Kas yra filognozija?

Į klausimą, kas yra filognozija, yra paprastas ir sudėtingas atsakymas. Paprastas – tai pažinimo meilė, kaip filosofija yra išminties meilė, ir skirta tikrovės tyrinėtojams. Žinome, kad civilizacijos vystymasis praėjo penkis etapus:

  1. Magija.
  2. Mitologija.
  3. Religija.
  4. Filosofija.
  5. Mokslas.

Filognoziją galima rašyti į šį sąrašą, kaip atskirą civilizacijos formą, kuri naudojama planetos valdovų, o išvardintos formos, tik šios pagrindinės atsišakojimai, prometėjizmas. Atėjo laikas pervesti planetą į tikrą žinojimo, mąstymo ir veikimo formą, atskleidžiant archontų doktriną, kurią pavadinau filognozija. Jos bruožas tas, kad ji turi visų sąraše išvardintų kultūrų bruožų ir apima viską, paaiškina visų jų centrines doktrinas. Iš tikro galima įrašyti dar vieną formą, kaip ezoterika ir okultizmas, tačiau tai yra ne kas kita, kaip magijos, mitologijos, religijos ir filosofijos mišinys, kuris apjungia viską ir bando padaryti globalinę sintezę. Tačiau tokią sintezę geriausia daryti filognozijoje, nes čia visos formos tiriamos iš pažinimo perspektyvos.

Dabartinis lygis yra tik filognozijos pradmenys, įeinantys į “Baltojo drakono civilizacijos“ I dalį, kaip jos pagrindinė idėjinė sistema. Tačiau yra aukštesnės filognozijos, kurios yra ne pradmenys, bet filognozijos tikrovė civilizacijoje.

Visas projektas yra skirtas pilnam filognozijos atskleidimui, kaip naujo civilizacijos etapo pagrindinės doktrinos, kuri bus ateinančių šimtmečių idėjinis turinys ir pagrindimas. Planas toks:

1. D. Mockus “Baltojo drakono civilizacija“, I dalis (valstybė)

a) D. Mockus “Filognozijos pradmenys“ I dalis

b) D. Mockus “Filognozijos pradmenys“, II dalis

2. D. Mockus “Baltojo drakono civilizacija“, II dalis (globalistai)

a) D. Mockus “Vidurinioji filognozija“

3. D. Mockus “Baltojo drakono civilizacija“, III dalis (imperijų lyderiai)

a) D. Mockus “Aukštoji filognozija“

4. D. Mockus “Baltojo drakono civilizacija“, IV dalis (senoji dinastija)

a) D. Mockus “Archontinė filognozija“

5. D. Mockus “Baltojo drakono civilizacija“, V dalis (transplanetiniai vadai)

a) D. Mockus “Dieviška filognozija“

Kitaip sakant, yra tokios filognozijos rūšys: pradinė, vidurinė, aukštoji, archontinė ir dieviška. Šiuo metu jau beveik surinkti tomai yra pradinės filognozijos pirma pusė, kuri užsibaigia surinkus 18 tomų. Pagal šias rūšis matome, kad hierarchijoje yra 5 rangai ir žemiausias rangas, žiūrint atvirkščiai, yra penktas, kuris mokosi pradinės filognozijos. Dažniausiai tai mokslininkai, valstybės tarnautojai ir vadovai. Vidurinioji naudojama “globalistų“ veikiančių visos planetos masteliu, aukštoji – planetinių imperijų lyderiai, archontinė – senoji planetos dinastija / klanas, o dieviška yra anapusplanetinė filognozijos kartelė.

Jei suspėsiu, savo gyvenimo eigoje parašysiu iki viduriniosios filognozijos įvado, su naujos eros technologijų pavyzdžiais ir aprašymais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s