Posthumanizmo įveika

Tie, kas domisi filognozijos projektu, turi žinoti, kad mano sugraduota metafizinė skalė turi 1000 dalių, kur kiekviena dalis atitinka maždaug vienerius metus, informacijos kiekį išreiškiant laiku. Šis laikas / informacija dalinama į 5 epochas, atskleistas „Gyvybės magijoje“. Pirma epocha vadinama „magine“ todėl, kad joje posthumanistinės technologijos slaptinamos, draudžiamos, dėl to apipintos mistikos aureole ir legendomis. Šios technologijos daugiausiai naudojamos spec. tarnybų ir kariuomenės, kuriant visuomenėje priespaudos ir teroro būseną, kurios pridengiamos medicininėmis arba okultinėmis maskuotėmis. Numanau, kad iki pilno atskleidimo reikės palaukti ir ši epocha užtruks apie 100 metų. Filognozijos projektas kuriamas šioje epochoje, todėl naudojamas okultizmo ir magijos stilius. Tačiau jo tikslas yra peršokti šį sunkų žmonėms laikotarpį į archontinio lygio technologijas, įveikiant priespaudą daug greičiau negu yra numatoma pagal standartinį planą. Pagrindinis archontinių technologijų požymis – yra visiems prieinama antigravitacija, atverianti kelią kosminei civilizacijai. Tikslas toks, kad technologijos atpigtų tiek, kad jos būtų prieinamos kiekvienam, ir būtų neįmanoma planetos uždaryti į priespaudos gardą, valdomą brangių išorinių technologijų.

Vertinant informacijos / laiko parametru ant pentagramos sigilo, tai yra filognozijos perėjimas nuo 5/1000 prie 200/1000 lygio, kaip parodyta paveiksle:

Šiuo metu paviršiaus civilizacija turi 50/1000 maksimalų lygį, kuris filognozijoje kol kas neatspindimas ir yra šiuolaikinis avangardinis mokslas, toks kaip chemija ir fizika. Tačiau laikui bėgant ši proporcija išsitaisys ir filognozija bus labiau pažengusi už mokslą. Tam turiu savo laiko 40 metų, ir laikui bėgant prie projekto prisidės kiti žmonės. Ši pažanga matuojama naudojant Hegelio tezės, antitezės ir sintezės modelį, kur šis procesas nenutrūkstamas ir eina vis giliau į hipostratas, atidengdamas vis didesnį jų informacinį plotą. Nulinės pakopos gnozis yra metafizinės, religinės teorijos, kurios kuria hipostratų modelius iš kalbos ir proto vaizdinių, tačiau šie neatitinka tikrų hipostratos simetrijų. Tokia yra magija, mitologija, religija, kurių hipostratinių pentagramos spindulių reikšmės yra nulis ir tik sumatoriuje jie pažengę, tai yra, turi 0,5 + 0,5 informacinio ploto, arba kitaip sakant yra 1/1000 lygio tikrovės supratimas. Pirmi teoriniai modeliai, kurie rodo tikro pažinimo užuomazgas yra vienetai, kurie būdingi filognozijos pradžiai, tai yra, 5/1000.

Pirmos pakopos gnozis yra pirmosios technologijos, kurios eina iki posthumanistinių technologijų, įsibrovusių į žmogaus sąmonę ir smegenis. Jos pagrindinis požymis, arba aukščiausias laimėjimas, yra elektronikos atradimas, leidusios sukurti kompiuterines ir ryšio priemones. Šis lygis pasiektas ganėtinai neseniai ir yra kelių tūkstančių metų trukmės filosofų pastangų rezultatas. Ši filosofija yra ta metafizikos atšaka, kuri pasuko prie scientizmo ir technologijų. Šiam proveržiui yra šiek tiek daugiau negu šimtas metų ir jis susijęs su artimųjų eterių atvėrimu, kuris tiesiogiai surištas su regima materija. Filognozijoje propaguojamas įsitikinimas, kad artimieji eteriai tampriai susiję su tolimaisiais eteriais, kurie yra sąmonės pagrindas, kaip bozoniniai laukai, turintys plotines vaizdavimo charakteristikas. Pažinimui pasiekus šį lygį, atsiranda antros pakopos gnozis, vadinama posthumanistiniu ir jo ryškiausias požymis yra psichotronikos sukūrimas. Šiuo metu jau gyvename posthumanistinėje epochoje, kuri yra slaptinama, todėl atrodo kaip magijos technologijos ir dažnai tokią priedangą naudoja. Nusikalstamos grupuotės, kurios turi šias technologijas, daugiausiai spec. tarnybų lygyje, terorizuoja gyventojus, vykdo neteisėtas operacijas, pažeidinėja žmonių laisvę. Todėl ši pakopa turi būti peršokta atskleidimu ir civilizacijos pakėlimu į archontinių technologijų lygį, kuris būtų trečios pakopos gnozis, su svarbiausiu požymiu – pigiomis kosminėmis technologijomis.

Pateiktame paveiksle informacinis plotas padalintas lygiomis dalimis, tačiau tikrovėje orientacija į fizinę braną, arba priekinės krypties materiją, kurios gilieji sluoksniai reikalingi veiksmingos gravitacijos ir antigravitacijos teorijos sukūrimui. Kaip jau buvo aiškinta, antigravitacija paremta Archimedo jėga minkštosiose materijos formose, kurią galima panaudoti ištrūkimui iš gravitacinio šulinio, nenaudojant brangių propulsijos sistemų. Tai leistų greitai kolonizuoti Mėnulį ir Marsą, atsirastų kosminis turizmas, galimybė gyventi dirbtinės biosferos oazėse, naudojant pažangiausias technologijas ir ideologijas. Tai prilygtų tam proveržiui, kuris įvyko atsiradus asmeniniam technologiniam transportui, kuris atvėrė ir globalizavo planetą. Tas pats turi įvykti ir kosmose, tampant daugiaplanetine kosmine civilizacija.

Šiuo metu žmonija uždaryta žemės paviršiuje ir turi tenkintis tais resursais, kurie randami žemėje. Tuo tarpu gyventojų skaičius sparčiai auga. Ir gyventojų skaičiaus bei turimų resursų proporciją pagerinti galima tik sukūrus kosminius proveržius. Kažkas panašaus istorijoje yra buvę – gyventojų kiekio didėjimas kuria ekspansijos poreikį, kuris reiškiasi per svetimų teritorijų kolonizavimą. Žemėje tam vietos seniai nėra ir pats laikas pradėti kosminio kolonizavimo etapą. Šiuo metu, technologijų lygis atsilieka, nes jos nepatikimos ir brangios. Todėl be proveržio metafizinėje skalėje, šis būtinas etapas nebus įvykdytas. Tai sukels dideles socialines, ekonominės ir politines problemas, kurios išsprendžiamos tik mano parodytomis priemonėmis. Filognozijos projektu prie to noriu prisidėti ir aš, pasukti Lietuvos istoriją teisinga kryptimi, kad spėtų įšokti į traukinį, atsisakytų atgyvenusių civilizacijos formų ir būtų šiuolaikine valstybe. Šiuo metu manoma, kad svarbiausias išlikimo klausimas yra tautinės tapatybės propagavimas, nes jeigu tautinė sąmonė nunyks, Lietuvos projektas bus sužlugdytas. Tačiau toks užsižaidimas humanitarikoje – pavojingas, nes neleidžia Lietuvai prisijungti prie svarbių planetos vystymo projektų, kuria konfliktus lygioje vietoje, stabdo idėjų evoliuciją, kurios turi būti posthumanistinės epochos lygio, tai yra antros pakopos sintezės. Vietoj to, žaidžiama su nulinės pakopos sintezės palikimu, vaizduojant, kad šis paveldas – neliečiama tradicija, kurios atsisakius, civilizacija atitrūks nuo savo šaknų ir žus. Laikoma, kad joje atrastos vertybės „amžinos“ ir tie, kas jų išsižada – nesuvokia ką daro. Iš tikro, šis paveldas seniai performuluotas ir integruotas į naujo lygio metafizines skales, kuriose gnostinių kūnų nulinės versijos neturi būti naudojamos protų, vadinamų drakono akimis, formavimui.

Pantagrama sudaryta iš penkių žvaigždės spindulių, kurie sujungiami dešimtimi kanalų, nustatančių įvairius ryšius tarp žvaigždėje atspindimų krypčių. Visos šios linijos susikerta centre, kuris yra visas pirmapradžio kūno dalis surišantis mazgas. Žinodami, kaip viskas susiję čia, žinosime kaip sudarytas žmogaus pirmapradis kūnas ir kokia jo, kaip šių dalių daugio, tikroji prigimtis. Ši centrinė vieta filognozijoje pažinta 1 dalimi informacinio ploto, kuris vaizduojamas materijos spektro brėžiniu, kuriame susiejamos trys šviesų ir tamsų rūšys, bei su šaltiniu siejama juodoji liepsna. Schema pateikta „Gyvybės magijoje“ ir tie, kas jos neatsimena ir nori pastudijuoti, turi įsigyti penktą „Filognozijos pradmenų“ tomą.

Iki 2060 m. filognozija pradės artėti prie archontų lygio technologijos. Pagal pradinę prognozę, magijos epocha turėtų trukti 100 metų, iki 2119 m., tačiau tikiuosi, kad savo darbu ją sutrumpinsiu 50 metų, peršokdamas per posthumanizmo technologijas. Tai reiškia, kad tas projektas planetoje, kuris jai buvo ruošiamas spec. tarnybų kartelių – bus sužlugdytas. Šio projekto kertinis akmuo – psichotroninė vergovė, kurios tikslas – paversti visus gyventojus kompiuterių centruose valdomais biorobotais, atimant iš jų laisvą valią ir apsisprendimo teisę. Tam reikia paviešinti pagrindines posthumanistinio gnozio formas, ir pakelti gnozį viena pakopa aukščiau, kad būtų daugelio socialinių, ekonominių ir politinių problemų sprendimas ir nauja civilizacijos kryptis.

Tarus, kad per gyvenimą parašysiu 40 knygų, prie jau parašytų, kiekvienoje jų turės būti 5 dalių informacinio ploto atskleidimas, kad pabaigoje būtų tikras archontų lygis – 200/1000. Šis lygis bus dovanotas apatiniam visuomenės sluoksniui, kurie po 100 metų gyvens taip, kaip šiuo metu atsiskyrusioje civilizacijoje gyvena tik archontai. Tai nereiškia, kad čia koks nors perversmas, nes patys archontai pažengs dar toliau ir liks planetos dievais, vadinamais baltaisiais drakonais. Tokia santvarka privaloma, nes planeta be tinkamo vadovavimo – vargu ar išgyventų. Tam yra skirta epsilon strata ir kasta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s