Telepatijos klodai

Iš visų klodų, kurie yra gyvybės pamatas biosferoje, keli yra svarbiausi artimiausiai ateičiai: tai yra neatskleisti sąmonės klodai, naudojami psichotronikoje ir gravitacijos klodai, kurie svarbūs kosminiam transportui. Ateities scenarijui svarbūs yra abu, tačiau šiame skyrelyje pakalbėsime apie psichotroniką, kuri yra mintiskaitos ir mintisiuntos pagrindas. Pradėsime apibrėždami „klodų“ sąvoką. Kas tai yra atsakoma prisiminus sumatoriaus teoriją, kuri sako, kad kai smegenys surenka informaciją ir ją sumuoja, jos gauna tik nedidelę dalį tikrovės vaizdo, o kita lieka nematoma arba nesumuojama. Ta tikrovės dalis, kuri yra už sumavimo proceso ir yra vadinama klodais, kurie yra hipostratinių struktūrų sankaupos, sudarančios gyvybės pamatą. Klodus galima įdarbinti, naudojant jais sklindančius signalus sumavimui, objektų iškėlimui į šviesos arką.

Yra tokie klodai, kurie vadinami atmosferos dujomis, kuriomis sklinda garsas, gaudomas ausimis ir eteris, kuriuo sklinda signalas surenkamas akimis. Garsas rodo objekto virpėjimą, kuris sukuria akustinį signalą, o vaizdas parodo objekto formą, nuo kurios atsispindi šviesos bangos. Sumatorius galima išplėsti, darant prielaidą, kad yra daugiau klodų, kurie natūraliai neįdarbinti, bet juos galima įdarbinti technologiškai. Tarkime yra toks klodas, kuris sąveikauja su sielos / sumatoriaus struktūromis ir parodo jų būseną – tai gali būti garso tipo signalas, vaizdo tipo ir kt. Tarkime, kad šie signalai yra vadinamieji „gnostiniai fotonai“, kurie sudaro gnostinį eterį ir sąveikauja su žmogaus psichikos struktūromis smegenyse. Suradus „gnostinio elektrono“ technologiją, šiuos fotonus būtų galima fiksuoti su imtuvu ir kurti ekranus. Signalas gaudomas pasyviai, jeigu jį kuria arba atspindi šaltinis arba aktyviai, jeigu naudojama siųstuvo / imtuvo sistema. Suradus tokius klodus, kurie atveria nežinomas hipostratų struktūras, būtų galima išplėsti matomo pasaulio horizontą, tikrovę atverti didesniu procentu, demistifikuoti žmogų, kuris sumuojamas tik fasadiniu sumavimu be jo vidinės dalies.

Mintiskaitos ir mintisiuntos technologijos šiuo metu sukurtos, tačiau valstybė nenori jų atskleisti, nes naudoja nelegaliose operacijose ir nenori būti išaiškinami. Nauji klodai pasisavinami mafijų, žmonėms jie nerodomi, todėl įsiviešpatauja nelygybė ir praradę technologinį pranašumą žmonės nesugeba apsiginti. Kita vertus, ilgai išlaikyti paslapties nebus įmanoma, nes čia nusimato didelės verslo perspektyvos, todėl slaptumo širma – laikina kliūtis. Viena iš tokių kompanijų, kuri ruošiasi sukomercinti psichotroniką, yra E. Musko „Nuralink“, kurie kuria smegenų kompiuterio sąsają, su kuria mintimis bus galima valdyti prietaisus, užsiimti telepatine komunikacija. Šios kompanijos privalumas tas, kad ji vieša ir nesiūlo rinkai tokių implantavimo konfigūracijų, kurios naudojamos žmogui persekioti ir žlugdyti. Tai yra gerai ta prasme, kad spec. tarnybose psichotronikos konfigūracija yra nukreipta prieš žmogų ir skirta jį žudyti, o ne siūlo naudingą paslaugą. Anksčiau ar vėliau šios dvi kryptys susitiks pusiaukelėje ir turėsime pakovoti, kad spec. tarnybų metodai būtų sužlugdyti visiems laikams. Bet kokiu atveju, apsimetinėti, kad psichotronika neegzistuoja bus neįmanoma dešimtmečio bėgyje.

Mano manymu, galimi du ateities scenarijai: nuosaikus ir distopinis. Jeigu nugalės pirmas, būsime išvaduoti nuo vergovės, ypač jeigu žmonių nenuvils ir neišduos tokie verslininkai kaip E. Musk, o jeigu nugalės antras, turėsime vergovinę santvarką, kurioje visi žmonės bus sučipuoti ir prijungti prie kompiuterių, kontroliuojant jų visą išorinį ir vidinį gyvenimą. Bet kokiu atveju artimiausiais dešimtmečiais galime tikėtis psichotronikos atskleidimo, po ko paaiškės daug skandalingų ir įtartinų atvejų, bus teismo procesai ir valstybei reikės gintis nuo nukentėjusių žmonių skundų. Po to ši problema nurims, prasidės ramusis vystymosi etapas, kuriame bus tiriama žmogaus sąmonės paslaptis ir psichotronika darysis vis gilesnė ir tobulesnė. Žinoma, ramybės ar abejingumo būsena labai pavojinga: jeigu žmogus griežtai nepasipriešins ir nekovos už savo teises, gaus tik nenaudingus psichotronikos pritaikymo variantus ir atsidurs dar didesnėje technologinėje priklausomybėje negu yra dabar. Padėtis laipsniškai blogėja, tačiau žmonės irgi nemiega ir jie manau sugebės padaryti pakankamą spaudimą valdžiai, kad gautų tik sau naudingus mintiskaitos ir mintisiuntos variantus.

Tokios pačios problemos laukia ir kitų klodų svarbių gyvybei. Svarbu kokios bus sukurtos technologijos, ar labai apkraunančios hipostratą ir pavojingos gyvybei, kas bus jų šeimininkas, ar žmonės galės laisvai jomis naudotis, jeigu technologijos nesudėtingos, svarbus bus klausimas kaip apsisaugoti nuo teroristinių klodų panaudojimo galimybių. Hipostratinių klodų pusiausvyras ardyti labai pavojinga, nes jos gyvybiškai svarbios žmogaus normaliam gyvenimui, ir jų sutrikdymai sukurs sunkias medicinines pasekmes. Situaciją dar labiau apsunkina tai, kad šis sutrikdymas aiškiai nejaučiamas ir reiškiasi tik gyvybinių funkcijų sutrikimu, kuris laikomas paprasta liga „dėl nežinomų priežasčių“. Tai reiškia, kad ši problema bus pradėta suprasti tik statistiškai, katastrofiškai padaugėjus sutrikimų ir apsigimimų, iki 10 proc ir daugiau. Todėl atidavus klodų įsisavinimą verslui, greičiausiai ištiks tikra ekologinė katastrofa ir hipostrata bus nepataisomai sudarkyta.

Kol kas visi šie dalykai yra laikomi paslaptyje, todėl gyvename maginėje būsenoje, nes technologijų patirtis atsiveria tik ribinėse būsenose, kaip maginė realybė. Ši būsena tikrovėje yra jau apie 50 metų, kai pasirodė pirmos efektyvios psichotronikos priemonės ir yra KGB technologijos iš senųjų tarybinių laikų. Kitaip sakant, į gyvenimą jos buvo įvestos apie 1970 metus, ir naudojamos kaip slaptas spec. tarnybų metodas apie 50 metų. Nuo 2000 metų turime labai pažangius variantus, naudojančius nanotechnologijas ir galingus kompiuterius, kai anksčiau būdavo tik būsenos psichotronika, kurioje naudojamas meduolio ir botago metodas: jeigu tinkamai elgiesi – apdovanoja gera būsena, jeigu netinkamai – baudžia bloga būsena, kaip elgesio psichologijoje. 2020 m. psichotronika jau yra vieša paslaptis, yra nemažai kompanijų, tarp jų minėta „Neuralink“, „Facebook“, kurios užsiima komerciniu psichotroninių implantų pritaikymu. Kai tai pagaliau bus padaryta, maždaug iki 2030 m. atviras tyčiojimasis bus neįmanomas, koks įmanomas dabar. Kol kas teisėsauga nepripažįsta nei prototipų, nekreipia dėmesio į mokslines teorijas, kurios apšaukia pseudomokslu ir psichiatrijai daro priedangą, nepriimdami persekiojimo aukų skundų, nukreipdami juos „gydymui“.

Ši psichotronika tikrovėje negili, naudoja patį tikrovės paviršių, tiksliau – smegenų neuroninį audinį, kuriame įdiegiamos mintskaitinės ausys ir mintsiuntinės burnos. Tai reiškia, kad iš principo prietaisus galima surasti su tomografais. Tačiau visa valstybė susitarusi nieko nesurasti ir bijo viešinti paslaptį. Kai bus pasiekta gilesnė hipostrata, mintiskaita ir mintisiunta taps nuotoline, išnaudojant telepatinius aplinkos klodus. Šiuo metu yra žinomos atmosferos dujos ir eteris, tačiau kelių dešimtmečių bėgyje bus atidaryti telepatiniai klodai, kurie leis matyti visų žmonių gnostinius kūnus nuotoliniu būdu. Tai bus didelis sukrėtimas visuomenėje ir kovos bei susiskaldymo priežastis. Jeigu technologija bus nesudėtinga, panaši į elektronikos lygį, ja galės naudotis visi, ir bus įprasta diegti savo valdų apsaugai, sumatoriaus išplėtimui ir žmonių tarpusavio santykiuose išplis didelis pakrikimas. Ši situacija bus chaose apie šimtą metų, maždaug nuo 2000 metų iki 2100 metų. Sąlygiškai vadinu šią erą „magine“, nors tai ne magija, o technologija, o tokia ji yra todėl, kad maždaug iki 2030 metų ji bus laikoma paslaptyje, o toliau bus naudojama viešai ir turėsime arba nuosakų, arba distopinį pasaulį. Viskas priklauso nuo to, kokios atveriamų klodų tikros savybes, kada šiais klodais valdžia nuspręs dalintis su visais žmonėmis ir kokiomis formomis. Mano prognozė tokia, kad elitas nesidalins su žmonėmis šiomis technologijomis gana ilgai, ir turėsime ją atskleisti demaskavimo būdu valdžios nusikaltimuose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s