Psichovektorių formulės

Sievos modelyje buvo paaiškinti visi koordinačių sistemos mazgai, atitinkantys pagrindines sąmonės sumatų ir sumantų kryptis. Šie mazgai formuoja psichovektorių, sukurdami kokią nors psichologijos logiką, kurioje veikiama pasaulyje. Psichovektorius dalinamas į kelias pagrindines dalis, kurios sukuria kryptį į išorę arba į vidų. Į išorę nukreiptas psichovektorius turi priežastį, priemones ir tikslą, kurie apgaubiami zonų, kuriose veikiama, rėmais. Į vidų nukreiptas psichovektorius išsidėsto atvirkščiai: tikslas, priemonės, poveikis, kur kiekvienas dalis yra veikiamo žmogaus viduje. Imkime pavyzdį, kai turimas tarpzoninis poveikis, kur politikai, Seimas įveda santvarkos normas, ką nors draudžia arba leidžia, tai aiškinant iš vidinės politiko perspektyvos. Formulė gaunama tokia:

[2][B, F][C, A, E] → [D][1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10] – privaloma tikyba

Tarkime psichovektoriaus turinys yra visose gyvenimo sferose įvesti privalomą tikybą, kur antra zona, Seimas, diktuoja sąlygas visoms kitoms sferoms. B stielis yra tam tikri protiniai argumentai, tam tikra motyvacija, kuri formulėje rodo, kad argumentai ne emociniai bet racionalūs ir pragmatiniai. F stielis yra dievo vaizdas, protinis logos modelis, kuris atstovauja aukščiausią instanciją tikrovėje, kurią suprantantys teologai primeta savo teokratinę struktūrą visai bendruomenei, pažeisdami laisvo apsisprendimo teisės principą. Priemonių arsenale turime emocijas, C, kurios kyla malšinant pasipriešinimą ir nepaklusimą; A, asmenybės pranašumą, kuris pasireiškia iškilios asmenybės psichologinio poveikio pasinaudojimu, autoritetu; E yra kūnas, jėga, kuris reikalingas atlikti konkrečius veiksmus, susitikti su žmonėmis, balsuoti projekto tvirtinime. Tikslas, pažymėtas rodykle, yra D, nurodantis visus gyventojus, priklausančius visoms zonoms valstybėje, kuriems taikomas privalomas principas.

Galime imti kitą tos pačios formulės variantą, kuris yra

[2][C, F][B, A, E] → [D] [1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10] – privaloma tikyba

Šiame variante matome, kad B sukeičiami vietomis su C ir į priežasties segmentą įvedamas ne racionalus protas, bet emocija, fanatinė tikyba. Tokiu atveju, jeigu turimas religinių fanatikų Seimas, įstatymas formuluojamas ne protu, bet emocijomis, ir už normų nesilaikymą įvedamos griežtos bausmės, įteisinamas kitatikių arba ateistų persekiojimas. Kuo tai baigiasi priklauso nuo to, kiek galvoje yra sveiko proto, kokia pusiausvyra tarp emocijos ir racionalumo, ar mąstymo nėra pilnai užvaldžiusi mistika ir iracionalumas.  Nuo to priklauso, kas daroma su žmonėmis, kurie neturi išvystytos F struktūros prote, neturi emocinio prisirišimo prie religinių tekstų, ritualų ir organizacijos ir nori turėti nepriklausomą gyvenimo formą. Tokiose situacijose didelis įtarimas, kad valstybė užvaldyta religinės organizacijos ir priklausomas Seimas tik vykdo tos organizacijos diktuojamus įsakymus.

[5][2][C, F][B, A, E] → [D][1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10] – privaloma tikyba

Santvarkai toks variantas yra vienas iš blogiausių, nes galvose tikrovę nustelbia įsivaizduojama tvarka, norai neatitinka realybės ir įvyksta, kaip būdinga gnosticizme, išsiskyrimas su tikrove arba skilimas tarp to, kas būtina ir to, kas nebūtina, bet primetama kaip privaloma priešinantis tikrovės spaudimui. Tokiame variante gyvybinis procesas įstatomas į stresinę situaciją, žmonės kenčia psichologiškai, dvasinės laimės pasiūla neatitinka žmogaus prigimtinių lūkesčių ir gyvenimą daro nenorimu ir netrokštamu. Todėl žmonės priešinasi tiek išoriniu protestu, tiek savo vidine logine struktūra. Kaip daromas poveikis pasipriešinimo atveju – akivaizdu, su kiekviena savo priemone veikia analogišką sievos mazgą apdorojamo žmogaus galvoje – protina, gąsdina, naudoja autoriteto įspūdį, socialinės klasės skirtumą, fizinį smurtą, „įrodo“ gnostinio implanto pagrįstumą. Jeigu naudojamos tokios paralelinės priemonės, žmogus atsako tuo pačiu: protu į protą, emocija į emociją, smurtu į smurtą. Bet geriausias metodas demokratijoje – sulaukti naujų rinkimų ir pakeisti Seimo sudėtį įvedant naują ideologiją. Tai neįmanoma tuo atveju, jeigu įvedama diktatūra, Seimas atsisako baigti kadenciją pagal įstatymą ir religinė grupuotė užgrobia santvarkos formavimo instituciją tol, kol prisišaukia sukilimo.

Variantų yra labai daug, tiek, kiek yra sievos mazgų ir zonų, kurios daro viena kitai heteronominį poveikį arba kovoja savo viduje tarp zonos frakcijų. Visų nevardinsiu, nes čia ne katalogas, bet pagal parodytą principą galima suprasti visus įmanomus variantus. Tokio rango realybei kaip valdžios institucijos, psichovektoriaus priežastimi turėti emocinį stielį, žymimą C – labai blogas požymis, tiek individuliai, tiek kolektyviai. O nuo to ypač sunku apsisaugoti religiniuose klausimuose, kur pagrindinė būsena fanatinis tikėjimas, kuris turi būsenos ir jausmo formą, pagražinamą religinės isterijos priemaišomis.

Šiame kontekste noriu parodyti principą, kuris privalomas norint būti valdžioje ir viršauti. Tai kiborgono, turinčio sustiprintą sievos struktūrą principas, leidžiantis nepasiduoti jokiam išoriniam poveikiui ir veikti kaip fiziškai ir psichologiškai nepriklausoma bei autonomiška psichologija. Visi veikiami sumatai ir sumantai yra sustiprinami, nereikalingos būsenos išsiimamos – tai vadinant nupluoštinimu – sukuriant darbinius paviršius, kurie veikia ne natūraliu, biologiniu veikimu, bet valdomi kompiuterio dirbtinio intelekto, kuris reguliuoja įjungimą ir išjungimą. Psichologiškai jautriausias yra C stielis, kuris pereina į nulinę būseną, sustingdomas iki pilno nejautrumo ir iš suvokimo dingsta visos psichologijos, kurio valdo žmogų šioje sievos vietoje. Kitas stielis yra E, kuris formuoja fizinio kūno savijautos įspūdį, jėgos, energijos ir nuovargio, skausmo ir malonumo požiūriais. Galima nupluoštinti nuovargio pojūtį, uždėti energijos ir jėgos būseną, išimti kankinimų atvejų skausmo pojūtį. Ši konfigūracija naudojama kariuomenėje ir spec. tarnybose. B stielis, kuris yra kognityvinis procesas, įvedamas į tokį režimą, kokio riekia – nuo maksimaliai išplėsto proto, iki nulinės būsenos, kai reikalingas tik fizinis veiksmas. Pvz., gynyboje, jeigu reikia priešintis tardymui, galima visiškai išsiimti kalbėjimo sugebėjimą ir apsisaugoti nuo informacijos ištraukimo. Tokioje būsenoje neįmanoma paveikti nei psichologiškai, nei fiziniu skausmu.

Iš to galime padaryti išvadą, kad prieš kiborgoną neįmanoma laimėti nei protu, nei psichologinėmis priemonėmis, nei smurtu. Todėl jis neįveikiamas jokiu principu išskyrus nužudymą. O situacijos priklauso tik nuo to, ar jis yra autonominė sistema, ar valdomas iš išorės, nes jeigu valdomas, tai priklauso nuo tų, kas turi valdymo svertus. Akivaizdu kodėl santvaros formuotojai ir valdžia nenori, kad kiborgoninė technologija būtų nepriklausoma nuo jų valios, nes tokiu atveju jie nesugebės valdyti visuomenės, kuriai tarnauti reikėtų tikru tarnavimu, o ne apsimetinėjimu. Nepriklausomas nuo operatorių kiborgonas, neturintis jokių išorinių prietaisų, kurie būtų jo pažeidžiama vieta, vadinamas „kolchidu“. Atsiskyrusi civilizacija, kuri zonų sąraše žymima epsilon raide, visi yra kolchidai, todėl neįveikiami jokios žemesnės už epsilon stratą grupuotės – nei protu, nei psichologija, nei smurtu.

Zonos psichovektorius išsidėsto taip:

[epsilon][1] [B|, F|] [C0, E|, A|] → [D] [1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10] – civilizacijos ribojimas

Ženklas [epsilon] yra atsiskyrusios civilizacijos ženklas, kuris valdo teritorijos aukščiausio rango instancijas. Visi sievos mazgai yra dviejų būsenų, kur vertikalus brukšnelis, „|“ reiškia sustiprinimą, o nulis reiškia būsenos išėmimą, nupluoštinimą. Nupluoštinamos daugiausiai emocijos, o kitos galimybės sustiprinamos. Esant gynybinei situacijai, galima nusipluoštinti kūno pojūtį ir protą. Ezoterikai kalba apie biorobotus, kurie vaizduojami kaip niekšai ir išsigimėliai. Tačiau tikrovėje jie yra tai, ką čia pavaizdavau. Jų nekenčia dėl to, kad jie turi pranašumą, jų neįmanoma paveikti psichologiškai, neįmanoma sutriuškinti galvos psyopu ar pagąsdinti prievarta. Todėl žmonės jų nekenčia ir bijo, o neapykanta sumaišyta su baime sukuria žeminimo isteriją. Vienintelis klausimas yra laisvės klausimas – ar atsiskyrusi civilizacija, diegdama technologiją, paliks žmones laisvais. Jeigu nepaliktų, būtų didelis pralaimėjimas. Jeigu pavyks, bus galima įvesti kolchidinį variantą, kuriame bus galima senovinę psichologiją ir psichiatriją daryti neegzistuojančia ir nereikalinga. Liks tiks psichochirurginė problematika.

Tai klausimas, kuris bus aktualus pačiai jauniausiai kartai, o visi kiti arba išeis nepaliesti, arba patyrę technologiją iš juodosios pusės, dėl dabar esančios anarchijos technologijoje ir mafijų siautėjimo.

Post Scriptum. Zonų numerių reikšmės:

Epsilon – atsiskyrusi civilizacija;

1 – prezidentūra, teismas, prokuratūra, spec. tarnybos;

2 – seimas, politinės partijos;

3 – ministerijos;

4 – savivaldybės;

5 – bažnyčios;

6 – verslai;

7 – darbas;

8 – mokykla;

9 – nedirbantieji;

10 – nusikaltėliai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s