Filognozijos projekto ateitis

Šiuo metu filognozijos projektą sudaro šios knygos:

 1. D. Mockus. Naujo metodo principai. 1 tomas. 2019
 2. D. Mockus. Amūrinė vizija. 2 tomas. 2019
 3. D. Mockus. Vaivorykščių vasara. 3 tomas. 2020
 4. D. Mockus. Juodasis drakonas. 4 tomas. 2020
 5. D. Mockus. Gyvybės magija. 5 tomas. 2021
 6. D. Mockus. Šviesos arka. 6 tomas. 2022
 7. D. Mockus. Drakono akis. 7 tomas. 2023
 8. ………………………
 9. ………………………
 10. ………………………

115. D. Mockus. Baltasis drakonas. 115 tomas.

 1. D. Mockus. Mintiregos metodai. 2019
 2. D. Mockus. Tikrovė, protas ir laisvė. 2020
 3. D. Mockus. Sievos teorija. 2020

Šių metų knyga yra baigta ir išspausdinta, beliko tik pristatymas į bibliotekas, o tolesni tomai bus viešinami atitinkamai pagal grafiką. Turime virtualią “Filognozų asociaciją“, kuri šiuo projektu sukūrė pradinę filognozijos mokyklą Lietuvoje, kurios tikslas – supažindinti su pasaulinio lygio tikrovės samprata, kad išvaduotų sąmonę iš sustabarėjimo ir klaidingų ideologijų. Knygos daugiau skirtos jaunimui ir jų tikslas suteikti priemones teisingai susiplanuoti gyvenimą ir kurti ateities Lietuvą perspektyvią ir stiprią. Virtualioje filognozų asociacijoje mokomasi savarankiškai, norintys kreiptis pagalbos į mane – el. paštas yra mockus_darius@yahoo.com. Galima užduoti klausimus, teikti savo pastabas ir pasiūlymus. Užsiimant failų ir knygų leidyba, norint naudoti “Filognozų asociacijos“ logotipą, reikia kreiptis į mane ir gauti leidimą. Visas projeto turinys saugomas autorinių teisių, todėl reikia tinkamai cituoti ir nurodyti literatūros sąraše.

Pagal grafiką matome, kad projektas suplanuotas iki 2023 metų. o toliau laikomas neapibrėžtumas, kad nežinotų ar bus tikras proveržis, susijęs su tikru gyvenimu ir veikla tikrovėje, ne vien virtualia, ar ne. Tačiau prognozuoju, kad bent iki 2030 m. darbo vienu ar kitu pavidalu bus. Turėsiu tinklaraščius ir juose viešinsiu savo pasiekimus tam, kad pakeisčiau Lietuvoje intelektualinį klimatą, ir išvalyčiau tamsą iš galvų. Domina sąmonės klausimas, daugiausiai kaip ją apsaugoti nuo syopinių invazijų; oro transporto naujos technologijos; ekstrasensorinių televizorių sukūrimas, hipostratų filmavimui. Projektai turėtų pavirsti civilizacinio postūmio skatintojais, Lietuvos masteliu po 2030 m. Tam reikia ir filosofinio įdirbio, kuris paruoštu tranhumastinius proveržius ir posthumanizmo erą. Todėl kuriamos naujos sąvokos, sampratos ir koncepcijos.

Iš projektų per šį dešimtmetį bus išvalytos visos mafijos, kurios rodo dėmesį ir savinasi intelektinę nuosavybę, ir judėjimas bus tik švarus ir teisėtas, be jokių suokalbių ir patologinių ambicijų tenkinimo. Tokiu civilizacinio pobūūdžio projektu, pavyzdžiui, užsiima Elon Musk, kuris jau turi veikiančią imperiją ir ruošia per šį laiką proveržius, kurie pakeis per 2 dešimtmečius žemės civilizaciją. Bet mūsų darbas yra Lietuvoje ir skirtas išimtinai Lietuvos proveržiui kuri turi atsilaikyti ir suklestėti.

Tam skirta “Filognozų asociacija“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s