Atostogos

Baigus leisti knygą “Angelų diena“, 8 tomas, pereinama į vasaros atostogų būseną, kurios tęsis nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. Šie metai vis dar skirti “Filognozijos pradmenų“ 9 tomui, “Juodoji liepsna“, tačiau knyga pasirodys vėliau. Kai darbas bus padarytas turėsiu “Pradinės filognozijos“ I dalį, kuri yra pusė mano planuojamos pagrindinės knygos.

Šiuo metu “Filognozų asociacijos“ pradinė mokykla turi 11 knygų, kurie yra šios mokyklos vaodvėliai. Mokomasi savarankiškai, jeigu yra klausimų – galima kreiptis į mane. Ankstesnis planas liko galioti, kurio trukmė iki 2033 m. Tad laiko dar daug, o atostogos – nieko neikeičia.

Kai grįšiu iš atostogų, rugsėjo 1 d., bus pratęstas “Juodoji liepsna“ 9 tomas, o po to – priklausys nuo situacijos. Informacijos yra ne mažai, tad reikia laiko ją įsisavinti, kad tvirtai įgultų į atmintį, pradėtų daryti tikrą poveikį. Taip pat laukiu daugiau reakcijos, ne vien kopijavimo, bet ir tikro tyrimo, kuris galėtų mano informaciją pateikti iš kito proto perspektyvos.

Iki birželio 1 d. puslapis “Filognozų asociacija“ dar bus prieinamas, o po to bus įjungtas į privataus puslapio režimą, tad kas neturi skaitmeninių knygų, turės laiko parsisiųsti iš “Knygyno“.

Geros visiems vasaros!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s