Ateinančių dviejų metų planas

Ateinančiais dviem metais planuojami du “Filognozijos pradmenų“ tomai, kuriuose bus išplėstas jau turimas teorinis filognozijos modelis, ir bus pereita prie praktinių dalykų, kuriems jau padėtas pamatas sąmonėse. Šeštas tomas bus “Filognozijos pradmenys: šviesos arka“ ir bus skirtas apibendrinti sątvarologijos sistemą; septintas tomas bus “Filognozijos pradmenys: drakono akis“, ir jis bus skirtas substratologijai, arba gnostinių kūnų kūrimo teorijai. Prie to galima paminėti ir aštuntą tomą, kurio projektas vadinamas “Filognozijos pradmenys: angelų diena“, ir bus skirtas naujos viršžmogių civilizacijos aprašymui.

Septinto ir aštunto tomo turinio planas dar nesukurtas, o šešto tomo idėja jau daugmaž išsikristalizavusi ir net pradėta rašyti. Idėja tokia:

Filognozijos pradmenys: šviesos arka

I. Filognozijos projektas

 1. Visada ir visur
 2. Technologinis šamanas
 3. Pagrindinės substratologijos kryptys
 4. Projektas “Ad astra“
 5. Filosofija sigilų metodu
 6. Gelmės įvaizdinimo galimybės
 7. Posthumanizmo įveika
 8. Dirbtinis hipostratų sumavimas

II. Mintiregos teorija

 1. Sątvaras
 2. Sietynas
 3. Rodančioji substancija
 4. Šviesos arka
 5. Sumatorius
 6. Madrigalas
 7. Psichovektorius
 8. Sieva
 9. Mintirega
 10. Drakono akis
 11. Realinas I
 12. Realinas II

Skyreliai bus viešinami “Filognozų asociacijos“ puslapyje, kai tik bus parašyti. Kai kuriuos bus galima perskaityti tik knygoje, kuri pasirodys metų pabaigoje, kitų metų pradžioje. Turinio parašymas užtruks 5 mėnesius, po to bus suredaguota, sumaketuota ir paviešinta skaitmeniniu ir popieriniu formatu. Ji yra nekomercinė, skirta tiems, kas domisi filosofija/filognozija ir su ja planuoja susieti savo kelią. Tai nebūtinai karjera, bent jau stiprus laisvalaikio pomėgis. Filognozija yra tikras proveržis norintiems geriau pažinti žmogų ir tikrovę, šiuolaikiniu žvilgsniu.

Artimiausia knyga susipažinimui su tikru pasaulio valdymo modeliu tiek ideologiškai, tiek technologiškai nukeliama iki knygos “Filognozijos pradmenys: angelų diena“, 8 tomas. Čia bus parodyti baltieji drakonai ir kas yra drakono akis tikrovėje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s