai būdas į tikrovę pažiūrėti neįprastu žvilgsniu, koks kasdienybei netinkamas, arba tik labai išskirtiniais atvejais. Todėl kaip ne vienas yra sakęs – “rašau visiems ir niekam“. Tikras skaitytojas gali atsirasti tik po kelių šimtų metų. Taip irgi ne vienas yra sakęs, kuris rašo sau, ne tam, kad tenkintų kažkieno poreikius, bet tam, kad sutvarkytų savo perteklių galvoje. Nieko neįprasta, kaip nevedusiam ir neturinčiam vaikų ir niekada neturėsiančiam. (paprastas atsakymas į klausimą, kaip man taip gaunasi)

   Patinka

   1. Aš dešimt metų skaitau Jūsų mintis, kurios buvo talpinamos ir kitose puslapiuose. Sijojau pelus nuo grudų su anatomijos, neurologijos, psichiatrinėmis, fiziologijos knygomis. Daug keliavau ir bendravau su kitų šalių piliečiais. Aš labai sunkiai susitaikiusi su savo, kaip moters galimybėmis Lietuvoje….Jūs daug rašėte apie Lietuvos vyrus, jų vykdomas operacijas, finansinius skurdinimus, patyčių kultūrą prieš žmones, kurie galėjo būti jiems net naudingi. Jūs rašėte apie negailimą finansavimą, kuris skiriamas tam kad kažkas kažkaip pasijustų menkas, neįgalus, pažeidžiamas, silpnas, ligotas…. Aš vertinu kiekvieną savo gražiausio gyvenimo sekundę, kurią skyriau pažindama vyriškąjį pasaulėlį. Man jis labai įdomus, bandysiu toliau egzistuoti su savo menkomis LIETUVOS MOTERS GALIMYBĖMIS. Dėkui už pastabas, kada, prieš ką ir kokiu momentu reikia klauptis ant kelių….

    Patinka

   2. Tai – Nietzsches stilius, pagal kurį kiekviena originalesnė mintis yra sutrikusios skrandžio veiklos simptomas, nepasitenkinimas – kompleksų ir trūkumų maskuotė, sąmokslo faktai – finansinės padėties požymis, kaltini kitus ir visą pasaulį – esi baigtas nevykėlis. Nesakau kad taip nebūna, bet kartais būna ir ne taip. Skaitymas dešimt metų rodo, kad tai aktualios temos. Bet jeigu tik norint demaskuoti pagal logiką jeigu demaskuoji kitus – pats būsi demaskuotas – išversim į viešumą visus apatinius – tai tik sugaištas laikas. Tai paanašu į marksizmą, pagal kurį – materialiniai santykiai nulemia antstatą, idėjas. jeigu tik taip skaitomas – tai tuščias laiko gaišimas, jeigu mano idėjos tik tiek vertos. Taip kaip jūs sakote rašiau iš pradžių, dabar perėjau prie praktinių klausimų sprendimo ir bandau sukurti praktinį metodą, kuris reikalingas susiorientuoti savyje ir kituose. 17 metų buvau tikroje spec. tarnybų psichologinėje operacijoje – tai yra pagrindinė aplinkybė, kuri nepriklauso nei nuo mano anatomijos, neurologijos, psichiatrijos ir fiziologijos. jeigu nebūtų buvę šios operacijos, nebūčiau rašęs, o tai reiškia kad čia ne charakterio patologija, nesu nei narcizas nei nasturtas… – tik žiniasklaida. Daug kuo moterims žymiai blogiau negu vyrams. tokiose operacijos neskirsto vyras ar moteris. Bet psichologiškai – daug sunkiau, nes jų pasaulėliams – didesnė našta.

    Patinka

  1. Tam reikalinga viena sąlyga – teisingas teisėjas. Jeigu tokio nėra, belieka klauptis prieš save, o tai reiškia užtenka atgailavimo minties.
   “Teisingas teisėjas“ – tai tas, kuris be nuodėmės. Kitaip lenkiesi velniui.

   Patinka

 8. citata±17 metų buvau tikroje spec. tarnybų psichologinėje operacijoje± t.y. tai tikrai nežmoniška našta už ekonominės mašinos užsukimą. Turbūt spec. tarnybas turėjo jų “tualetai“ prispausti alkanu žvilgsniu, nes jie yra “neišsenkantys maisto aruodai“. Vat ir taip dorojo, dorojo, dorojo…ilgus metus…
  Dariau, jei šią vasarą Jūs turėsite poreikio paragauti pačio madingiausio maisto, pabūti tik GOOD VIBES mano draugijoje susisiekite su manimi. Man sunku bendrauti viešai. Galbūt mūsų LAIKAS sutaps.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s