Rišlio teorija, 12 tomas

Nauja knyga, įeinanti į “Filognozijos pradmenų“ ciklą, vadinasi “Rišlio teorija“, kuri buvo numatyta dar 2 tome “Amūrinė vizija“. Tai knyga, susijusi su avangardinės fizikos teorija, vadinamąja holoplastine fizika, į tikrovę žiūrinčia iš Dievo perspektyvos. Ši fizika neįprasta, ji kitokia negu mokoma universitetuose ir gimnazijose, nes susijusi su tikru mokslu ir tikra fiziko karjera. Šio tomo “Filognozijos pradmenų“ cikle vieta – išskirtinė, nes tik joje bus daugiau praktinio žinojimo priemonių, kurios reikalingos hipostratų valdymui.

Tai antro devyneto trečia knyga, tiesiogiai susijusi su aštuonioliktu tomu, kuris vadinasi “Pažinimo meilė“, tačiau joje pateikiama specialioji perspektyva, o filognozijoje – civilizacinio lygio psichovektorius, kuris yra naujos eros pirmas žingsnis. Pažinimas yra priemonė, su kuria sukuriamas rišlys, galintis būti paprastu ir mažai išvystytu ir sisteminiu, organizuotu, pakeltu iki žmonijos pagrindinės sąmonės formos lygio.

Šis tomas siejasi su “Sievos teorija“ (2020), kuri daugiau psichologinis žmogaus aiškinimo būdas, o “Rišlio teorija“ (2024) yra tas pats, tik kalbant apie pažinimą.

Pagal pradinį sumanymą – tai filognozinė “fizika“, arba naujoji fizika, apie kurią šiek tiek užsiminta 11 tome. Ši naujoji fizika suprantama Sato vaizdiniu, apie kurį rašiau 2 tome. Galbūt rašymo eigoje bus pateikta raktų, kaip šį vazdinį “atrakinti“.

Antro devyneto pirmi trys tomai yra

D. Mockus. Devynių vartų doktrina. 10 tomas. 2022 (9VD)

D. Mockus. Senoji dinastija. 11 tomas. 2023 (Dionisas)

D. Mockus. Rišlio teorija. 12 tomas. 2024 (Sato)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s