Publikuota knyga

Knygyno puslapyje paviešintas elektroninis “Senosios dinastijos“ failas, kurį galima skaityti internete arba parsisiųsti į savo kompiuterį nemokamai. Failą taip pat galima parsisiųsti M. Mažvydo bibliotekos puslapyje http://www.ibiblioteka.lt. Po kurio laiko bus prieinamas ir popierinis šios knygos variantas, norint originalą turėti savo bibliotekoje. Ši knyga yra 11 tomas iš 18 Pradinės mokyklos tomų, kuriuose supažindinu su nauju pasaulio aiškinimu, pasitelkdamas tiek senąją tradiciją, tiek naujausias, šiomis dienomis aktualias idėjas. Filognozija yra tikrovės pažinimo modelis, kuris tinka naudoti magijoje, okultizme, ezoterikoje, religijoje, filosofijoje ir moksle, nes jame pateikiama universali žmogaus samprata, kuri yra ta pati visose mąstymo bei sąmonės sąveikose su realybe. Ji tinka kaip pagrindas visiems mokslams, nuo tiksliųjų, gamtos mokslų iki objektyvios ir kūrybinės humanistikos. Pagrindinis sąveikos su visomis šiomis sritimis būdas yra etika arba bioetika, nes doktrina skirta gyvybės apsaugai ir saugojimui nuo jos technologinio niokojimo.

Toliau vystant užsibrėžtą programą, dar liko parašyti 7 tomus, tačiau dabar jie bus rašomi daug lėčiau, greičiausiai po vieną tomą per metus. Tai reiškia, kad kitos knygos gali tekti palaukti, nes jos šiais metais greičiausiai nebus. Pagal programą ji turėtų vadintis “Rišlio teorija“, kurioje nagrinėjama gnostinės sintezės problematika, kuri orientuota tiek į šiapusinę, tiek į anapusinę realybę. Tačiau šis klausimas yra gana svarbus visai programai, ir turi atitikti griežtus originalumo reikalavimus, tad tenka, laikantis saugumo normų, nukelti į tolimesnę ateitį, kai turėsiu nuspręsti, iki kokio lygio verta šiuos principus daryti viešais ir visiems prieinamais. Akivaizdžiai, gnostinė sintezė remiasi išplėsta sąmone, ir natūralia arba dirbtine kalba. Todėl reikia žinoti, kaip pasiekiama išplėsta sąmonės būsena, natūraliomis arba technologinėmis priemonėmis, ir kaip įženklinamas protas, sukuriant standartinę sintezės notaciją. Visa tai autorinės priemonės, kurios neturi būti netinkamai naudojamos, nes tai suteiktų per daug galimybių tam netinkamiems žmonėms. Todėl turėsiu šiek tiek palaukti.

Tuo tarpu šiuo metu siųlau gilintis į 11 tomo idėjas, kurias sujungus į darnią visumą, galima padaryti dar tolesnį žingsnį į priekį, po 8, 9 ir 10 tomo, kurie visi yra metafiziniai, gelmininko pradžiamoksliai. O likęs šių metų laikas bus skirtas archyvo tvarkymui, atsarginių kopijų kūrimui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s