Iniciato pradžiamokslis

Šiame skyrelyje laikas pristatyti mano kaip iniciato pagrindinį teorinių žinių modelį, kuris įstato filognozijos projektą į globalinį istorinį kontekstą. Šis projektas yra teisėtas ir turiu leidimą atskleidinėti ezoteriką iki ketvirtadalio teorijų apimties. Visos žinios pateikiamos iš Stikar rango perspektyvos, kuris bus apibrėžtas ateityje. Kai kurie pateikiami terminai gali atrodyti nepriimtini, ypač kai žmogus masto iš oficialios mokslo doktrinos perspektyvos, tačiau pagrindinė planetos žinių sistema pateikiama ne tokiu principu. Pirmenybės teikimas magijai ir okultizmui gali atrodyti absurdiškas, tačiau šie žodžiai turi būti suprantami teisingai, ne iš išorinio stebėtojo, bet iš iniciato perspektyvos.

Norint teisingai suprasti pateikiamą informaciją, reikia žinoti visą planetos žmonijos istorinio vystymosi modelį, iš kurio išvedama struktūra, apibendrinanti pagrindines ir atšakines žinių sistemas. Ši perspektyva neįprasta todėl, kad ji ne tautinė, bet visuotinė arba globalinė, ir rodo kiekvieną tautą visų planetos tautų kontekste. Ši galimybė įprastai prieinama tik specialistams, tačiau švietimo programų kontekste rodoma ir paprastam žmogui. Detali analizė tokios apimties skyrelyje neįmanoma, ir mokyklos arba universiteto principu pateikiu tik bendrąjį šabloną. Detalus tyrimas prieinamas tik specialistams, tiems kas nori turėti reikalų su filognozų asociacija ir „Filognozijos pradmenų“ projektu.

Žmonijos istorija skaičiuojama nuo pat žmogaus atsiradimo prieš maždaug 200 000 metų iki dabartinio momento, kuris yra spartus žengimas į technologinę civilizaciją, savo kelyje artimiausiu metu sutiksiančią daug iššūkių. Visa istorija nuo pradinio gamtinio žmogaus ir pirmykštės bendruomenės skirstosi į

  1. gamtinio žmogaus (200 000 m. pr. m . e. – 15 000 m. pr. m. e.),
  2. pirmykščių kultūrų žmogaus (15 000 m. pr. m. e. – 8 000 m. pr. m. e.),
  3. pirmųjų civilizacijų žmogaus arba I kategorijos civilizacijas (8 000 m. pr. m. e. – 500 m. pr. m. e.),
  4. išsivysčiusių civilizacijų žmogaus arba II kategorijos civilizacijas (500 m. pr. m. e. – 1 400 m. e. m.),
  5. technologinių civilizacijų žmogaus arba III kategorijos civilizacijas (1 400 m. e. m. – 2021 m. e. m.).

Nuo pat gamtinio žmogaus buvo kaupiamos tikrovę aiškinti ir valdyti skirtos žinių sistemos, praėjusios pagrindinius išsivystymo etapus, kurie bus pagrindinė šio skyrelio tema. Svarbu suvokti, kokios to žinojimo formos buvo žmonijos priešaušryje, nes jos mūsų sistemoje naudojamos kaip iš tradicijos kilęs pagrindas. Naudojama terminologija ne pati seniausia, nes ankstyvosios žinojimo sistemos, neturint rašto, buvo tik žodinė tradicija. Vėliau įsigalėjo „magijos“ terminas, kuris atėjo iš senosios persų kalbos, kuris vėliau buvo pasiskolintas graikų. Jis yra I kategorijos civilizacijos terminas, kurio reikšmė tiksliai nežinoma ir retrospektyviai naudojama ne visai teisingai, tačiau pilna istorinė rekonstrukcija neįmanoma.

Pirmoji magijos sistema buvo pirmykščių bendruomenių toteminė, animalistinė magija, susijusi su gamtos jėgomis ir stichijomis, pagal pirmykštį supratimą. Vėliau, maždaug nuo pirmykščių kultūrų žmogaus, turime politeistinę mitologinę religiją, kurios įspūdingiausios atmainos yra Šumerų, Egipto ir Indijos kultūrose. Pastarosios išsivystė į pirmosios kategorijos civilizacijas, gyvavusias laikotarpyje tarp 8 000 m. pr. m. e. ir 500 m. pr. m. e. Iš politeistinių religijų išsivystė judėiškas monoteizmas ir indiškasis budizmas, kurie yra šio laikotarpio apogėjus. II kategorijos pirmoji civilizacija buvo senovės graikų civilizacija, padariusi proveržį tikrovės pažinime filosofo figūros įvedimu į tikrovės tyrinėjimus. Ši civilizacija perėjo į Romos civilizaciją, kuri tapo vakarietiško tipo mąstymo, įsigalėjusio Europos pusiasalyje ir visoje planetoje, pamatu. Tuo tarpu, žemesnio rango kultūros arba nyko, arba stagnavo, arba perėjo į aukštesnį lygmenį, prisijungdamos kultūriškai prie proveržį padariusio regiono, kuris vaidino civilizacijos centro vaidmenį. Ir pati vėliausia atšaka, kuri šiuolaikiniu pavidalu atsirado Europoje, 14 amžiuje, yra mokslas, sukūręs technologinę III kategorijos civilizaciją, šiuo metu apgaubusią visą planetą.

Pagrindinė filognozijos projekto idėja yra ta, kad planeta turi pamatinę ir centrinę žinių sistemą, kuri vadinama tradiciniu magijos pavadinimu, o parodyti proveržiai laikomi tik centrinės žinių sistemos praktiniais pritaikymais, kurie yra prometėjiškas atsišakojimas, skirtas planetos elito šviesa apdovanoti paprastus žmones. Magija yra ezoterika, o mitologija, religija, filosofija, mokslas ir filognozija yra tik egzoterinės jos adaptacijos. Magija nėra vieninga žinių sistema, nes ji padalinta į mokyklas ir kelias viešpataujančias grupuotes, tačiau pats principas nuo to nesikeičia.

Ši sistema netradicinė, ji yra ezoterinė, tačiau turiu leidimą ketvirtadaliu lygio padaryti vieša. Tiems, kam sunku susiorientuoti naujoviškai skambančiose terminologijose ir tiems, kas įpratintas juoktis arba tyčiotis iš magijos, siūlau įsigilinti į idėjos esmę, nes ji ne tokia, kokia atrodo savo fasadiniame įspūdyje. Paveikslėlyje matome, kad pagrindinė laiko arba istorijos juosta yra magijos tradicija, kuri skirstosi į etapus, susijusius su pagrindiniais atsišakojimais ir proveržiais. Pirmo laipsnio magija 1M yra pirmykščių bendruomenių toteminė magija, kuri yra pirmas susipažinimo su tikrove etapas. Naujausia magijos rūšis, kuri atsirado po to, kai buvo padaryti moksliniai ir technologiniai proveržiai yra šešto laipsnio magija, 6M, iš kurios semiasi filognozija, pažymėta raide G pačiame viršuje. Tai, žinoma, tik egzoterinis 6M variantas, kurio maksimali atskleidimo riba yra 25 proc. Pavyzdžiui, imant tokią magijos mokyklą kaip Kabala, ji yra 3M ir 4M laipsnio magijos atskleidimas, kuris yra II kategorijos civilizacijos elitinė žinojimo sistema, naudota žydų pasaulyje. Ji atskleista todėl, kad ji yra pasenusi, ir nesiekia 5M ir 6M lygio, todėl egzoterikos pavidalu leidžiama viešinti bendruomenėms, vystant žydų pasaulio, paremto žydų magija, idėją.

Jeigu imtume tokį pavyzdį kaip New Age amerikietišką ezoteriką, tai ji imituoja 4M ir 5M laipsnio magiją populiariame variante, gausiai skolindamasi iš žemesnio laipsnio magijos sistemų. Čia gausu ufologinės tematikos, sąsajų su nežemiškomis civilizacijomis, kurių modeliavimas elitiniuose sluoksniuose labai populiarus. Su šiuo variantu šiek tiek susijusi ir filognozija, tačiau ji daugiau skirta tyrinėjimui, o ne propagavimui, tam, kad žmonės butų paruošti susipažinimui su 6M lygmeniu, turimu atsiskyrusioje civilizacijoje. Populiarioji ezoterika nėra kliedesių pasaulis, nes joje atsispindi magų pasaulio kovos, kuriose dirba elitiniai protai, žemuose socialiniuose sluoksniuose turintys savo plačią agentūrą. Nemažai yra manipuliacijos, psyopo, primityvios komercijos, apgaulės, šarlatanizmo, tačiau randami ir aukso grynuoliai, kurie tiesiogiai susiję su atsiskyrusia civilizacija.

Šiuo metu dominuoja 6M ir avangardinio mokslo grupuotės, turinčios žmonijai priešiškų planų, todėl tenka vykdyti atskleidimo projektus, siekiant gelbėti planetos gerovę nuo žlugimo. Domėtis skleidžiama informacija ir dezinformacija reikia racionaliai, nes vyksta informacinis karas, o filognozija turi palengvinti šį darbą. Juodojo drakono etapas yra labai pavojingas ir norint jį praeiti reikia naudoti visus geriausius intelekto resursus. Tačiau visi su tuo susidūrę supranta, kad prie šiuolaikinių technologijų, vien proto neužtenka, nes jis sudarkytas technologijomis, todėl arsenale yra ir tiesioginio veiksmo metodai, apie kuriuos žmonės turi žinoti, nes panaudojus tokias priemones, neišvengiami chaoso, panikos ir betvarkės protrūkiai. Nežinant, kas planetoje iš tikro vyksta, gali atrodyti, kad atėjo pasaulio pabaiga, tačiau tai iliuzija, nes visos situacijos yra atidžiai kontroliuojamos, ir tokia pabaiga nėra numatoma, tik ribotos priemonės tikslui pasiekti.

Tam naudojamos 6M lygio priemonės, apie kurias siekiama informuoti iš anksto, kad pakankamas protų skaičius būtų pasiruošę aiškinti. Tokia pagrindinė filognozų asociacijos ir „Filognozijos pradmenų“ projekto užduotis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s