Drakono akies formulė

Skyrelyje „Begalinis žmogus“ paaiškinau principus, pagal kuriuos skaičiuojamas žmogaus egzistencijos mastas, kuris priklauso nuo sąmonė galimybių, nuo egzistencijos trukmės ir laisvaveikos. Jeigu šie parametrai yra riboti, naudojame operatorių Lim, jeigu neriboti – Inf. Taip gauname du kraštutinius atvejus, kurie yra minimalus rėizolas – Lim (0, 0, 0), minimalus žmogus Lim (1, 1, 1), išsivystęs žmogus – Lim 50 (5M, globalinis, 1x) ir archontas – Lim 200 (20M, kosminis, 3x), ir maksimalus eiolas – Inf (∞, ∞, ∞).

Šie skaičiai ir ženklai gali būti neaiškūs, todėl paaiškinsiu kiekvieną atskirai. Prieš skliaustelius esantis koeficientas rodo, kiek dalių pažinta iš 1000, kur 0 yra nulinis informacinis plotas transcendencijoje, o 1000 yra 100 proc., arba maksimalus tikrovės pažinimas, kurioje atskleista visa paslaptis. Mano vertinimu, dabartinis mokslas pasiekęs 50 dalių, kurios sudaro 5 proc. realybės informacinio ploto. Kadangi tikrovė suformuota iš kietųjų ir minkštųjų struktūrų, kurios yra fermioniniai ir bozoniniai laukai, pažinimas turi dvi pagrindines kryptis ir abejose mokslas turi atradimų – kietosiose struktūrose yra chemija ir Mendelejevo lentelė, o minkštosiose – elektromagnetinis laukas, plius kiti, atomo teorijoje naudojami laukai, kurie technologiškai mažai įsisavinti. Padalinus į dvi dalis gautume 2,5 proc. – kietosioms struktūroms, ir 2,5 – minkštosioms struktūroms. Pavyzdžiui, gravitacinis laukas žinomas, turimi modeliai, bet jo technologizacijos laipsnis minimalus, artėjantis prie 0.

Taigi šis koeficientas išsidėsto į tokę seką:

 1. mokslas = Lim 50 (5M) – pažangi substratologija, didelis efektyvumas ir technologinis veiklos mastas;
 2. filosofija = Lim 2 (4M) – pažangi sątvarologija, psichologijos pilnas supratimas, psichologinis veiklos mastas;
 3. religija = Lim 1 (3M) – pažangi sątvarologija, psichologijos supratimas, psichologinis veiklos mastas;
 4. mitologija Lim 0 (2M) – klaidinga sątvarologija, psyopo supratimas, psichologinis veiklos mastas;
 5. magija Lim 0 (1M) – klaidinga sątvarologija, psyopo supratimas, psichologinis veiklos mastas.

Po m parametro eina x parametras, rodantis veiklos mastą, kuris gali būti

 1. lokalinis,
 2. regioninis,
 3. globalinis,
 4. kosminis.

Ezistencijos mastas yra žymimas t parametru, kuri yra trukmė ir psichologinės trukmės charakteristikos, aprašomos sievos modelyje. Trukmė gali būti vieno standartinio gyvenimo, kuris žymimas 1x ir kelių standartinių gyvenimų, jeigu trukmė išplėsta. Pavyzdžiui, 300 metų būtų 4x.

Dabar peržiūrėkime visus išvardintus atvejus:

 1. minimalus rėizolas – Lim (0, 0, 0) – šis atvejis yra negyvos materijos, kuri neapdovanota nei būties suvokimu, nei laisvaveikos mastu, nei egzistencija;
 2. minimalus žmogus – Lim (1, 1, 1) – yra gamtinis žmogus, gyvenantis gyvūno gyvenimą, turintis standartinę sąmonę, veiklos mastą ir egzistenciją, kurios žymimos vienetu;
 3. išsivystęs žmogus – Lim 50 (5M, globalinis, 1x) – tai šiuolaikinis žmogus, turintis mokslinių tikrovės žinių ir iškopęs į planetinę socialinę hierarchiją, besinaudojantis šiuolaikinėmis globalinėmis technologijomis;
 4. archontas – Lim 200 (20M, kosminis, 4x) – yra planetos valdovų rasė, kuri sudaro atsiskyrusią civilizaciją, turi 4 kartus pažangesnį mokslą, pailgintą iki 300 metų gyvenimo trukmę, ir disponuojanti kosmine technologija, kurių pagrindinė – antigravitacija;
 5. maksimalus eiolas – Inf (∞, ∞, ∞) – tai tikrovės kuriančiojo pagrindo situacija, kuriame visi pagrindiniai parametrai yra begalybė, kitaip – tai dievo formulė.

Kiekvienas iš mūsų šiuo metu esame koks nors 3 kategorijos variantas, su daugiau ar mažiau išvystytu 5M ir laisvaveika nuo lokalinės iki globalinės. Mus pranoksta įvairios archontų rasės, kurios yra patobulinti žmonės, su pažengusia drakono akimi, išplėsta sąmone, ekstrasensoriniu / hipostratiniu regėjimu, mintirega, prailginta gyvenimo trukme, dideliu atskleistos tikrovės technologizacijos laipsniu, kur technologijos labiau pasislinkusios minkštųjų struktūrų kryptimi, kaip antai, informacinės technologijos, psichotronika, eterinė antigravitacija ir pan. Kadangi archontai yra materialūs, jų eterinės galimybės ribotos, nes tokias technologijas gali pilnai vystyti tik eiolinės kategorijos egzistencija. Tačiau išvardintais atvejais, technologinis išlėtimas pilnai įmanomas.

Įvertinant filognozijos problematiką, kol kas ji yra Lim 2 (6M, globalinis, 1x), bet mažas teorijų technologizavimo mastas, tai yra – informacija netapusi tikra technologija. Todėl būties-sąmonės parametras didesnis už mokslą, bet koeficientas yra tik 2, nes viskas yra teorijos lygyje. Vadinasi, filognozas turi galimybę pranokti mokslą, tačiau iki archonto jam būtų labai toli ir didelė tikimybė, kad netinkamuose atvejuose būtų įjungtas stabdis. Tai reiškia, neturint projekto, vystymas yra neleidžiamas. Taip pat, dominantis klausimas yra galutinis filognozijos projektuojamas variantas, vadinamas baltuoju drakonu: Lim 1000 (100M, kosminis, ∞). Tai reiškia, kad numanomi archontai, šio lygio nėra pasiekę, tačiau jie – geriausia, kas planetoje egzistuoja. Šios formulės, yra pagrindinė transhumanizmo / posthumanizmo strategija, kuri iš vienos pusės propaguojama planetoje, iš kitos pusės girdisi griežti perspėjimai. Būtent, kad sąmonės kokybė – per žema tokiam šuoliui, ir neparuošus sąmonės, civilizacijos laukia didelis smukimas moralės srityje, kančių ir vargo pasaulio išplitimas. Klausimas toks: kiek procentų turi gyventi tokioje civilizacijoje, 1-2 ar visi? Kaip bus su laisve tų, kurie bus neįleisti į puotą? Kaip logiškai įrodyti, kad vergovė tokioje civilizacijoje yra nepageidaujamas bruožas ir kad geresnė versija yra be jos?

Taip pat, teorijos, kurios kaip išsigelbėjimą propaguoja drakono akies atsisakymą ir formulę Lim (1, 1, 1), turi būti atmetamos, nes 0 būtis, 0 veiklos mastas, ir 0 egzistencija yra mirties logika, pagal kurią žmogus gimsta su dieviškomis galiomis tik tam, kad jas nužudytų ir nusižudytų, kai tikslas yra ištaisyti pusiausvyrą tarp begalybė ir laikinybės, perkeliant informaciją pažinimo kanalu iš transcendencijos į gyvenimą ir šį pasaulį. Kam to reikia – kol kas neverta klausti? Turime suvokti viena, kad jeigu yra galia/sugebėjimas, jis duotas ne be priežasties ir neturi būti niekinamas. Būties transformacija iš 1 → 6M, nepaverčia žmogaus išsigimėliu, kaip mano A. Šliogeris, tereikia jo sąmonėje instaliuoti saugumo sistemą, be kurios tinkamai neveikia joks dirbtinis daiktas. Su visa pažanga problema yra ta, kad tikrovės formos kaip Lim (0, 0, 0) ir Lim (1, 1, 1) patenka į pragaro rato egzistenciją, ir norint nepridaryti daug žalos, reikia šias tikrovės ir gyvybės formas geriau suprasti. Tai reiškia, kuo aukštesnis žinių lygis, tuo stipresni moraliniai argumentai riboti žinių technologizaciją, nepulti kiekvieną naujovė dėl pelno diegti į tikrovę, nes žudome save ir laisvąją gyvybę. Manau, kad didelė tikimybė, jog atskleidus didesnį tikrovės procentą – geriau suprasime kaip išvengti tikrovės užvaldymo žudančio poveikio ir išmoksime vaikščioti realybėje tik saugiais keliais.

Žinoma, visi svajoja archontų 20M būties interpretacijų. Tačiau vien informacijos perpompavimo iš žinių bazių neužtenka, nes archontų civilizacijoje jos yra ne tik informacija, bet ir reali materija. Todėl išlyginus informacijos lygį, pradedama lyginti materialų lygmenį, tikrovinę organizacinę galią, o tai reiškia globalinį karą, kurio metu planeta neišgyventų. Ir visų organizacijų, kurios perėmę žinias slapta svajoja apie perversmą, stokoja atsakomybės ir sąžinės ir stumia žmoniją į labai pavojingą situaciją – balansavimą ant bedugnės krašto. Todėl bandau įtikinti nesukti šiuo keliu ir įsirašius į savo sievą moralinę drakono akį, skleisti planetoje gėrį ir pirmenybę teikti ne norams, bet būtinybėms. Kiekvieno iš mūsų gyvenime šis proveržis, begalybę sujungti, sulyginti su laikinybe – neįvyks. Taip pat neaišku ar tai iš viso pageidautina pilnu variantu. Mano įsitikinimu, užtenka turėti pertekliaus civilizaciją, kad nebūtų vargo gyvenimų ir technologinė invaziją į tikrovės gelmę bus galima sustabdyti. Jeigu tai leidžiama, tai tik labai ribotu masteliu, rinktinėms asmenybėms.

Parašyta turint drakono akį Lim 2 (6M+, globalinis, 1x).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s