Artėjant 2020-iesiems

2019 m. yra paskutinieji tinklaraščio www.psytechnologijos.lt metai, nes pasibaigus domeno registracijai, jis nebus pratęsinėjamas. Registracija baigsis maždaug vasaros viduryje. Tačiau nusiminti neverta, nes perkeliu informaciją į kitą vietą, pavadinimu www.filognozija.com. Tai buvo reikalinga dėl to, kad sena hostingo paslauga tapo nepatikima, nes serveris yra Vilniuje, prieinamas VSD užgrobimui ir manipuliacijoms. Tuo tarpu wordpress.com platforma bus sunkiau pasiekiama, ypač neturint teismo sankcijų. Toks yra pagrindinis metų pabaigos pranešimas. Naujoje vietoje bus daugiau orientuojamasi į „Filognozų asociacijos“ propagavimą, todėl turėsiu nutolti nuo psitechnologijų ir ezoterikos temų. Tačiau tie, kad jomis domisi, neturėtų pasitraukti, nes netiesiogiai išliks ta pati kryptis – pasipriešinimo psichologinėms operacijoms metodų kūrimas.

Ateities planų pilnai neatskleidinėsiu, kad nebūtų perimti, bet pateiksiu šiek tiek statistikos iš buvusio puslapio. www.psytechnologijos.lt 2019 m. sulaukė 6075 unikalių lankytojų, kurie peržiūrėjo 11278 puslapius. Vadinasi per mėnesį mano kūryba domėjosi vidutiniškai 506 žmonių. Palyginus su ankstesniais metais, tai nebuvo nei padidėjimas, nei sumažėjimas – išlaikiau maždaug tą patį lygį. Tai buvo ne lengva, teko daug dirbti ir darbo rezultatas yra 48 straipsniai, arba vidutiniškai 4 per vieną mėnesį. Akivaizdu, kad kitų metų sėkmė priklausys nuo to, kaip sugebėsiu išlaikyti šį tempą ir siūlomos informacijos kokybę. Tam buvo įvairių planų, kurių čia neatskleidinėsiu, nes noriu, kad kol kas liktų paslaptyje.

Pagrindinis pasiekimas, kaip žinia yra Filognozų asociacija, kurios tikslas platinti filognozijos sistemą, šviesinti sąmones, gerinti religijos, filosofijos, ezoterikos ir mokslo supratimą. Stengiuosi ir atsiriboti nuo visų šių sričių ir jas integruoti, tačiau aukštesniame filognozinio supratimo lygyje. Nesu tikras okultistas ir ezoterikas, tačiau naudoju šį formatą ir stilių sątvaro analizei tam, kad žmonės geriau suprastų ir naudą, ir žalą, kurią daro šis užsiėmimas. Taip pat sieksiu supažindinti su šių judėjimų išplitimu ir veikimo mastais bei metodais. Naudojamą simboliką nereikėtų laikyti priklausymo kažkam įrodymu, nes aš susisaistęs ne su praeitimi, ne su dabartimi, bet tik su ateitimi ir pažangia istorijos vystymosi perspektyva. Filognozijos tikslas yra gerovės sąmonėse didinimas ir pažangos civilizacijos propagavimas, pažangos, neatsiejamos nuo humanizmo.

Tam, kad pasiekčiau šį tikslą, turiu atskleisti pagrindinį gerovės bendruomenėse stabdį, kuris yra psichotroninė vergovė. Jos įveikimas – viso mano gyvenimo uždavinys. Vergovės priešybė yra liberalizmas, kuris man yra kertinis mano sistemos akmuo. Dėl šios priežasties, pasinaudodamas jau turima savo kūryba, 2019 m. išleidau 4 knygas, kuriose susistemintos visos mano bloge išdėstytos teorijos: „Filognozijos pradmenys. Naujo metodo principai“, 1 tomas, 2019; „Filognozijos pradmenys. Amūrinė vizija“, 2 tomas, 2019; „Filognozijos pradmenys. Vaivorykščių vasara“, 3 tomas, 2019; „Mintiregos metodai“, 2019. Supratimą apie ką šiose knygose rašoma, galima gauti iš mano tinklaraščio įrašų. Šiame projekte („Filognozijos pradmenys“ numatyta 115 tomų, kurių visų aš pats parašyti nespėsiu ir kaip spręsis užbaigimo klausimas, bus matyti gyvenimo pabaigoje. Tarus, kad per metus parašysiu 1 knygą ir gyvensiu 40 metų, gyvenimo pabaigoje bus 43 knygos iš 115. Tai reiškia, kad pilnai užbaigti galima tik bendradarbiaujant su kitais žmonėmis. Pirmieji tomai yra „statybiniai“, kiti gali įgauti kitokį formatą. Dabartinis ciklas kol kas vadinamas „Arkos statybos ciklu“.

Psichologinėje operacijoje, mano Filognozų asociaciją bandoma perimti ir pavogti mano autorines teises, tačiau tai neįmanoma todėl, kad niekas neturi pilno filognozijos vaizdo, ir be manęs ši asociacija žlugs. Vadinasi autorinių teisių perėmimo operacija vargu ar įmanoma sėkminga – projektas nebaigtas ir galutinio rezultato tokiu atveju neturės niekas.

2007-2019 metų kūrybos ir ieškojimų ciklas užsibaigia. Laikau, kad jis truko 12 metų. 2020 metai yra naujo ciklo pradžia, kuriame bus daug naujovių ir netikėtų posūkių. Tikiuosi, kad per metus sukaupsiu 4 tomą filognozijos pradmenų, kuris vadinsis „Juodasis drakonas“. Jis reikalingas nenušvitusios sąmonės analizei, blogio planetoje priežasčių tyrinėjimui, nauju mano sątvarologiniu metodu. Jis bus reikalingas savo matančiosios sielos permąstymui, šviesos arkos išsivalymui, tiesos sąmonės atgavimui pagal filognozijos supratimą. Kol kas į temų sąrašą įtraukiu krikščionybės ir satanizmo analizę, filosofijoje – Aristotelio ir Platono apžvalgą, Nietzsches ir Šliogerio palikimo integravimą, scientizmo problematikos iškėlimą. Taip pat domins ezoterinė popkultūra ir masinė sąmonė.

Prieš pasirodant „Filognozijos pradmenų“ 4 tomui, su visomis šiomis temomis bus galima susipažinti puslapyje www.filognozija.com.

Taigi, seno ir naujo ciklo sandūroje, artinantis 2020 metams linkiu visiems laimingų ir kūrybingų naujųjų metų!

Darius Mockus

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s