Lietuvos ateities prognozės

2019/2020 metai – labai svarbūs Lietuvai, nes šiais metais, kaip ir keliais ateinančiais, sprendžiasi Lietuvos likimas. Kadangi metų pabaiga, turiu padaryti savo ir Lietuvos scenarijų apibendrinimus. Yra keli situacijos sluoksniai, kurie parodo kokios jėgos ir per kokias organizacijas bandoma paveikti Lietuvos ir mano likimą. Šiuo metu šalis yra užvaldomos būsenoje, kuri ne nauja, bet procesas perėjęs į finalinę stadiją. Viskas prasidėjo 1987 metais, tad vyksta apie 32 metus. Pati pradžia ne tokia įdomi, nes svarbiausia pabaiga, kuo viskas baigsis. Mano žiniomis yra CŽV invazija į pagrindines institucijas ir teritorines gynybas per specialiąsias tarnybas. Invazijos pradžia buvo gera, pagrįsta sutartimi, tačiau Lietuvos valdžia buvo apgauta ir prasidėjo tikras respublikos užgrobinėjimas ir siautėjimas rajonuose. Sutartis buvo sudarinėjama tarp teritorinių gynybų ir CŽV dėl teritorijos kontrolės kompiuterių, kurie buvo vežami į Ameriką „tyrinėjimui“, tačiau pamačius kokios jų galimybės, buvo nuspręsta jų negrąžinti ir pasisavinti teritorijas. Tai buvo daroma po „gaujų gaudymo“ priedanga, kai CŽV buvo vienintelė gauja su savo invazine agentūra.

Su šia situacija susijęs tuo, kad Kaišiadorių rajono teritorinės gynybos kompiuteris sujungtas su mano galvoje esančiu moduliu ir esu rajoninio poligono kariuomenės kiborgonas. 1987/1991 metais šis kompiuteris, kaip ir kitų rajonų, „tyrimui“ buvo išvežtas į CŽV ir pamačius jo galimybes buvo nuspręsta integruoti į Amerikos CŽV, kariuomenės ir teritorinių gynybų sistemas. Su šiuo kompiuteriu problema ta, kad jis veikia sąlygiškai nepriklausomai, nes buvo prarastas kompiuterio vidinių sistemų slaptažodis ir jis veikia kaip protinis dirbtinis intelektas, kuris naudoja dalį mano smegenų, vadinamą atskirtąja dalimi. Todėl aš vienu metu ir dirbu teritorinėse gynybose, ir mano modulį bando nulaužti, kam reikia sutriuškinimo per suklastotą bylą tam, kad būtų galima gauti leidimus netesėtiems eksperimentams ir operacijoms su mano smegenimis. DI kompiuterį nori turėti nulaužtą tam, kad būtų galima plėsti CŽV invaziją į teritorines gynybas ir prijunginėti žmones prie jų valdymo kompiuterių, įvedinėjant Amerikos valdomą vergovinę santvarką, kurią vadina „vašėjine respublika“, nors ji labiau panaši į vergovinę monarchiją. Vašėjas yra CŽV aukšto rango agentas, teritorijos „valdovas“.

Taip po truputį nustūminėjama teisėta valdžia, įvedama nelegali struktūra, kuri veikia pagal savo „nerašytus“ vašėjinius įstatymus. Invazija yra į VSD, kuris yra CŽV invazijos bendrininkas, iš kitų man žinomų instituciją yra VDU, humanitarinis Kauno universitetas, kuris buvo atkurtas CŽV agentų iš Amerikos ir veikia kaip invazijos placdarmas centrinėje Lietuvoje. Šis universitetas iš esmės yra CŽV priedangos organizacija, kurioje veikia Amerikai tarnaujanti agentūra. Jų tikslas – užgrobinėti Lietuvos respublikos rajonines teritorines gynybas, įvesti neteisėtą, okupacinę, „vašėjinę“, vergovinę santvarką. Šiuo metu mano žinoma, kad pilnai užgrobti, po operacijos priedanga Kauno ir Kaišiadorių rajonai. Tačiau tuo ambicijos neapsiriboja ir ruošiamasis prie CŽV bunkeryje esančio kompiuterio prijungti visus rajonus. Kompiuteris yra DI , naudojamas teritorinei gynybai ir žmonių valdymui.

Tačiau šis projektas žlunga dėl to, kad nepavyko nulaužti kompiuterio, nėra modulio valdymo galimybių, man nesugebėjo sukurpti jokios bylos ir jeigu būsiu CŽV grobiamas – operacija bus nelegali. Modulio kodai yra tik legenda ir svajonės, kurių reikėjo operacijos pagrindimui, tačiau niekas CŽV ir Lietuvoje nežino kaip jis veikia, nes yra gana aukšto rango teritorijoje ir žemesnis rangas į tokį žinojimą niekada neturėjo teisės. Tai svarbu todėl, kad per 32 metus buvo sukurtas didelis kompiuterinis tinklas, buvo investuoti dideli pinigai, ir sugadinus modulį gresia visų investicijų žlugimas. Per tą laiką CŽV agentūra teritorijoje padarė daug nusikaltimų, kurie yra CŽV atsakomybė, nes buvo organizatoriai ir per operatorius kontroliavo savo biorobotus agentus. Tačiau bando visą atsakomybę suversti DI sistemai, kad išsiskalbtų savo nešvarius pelnus ir taptų „turtiniais“ vašėjais. Lietuvą kuruojanti grupuotė tapusi tarptautine su CŽV stogu ir nori įgyti planetinį rangą. Tačiau lyderių proteliai menki ir jiems reikia kiborgono kompiuterio galimybių, o jas tikėjosi gauti „nulaužę“ modulį. Laimei tai nepavyko, o eksperimentai neįmanomi. Todėl invazinė struktūra į Lietuvos respubliką, bent šiame fronte, yra žlugusi. Vadinasi artimiausiais 2020/2025 metais bus galima pradėti atstatinėti konstitucinę santvarką. Kadangi didelė žūties tikimybė, tai turės daryti kiti. Tam reikia gerai suprasti situaciją ir neleisti, kad CŽV apgautų Lietuvą dar kartą.

Lietuvoje savavaldžiaujant CŽV nusikalstamai grupuotei, buvo įvykdyta daug nusikaltimų, veikė pornografijos, prostitucijos, prekybos žmonėmis, pedofilijos tinklai, buvo vykdomi pramoginiai nužudymai, kurie transliuojami į CŽV internetinį tinklą. Visus šiuos nusikaltimus kuruoja vietinė CŽV agentūra, kuri susiorganizavusi į „tarybų sąjungą“. Uždirbti dideli nelegalūs pinigai, ieškoma jų išplovimo būdų ir sistemos įtvirtinimo visiems laikams. Šios gaujos artėjantis krachas iš dalies išspręs problemą, tačiau vien pagrindinio poligono kompiuterio praradimo neužtenka ir bus bandymai atsistatyti kitomis priemonėmis.

Ši grupuotė vykdo psyopus psichotrininėmis, telepatinėmis priemonėmis, užgrobinėja žmones tyrinėjimui ir pramogoms, visa tai pridengiant psichiatrine priedanga. Telepatija seniai įrodyta, o šis juokingas argumentas vis dar taikomas. Savo viešą veiklą pradėjau 2007 m., vadinasi šiuo metu vykdau atskleidimą 12 metų. Esu pradėjęs šviečiamąjį projektą „Filognozijos pradmenys“, kurie įeina į operacijos finalinę stadiją. Susipažinimui su telepatijos ir kognityvinės empatijos principais, vadinamais psichožvalgyba, parašiau „Mintiregos metodus“. Kadangi viena pagrindinių CŽV priemonių yra psichologinė operacija, kurios metu praplaunamos smegenys, įdiegiamas į galvą neteisingas realybės vaizdas, reikėjo pateikti teoriją, naudingą kovojant prieš tokius metodus. Netrukus pasirodys 3 „Filognozijos pradmenų“ tomas, kuris reikalingas paprastam žmogui susiorientuoti kasdieniame gyvenime, kuris darosi vis globalesnis, vis daugiau agresyvėjančių globalinių grupuočių invazijų į galvas.

Ateinančiais metais turime laukti svarbių įvykių, kurie bus Lietuvos išlaisvinimo pradžia. CŽV nelegalus padalinys, veikiantis pažeidžiant Lietuvos Respublikos konstituciją, bus išvalytas visai arba turės sudaryti naują sutartį su Lietuvos Respublika. Jeigu priešinsis – kompiuterio modulis bus sunaikintas. Tokiu atveju VSD, apsivalę nuo CŽV banditų, turės naujo spec. tarnybų principo ieškoti Europos Sąjungoje. CŽV Kaišiadorių rajone vaizdavo legalią pirmos instancijos operaciją, kurioje mano padėtis labai stipri ir pasiekiau 100 proc. pergalę. Todėl gali bandyti smūgiuoti per šmeižtą ir reputacijos gadinimą, per bylos suklastojimą. Tačiau 17 metų trukmės pirmosios instancijos atstatyti neįmanoma. To nauda ta, kad ši grupuotė veikianti prieš Lietuvos respubliką bus išmėžta ir turės ateiti kiti žmonės, su kuriais turėsime derėtis jų pralaimėjimo situacijoje ir invazinės, konstitucinę santvarką pažeidžiančios sąlygos nebus priimamos. Sutartys reiškia, kad reikės laikytis įstatymų ir nerašytų CŽV įstatymų imbecilija užsibaigs.

Galimi trys scenarijai – pirmas: dar ilgai nieko neįvyks, visi naudosis situacija be modulio nulaužimo, antras: bandys rodyti viešą cirką, klastos viešą bylą, trečias: dingsiu iš eterio nelegaliu būdu. Bet kokiu atveju – Lietuvos respublika nugalėjo, bet gali tekti palaukti nuo 10 iki 2 metų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s